Penzion Pěkná 26 Šumava

Javascript is required to view this map.

V přízemí je velká luxusní kuchyň s jídelnou, v prvním patře je malá samostatná pracovna a tři pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV. V přízemí objektu se dále nachází prostor 50 m2, který nabízíme jako příležitostný ateliér k organizování tvůrčích pobytů, workshopů nebo může sloužit jako výstavní galerie. K penzionu samozřejmě patří parkoviště, venkovní sezení s grilem a úschovna lyží a kol.
Kuchyně
Parkoviště otevřené

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 1200Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 1200Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Pěkná 26, Nová Pec
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 48° 50' 57.2388" N, 13° 56' 14.3916" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Pozdně gotická městská zvonice vystavěná kolem r. 1500 se nachází na náměstí Svobody. V druhé polovině 19. století byla silně poškozena požáry a roku 1909 obnovena ve „slohu...
K nejvyhledávanějším turistickým a letním rekračním oblastem v České republice bezpochyby patří vodní nádrž Orlík na horním toku Vltavy.
Je to vlastně kaple s rozhlednou. Rozhledna je unikátní tím, že její součástí je kaple zasvěcená svatému Václavovi.
Od června do září 2010 můžete opět navštívit jedinečný projekt ? hrané kostýmované noční prohlídky s názvem ?Strašidelné pověsti města České Budějovice?.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Celkem má penzion 51 lůžek a to sedmnáct dvojlůžkových, jeden trojlůžkový, dva jednolůžkové pokoje a jeden apartmán.
V přízemí je velká luxusní kuchyň s jídelnou, v prvním patře je malá samostatná pracovna a tři pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV.
Statek penzion je jako většina statků ve tvaru U s uzavřeným dvorem cca 1300 m2. V části je nově zbudováno 11 pokojů. Každý pokoj má své hygienické zázemí se sprchou,...
V malebném a klidném prostředí Lipna s panoramatem Šumavy, ve výšce 730 m nad mořem se nachází rodinný penzion a restaurant "U lípy".
Dům byl postaven v románském slohu a první záznamy o něm pocházejí z roku 1370.