Penzion a restaurant U lípy

Javascript is required to view this map.

V malebném a klidném prostředí Lipna s panoramatem Šumavy, ve výšce 730 m nad mořem se nachází rodinný penzion a restaurant "U lípy". Penzion je v osadě Hůrka u Horní Plané na trase Český Krumlov – Horní Planá. V penzionu jsou 2-3 lůžkové pokoje s komfortním vybavením, možnost přistýlky nebo dětské postýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny TV+satelit. Většina pokojů je situována s výhledem na jezero. Našim hostům nabízíme společenské hry, denní tisk, příjemné posezení na venkovní terase s výhledem na jezero, zahradní posezení pod pergolou s grilem a ohništěm. Součástí penzionu je úschovna lyží a kol (elektronicky střežena). Penzion je ideální pro rodinnou dovolenou, ale i pro společenské a firemní akce, školení, semináře, ozdravné pobyty apod. Pro ubytované hosty je vyhrazeno bezpečné parkoviště za budovou. Nabízíme možnost garážového stání, které ocení hlavně motorkáři.
Bar
Bezbarierový přístup
Domácím zvířatům vstup povolen
Krb
Parkoviště otevřené
Parkoviště uzavřené
Restaurace

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 450Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 900Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Hůrka 19, Horní Planá
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 48° 44' 46.9608" N, 14° 5' 17.7468" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:

Tipy na výlety v tomto regionu

Lanový park Libín Vám nabízí pořádnou porci adrenalinu na 5 překážkových trasách, adrenalinové věži a dětském lanovém parku pro nejmenší, ve velmi atraktivním prostředí.
Pozdně gotická městská zvonice vystavěná kolem r. 1500 se nachází na náměstí Svobody. V druhé polovině 19. století byla silně poškozena požáry a roku 1909 obnovena ve „slohu...
Technické muzeum se nachází ve vodní elektrárně, která je nejstarší stavbou tohoto typu u nás. Muzejní expozice je v elektrárně umístěna od roku 1997.
Popis lokality Zámek se nachází v obci Nadějkov na Písecku v Jihočeském kraji. Zámek je protáhlá patrová budova s krátkými bočními křídly, které vybíhají do dvora, a...
Od června do září 2010 můžete opět navštívit jedinečný projekt ? hrané kostýmované noční prohlídky s názvem ?Strašidelné pověsti města České Budějovice?.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Celkem má penzion 51 lůžek a to sedmnáct dvojlůžkových, jeden trojlůžkový, dva jednolůžkové pokoje a jeden apartmán.
V přízemí je velká luxusní kuchyň s jídelnou, v prvním patře je malá samostatná pracovna a tři pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV.
Statek penzion je jako většina statků ve tvaru U s uzavřeným dvorem cca 1300 m2. V části je nově zbudováno 11 pokojů. Každý pokoj má své hygienické zázemí se sprchou,...
V malebném a klidném prostředí Lipna s panoramatem Šumavy, ve výšce 730 m nad mořem se nachází rodinný penzion a restaurant "U lípy".
Dům byl postaven v románském slohu a první záznamy o něm pocházejí z roku 1370.