Jak to celé funguje?

Pro vás, kteří hledáte ubytování

Zadejte kraj, ve kterém hledáte ubytování, poté zadejte jeho druh a dejte hledat. V případě, že ve vašem kraji systém zobrazí příliš mnoho alternativ, můžete zaškrnout „ano“ v poli „Pouze garantované zápisy“ a systém ukáže jen ta zařízení, která si zaplatila za zápis v našem katalogu. To jsou obvykle ta zařízení, která svůj business myslí vážněji než ti ostatní.
Mezi výpisy se může nacházet i takový, který je označen „Náš tip“. To je zařízení, které se nebálo pozvat redaktory k anonymní návštěvě. Jen ta zařízení, která projdou posouzením kvality ubytování, získávají tento redakční tip.

Pro vás, kteří vlastníte ubytovací zařízení

Registrujte se kliknutím na položku „Vložit nový zápis (zdarma)“ v tomto menu a postupujte podle instrukcí. Zatraktivněte svůj region a pošlete nám tipy na výlety ve vašem okolí na info@ubytovani-levne.cz. Tyto vaše tipy vložíme do spodní části stránek, kde zobrazujeme informace o zajímavých turistických destinacích, právě ve vašem okolí a tím zvyšujeme šanci, že se klienti ubytují právě ve vašem zařízení.

Pro vás, kteří chtějí inzerovat

Kontaktujte nás na emailu info@ubytovani-levne.cz.

Nabízíme tyto možnosti inzerce:

  • tip „oblíbená ubytování“ na homepage a dále v jednotlivých krajských sekcích. Lze uvést až tři oblíbená ubytování pod sebou.
  • banner na levé straně pod tipem na „oblíbené ubytování“, který lze opět zobrazovat na home page anebo dále v jednotlivých krajských sekcích. Tento banner může inzerovat jen registrované ubytovací zařízení v režimu „Profi“ se zaplaceným a uděleným prvkem „Náš tip“ a banner vede na kartu ubytovatele. Tento banner lze koupit pro celý prostor nebo jen pro homepage nebo pro jednotlivé krajské sekce.
  • banner na pravé straně, který může obsahovat libovolné komerční sdělení s možností prokliku na url mimo server ubytovani-levne.cz. Banner může rotovat na své pozici s dalšími bannery. Maximální počet rotujících bannerů je tři. Lze umístit dva bannery pod sebe. Objednavatel může současně zakoupit velký banner tytu skyscraper. Banner lze koupit jen pro celý protál, nelze ho dělit na krajské sekce.
  • PR článek vlevo pod sekcí „proč hledat u nás“. Tento článek se zobrazí na samostatné stránce v rámci portálu ubytovani-levne.cz

Ceník reklamy posíláme na požádání.

Zatím nehodnoceno.