Penzion Fischer

Javascript is required to view this map.

Celkem má penzion 51 lůžek a to sedmnáct dvojlůžkových, jeden trojlůžkový, dva jednolůžkové pokoje a jeden apartmán. Všechny pokoje jsou standardně vybavené vlastní toaletou, sprchovým koutem, bezdrátovým WiFi připojením na internet a televizí. Ubytovaní hosté mají zároveň zdarma a bez omezení přístup na internet i přímo přes počítač na recepci. Za poplatek pak kulečník, DVD přehrávač, půjčovna kol, prádelna a sušárna. Na pokojích je zakázané kouření a používaní vlastních elektrospotřebičů bez předešlého souhlasu vedení penzionu. Všichni ubytovaní hosté mají zdarma přístup na internet přes WiFi připojení, nebo přímo přes počítač na recepci. Parkování je možné zdarma přímo před penzionem nebo na parkovišti hlídaném kamerovým systémem v areálu penzionu. Ubytovací poplatek - 5,- Kč/den/osoba. 1 osoba na 14 dní - 245,- Kč/noc, 1 osoba na měsíc - 195,- Kč/noc. Pronájem trezoru - 50,- Kč/den. Úschova jízdního kola - 30,- Kč/den, půjčení kola 100,- Kč/den, DVD přehrávač - 150,- Kč/den, pes na pokoji 50,- Kč až 100,- Kč.
Bar
Bezbarierový pokoj
Bezbarierový přístup
Domácím zvířatům vstup povolen
Internet
Kuchyně
Nekuřácký objekt
Parkoviště otevřené
Parkoviště uzavřené
Praní a žehlení
Salonek
Úschovna cenných předmětů
Wifi

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 295Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 590Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Třída 5. května 137, Lišov
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 49° 0' 57.762" N, 14° 36' 26.28" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:

Tipy na výlety v tomto regionu

Je to vlastně kaple s rozhlednou. Rozhledna je unikátní tím, že její součástí je kaple zasvěcená svatému Václavovi.
Tvrze dochované v tak nezměněné podobě jako Kestřany ? Horní a Dolní tvrz se v České republice dochovalo jen málo.
K nejvyhledávanějším turistickým a letním rekračním oblastem v České republice bezpochyby patří vodní nádrž Orlík na horním toku Vltavy.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Celkem má penzion 51 lůžek a to sedmnáct dvojlůžkových, jeden trojlůžkový, dva jednolůžkové pokoje a jeden apartmán.
V přízemí je velká luxusní kuchyň s jídelnou, v prvním patře je malá samostatná pracovna a tři pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV.
Statek penzion je jako většina statků ve tvaru U s uzavřeným dvorem cca 1300 m2. V části je nově zbudováno 11 pokojů. Každý pokoj má své hygienické zázemí se sprchou,...
V malebném a klidném prostředí Lipna s panoramatem Šumavy, ve výšce 730 m nad mořem se nachází rodinný penzion a restaurant "U lípy".
Dům byl postaven v románském slohu a první záznamy o něm pocházejí z roku 1370.