Hotel Na Jezeře***

Javascript is required to view this map.

Hotel Na Jezeře se nachází v areálu, rozkládajícím se v malebném koutu jižních Čech v rekreační oblasti Lipenské přehrady. Je určen k celoročnímu provozu. Překrásný výhled na jezero a přímý vstup z udržované pláže do vody láká hosty k vodním radovánkám nebo relaxaci a oddychu. Mimo samotného hotelu se naši hosté mohou ubytovat také v EA Apartmánech Na Jezeře*** nebo v EA Rodinných vilách Na Jezeře***.

V hotelové recepci a restauraci mají hosté zdarma k dispozici wi-fi připojení k internetu.
Hotelová recepce je otevřena denně od 08.00 - 20.00 hodin. Rádi Vás ubytujeme i v pozdnějších hodinách.
Celoročně provozovaná restaurace nabízí českou a mezinárodní kuchyni včetně výběru krajových a kulinářských specialit. V letním období je otevřena letní terasa s možností grilování.
Hlavní budova je vybavena audiovizuální a počítačovou technikou vhodnou pro konání kongresových a školících akcí.

Hotel : nabízí 16 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmá vybavených koupelnou/WC, TV/SAT a telefonem.
Ubytování ve vilách :
Pro ubytování je k dispozici 12 kompletně vybavených dvouložnicových vil s kapacitou 5-6 lůžek, obývacím pokojem s TV, telefonem, kuchyňským koutem a ledničkou, sociálním zařízením a jídelní a odpočinkovou terasou s výhledem na jezero.
Apartmány v penzionu :
Příjemné, klidné apartmány, svojí lůžkovou kapacitou dotvářejí hotelový a sportovní komplex Hotelu Na Jezeře. Celkem 4 jednopokojové apartmány s přistýlkami (2x třílůžkové a 2x čtyřlůžkové), vybavené kompletní kuchyňskou linkou, ledničkou a elektrickým sporákem, televizí SAT a vlastní koupelnou, jsou určeny k celoročnímu provozu.

V jarním, letním a podzimním období nabízíme ke sportovnímu vyžití půjčovnu rybářských pramic a horských kol, dva tenisové kurty a víceúčelové hřiště pro volejbal a košíkovou s umělým travnatým povrchem LANO WIMBLEDON s nonstop provozem za velmi výhodné ceny. Od léta 2012 je k dispozici i nové venkovní dětské hřiště.V zimním období nabízíme 2 blízké SKIAREÁLY - Skiareál Lipno a rakouský Hochficht (Smrčina).
K celoroční relaxaci slouží sauna, masáže a malé fitcentrum.
Hotel disponuje vlastním parkovištěm.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 690Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 1180Kč
Stravování: v místě - polopenze
Adresa: Jenišov u Lipna, 382 26 Horní Planá
Telefon: +420724983942
GPS souřadnice: 48° 45' 5.0004" N, 14° 2' 7.8" E
E-mail: reception@najezere.euroagentur.cz
Kontaktní osoba: Augstenová Jarmila
Odkaz na web: www.euroagentur.com/cz/ea-hotel-na-jezere
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Chalupská slať je 137 ha velké přechodové rašeliniště, nacházející se u obce Borová Lada-Svinná Lada v I. zóně národního parku Šumava.
K nejvyhledávanějším turistickým a letním rekračním oblastem v České republice bezpochyby patří vodní nádrž Orlík na horním toku Vltavy.
Pozdně gotická městská zvonice vystavěná kolem r. 1500 se nachází na náměstí Svobody. V druhé polovině 19. století byla silně poškozena požáry a roku 1909 obnovena ve „slohu...
Alšova jihočeská galerie (AJG), sídlící je uměleckohistorické muzeum Jihočeského kraje. Sídlí v zámecké jízdárně v Hluboké nad Vltavou a její sbírky tvoří takřka 20 tis.
Koncem 90. let 20. století si nechala obec Krátošice zpracovat projekt dřevěné rozhledny, ale její náklady přesahovaly možnost obce.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Celkem má penzion 51 lůžek a to sedmnáct dvojlůžkových, jeden trojlůžkový, dva jednolůžkové pokoje a jeden apartmán.
V přízemí je velká luxusní kuchyň s jídelnou, v prvním patře je malá samostatná pracovna a tři pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV.
Statek penzion je jako většina statků ve tvaru U s uzavřeným dvorem cca 1300 m2. V části je nově zbudováno 11 pokojů. Každý pokoj má své hygienické zázemí se sprchou,...
V malebném a klidném prostředí Lipna s panoramatem Šumavy, ve výšce 730 m nad mořem se nachází rodinný penzion a restaurant "U lípy".
Dům byl postaven v románském slohu a první záznamy o něm pocházejí z roku 1370.