Domek u pramene Nisy

Javascript is required to view this map.

Domek je na polosamotě, jednoduché ubytování pro dobrou partu 7 - 12 osob. Pro lyžaře + cyklisty ideální.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 150Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 300Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Jablonecká 1246, 46851 Smržovka
Telefon: +420608968234
GPS souřadnice: 50° 43' 46.092" N, 15° 13' 44.742" E
E-mail: jv5p@e-nisa.cz
Kontaktní osoba: Jan Verl
Odkaz na web: www.e-nisa.cz

Tipy na výlety v tomto regionu

Muzeum panenek a medvídků pod Troskami, největší Muzeum v České republice tohoto druhu, se nachází přímo v srdci Českého ráje, nedaleko hradu Trosky.
Hrad Skálu postavil kolem roku 1350 Hynek z Valdštejna. Valdštejnovi zde žili několik desítek let. V letech 1416 až 1460 jej vlastnili páni z Jenštejna, pak Zajícové z...
Jižně od Malé Skály se rozkládá přírodní rezervace Klokočské skály. Jedná se o souvislou skalní hradbu tvořenou prvohorními pískovci o mocnosti až 60 metrů s mnoha jeskynními...
Lovecký zámek Humprecht byl pojmenován po svém zakladateli, hraběti Janu Humprechtu Černínovi z Chudenic.
Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky. Je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice. Rezervace byla vyhlášena...

Tipy na ubytování v tomto regionu

Nabízíme Vám celoroční a cenově dostupné ubytování v apartmá a 2 až 4 lůžkových pokojích. Vlastní koupelna, vybavený kuchyňský kout s ledničkou, k dispozici TV/Sat.
Luxusní podkrovní apartmán v centru Jičína, jen pár kroků na Valdštejnovo náměstí. Trilo 4 - 2 dvoulůžkové ložnice s manžel.
Unikátní chalupa z tesaného pískovce po celkové rekonstrukci na krásném místě s výhledem. Chalupa se nachází v klidné části obce na jižním svahu ve vlastním ovocném sadu.
Nabídka ubytování v deseti 2 až 6 lůžkových pokojích se základním vybavením.
Penzion a pizzeria U Marušky se nachází přímo v centru Českého ráje na dohled od majestátných Trosek a romantické Hrubé Skály.