Zvýhodněné zápisy

Základní zápis (zdarma)

Jedná se o základní zápis, ve kterém se vaše ubytovací zařízení prezentuje jednou fotografií (do systému však lze vložit fotografií více; ty se pak začnou zobrazovat s přechodem na zápis Standard nebo Profi), popisem, informací o ceně a o možnostech stravování a dále adresou a GPS souřadnicemi (které si systém najde dle informace o adrese vaší provozovny).

Standardní zápis

Tento zápis je nadstavbou zápisu základního. Můžete v něm hlavní fotografii a libovolný počet dalších fotografií (avšak systém zobrazuje až do přechodu na profi verzi jen fotografii hlavní a dalších pět fotografií), zápis dále již zobrazuje i telefonní číslo vašeho zařízení, email a webovou adresu (avšak bez možnosti prokliku na vaše stránky). Cena standardního zápis na jeden rok je: 365 Kč.

Profi zápis

Je zápis, ve kterém je zahrnuto vše, co náleží zápisu standardnímu, plus navíc možnost prokliku na webové stránky vašeho zařízení. Výhodou tohoto zápisu je „linkbuilding“, tj. tento zpětný odkaz vás posouvá výše mezi výsledky vyhledávání SEO roboty. Cena profi zápisu na jeden rok je: 790 Kč. Máte-li již zaplacen standardní zápis, lze ho upgradovat na profi příplatkem ve výši: 425 Kč.

Náš tip

Jedná se o speciální doporučení vašeho zařízení ubytovacím portálem www.ubytovani-levne.cz.
Tomuto zápisu předchází anonymní návštěva vašeho ubytovacího zařízení. Počet tipů redace je omezen. Náš tip se zobrazuje v pravém horním roku okna s prezentací při každém výjezdu seznamu zařízení. Prezentace s označením „Náš tip“ se vždy zobrazují jako první. O pořadí rozhoduje mezi jednotlivými preznetacemi „Náš tip“ rozhoduje náhoda. Cena zápisu „Náš tip“ se pohybuje v závislosti na regionu a typu zařízení v rozmezí 4200 až 5500 Kč.

Zatím nehodnoceno.