Penzion Pěkná 26 Šumava

Javascript is required to view this map.

V přízemí je velká luxusní kuchyň s jídelnou, v prvním patře je malá samostatná pracovna a tři pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV. V přízemí objektu se dále nachází prostor 50 m2, který nabízíme jako příležitostný ateliér k organizování tvůrčích pobytů, workshopů nebo může sloužit jako výstavní galerie. K penzionu samozřejmě patří parkoviště, venkovní sezení s grilem a úschovna lyží a kol.
Kuchyně
Parkoviště otevřené

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 1200Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 1200Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Pěkná 26, Nová Pec
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 48° 50' 57.2388" N, 13° 56' 14.3916" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:

Tipy na výlety v tomto regionu

Chalupská slať je 137 ha velké přechodové rašeliniště, nacházející se u obce Borová Lada-Svinná Lada v I. zóně národního parku Šumava.
Lanový park Libín Vám nabízí pořádnou porci adrenalinu na 5 překážkových trasách, adrenalinové věži a dětském lanovém parku pro nejmenší, ve velmi atraktivním prostředí.
K nejvyhledávanějším turistickým a letním rekračním oblastem v České republice bezpochyby patří vodní nádrž Orlík na horním toku Vltavy.
Koncem 90. let 20. století si nechala obec Krátošice zpracovat projekt dřevěné rozhledny, ale její náklady přesahovaly možnost obce.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Celkem má penzion 51 lůžek a to sedmnáct dvojlůžkových, jeden trojlůžkový, dva jednolůžkové pokoje a jeden apartmán.
V přízemí je velká luxusní kuchyň s jídelnou, v prvním patře je malá samostatná pracovna a tři pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV.
Statek penzion je jako většina statků ve tvaru U s uzavřeným dvorem cca 1300 m2. V části je nově zbudováno 11 pokojů. Každý pokoj má své hygienické zázemí se sprchou,...
V malebném a klidném prostředí Lipna s panoramatem Šumavy, ve výšce 730 m nad mořem se nachází rodinný penzion a restaurant "U lípy".
Dům byl postaven v románském slohu a první záznamy o něm pocházejí z roku 1370.