Hotel Montanie

Javascript is required to view this map.

Celoročně otevřený hotel Montanie staví svou pověst na službách, které jinde nenajdete či připlácíte.

Eko sport hotel Montanie (původně Darré) v Desné je rozsáhlý několikahektarový areál na polosamotě v srdci přírodní krajinné oblasti Jizerských hor. Součástí je vzrostlý jehličnatý les, který plynule z areálu přechází na všechny světové strany s výjimkou západu, kde se rozprostírá vodní nádrž Souš. Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti chráněného pásma vodního zdroje. V jeho okolí naleznete četné turistické a cyklistické trasy a běžecké stopy (přímo u hotelu nástup na Jizerskou magistrálu).

Montanie disponuje renovovanými pokoji ve třech oddělených objektech. Od našich ubytovacích kapacit můžete očekávat nenáročné, jednoduché, čisté pokoje od dvoulůžkových po čtyř až pětilůžkové apartmány pro rodiny s dětmi. Vynikající mezinárodní kuchyně hotelové restaurace montanie 777 je otevřena celoročně jak hotelovým hostům tak denním návštěvníkům od snídaně až po večeři. Vyjma hotelového baru je v celém areálu nekuřácké prostředí. Hosté mají možnost využít četných služeb hotelu:
• Vinný sklep
• Půjčovna horských kol běžek
• Beachvolejbalové hřiště
• Karambol a stolní tenis
• Finská sauna
• Dětské hřiště
• Balíčky pro rodiny s dětmi
• Školy v přírodě
• Firemní a společenské akce

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 880Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 1760Kč
Stravování: v místě - plná penze
Adresa: Soušská 791, 468 61 Desná v Jizerských horách
Telefon: +420483360666
GPS souřadnice: 50° 47' 28.9716" N, 15° 19' 20.9136" E
E-mail: montanie@montanie.cz
Kontaktní osoba: Kosinová Martina
Odkaz na web: http://www.montanie.cz

Tipy na výlety v tomto regionu

Botanická zahrada Liberec je nejstarší botanická zahrada v České republice. Její doménou jsou sbírky tropických rostlin.
sportovní aktivity areálu: -Bobová dráha -Lanová dráha -Turistika, cyklistika -Dětský vlek -Snowpark -Skikross http://www.areal-obrisud.cz/
První vyhlídková věž zde stála od roku 1876 a v roce 1907 ji nahradila kamenná budova s vyhlídkou o výšce 23 m.
Původně se tady rozkládal smrkový prales, jeho velká část padla po vichřici v roce 1966, zbytek díky kyselým dešťům a kůrovci v sedmdesátých letech 20. století.
Zvané též Sloní skály, skupina izolovaných, polokulovitě zaoblených pískovcových skal, zdálky nápadných šedobílým zbarvením.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Celková kapacita ubytování je 35 osob v apartmánech a ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích s celoročním provozem. Všechny pokoje mají vlastní WC, koupelnu, lednici, rádio a...
Pension se nachází v horské vesničce Nová Ves n. Nisou přímo v obci s krásným velkým upraveným okolím, hřištěm a zahradou, kterou je možno osvětlit.
Velký apartmán se dvěma ložnicemi, velký obývací pokoj a otevřená kuchyně s jídelnou nabízí pohodlí a luxus pro cca 6 - 7 osob. Vybavení apartmánu: TV, DVD, satelit.
Dvoupokojové luxusní apartmány se nacházejí v okrajové části Liberce směr Ještěd.
Penzion je umístěn ve dvou kompletně zrekonstruovaných budovách, které jsou od sebe vzdáleny cca 700 metrů.