Penzion a restaurant U lípy

Javascript is required to view this map.

V malebném a klidném prostředí Lipna s panoramatem Šumavy, ve výšce 730 m nad mořem se nachází rodinný penzion a restaurant "U lípy". Penzion je v osadě Hůrka u Horní Plané na trase Český Krumlov – Horní Planá. V penzionu jsou 2-3 lůžkové pokoje s komfortním vybavením, možnost přistýlky nebo dětské postýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny TV+satelit. Většina pokojů je situována s výhledem na jezero. Našim hostům nabízíme společenské hry, denní tisk, příjemné posezení na venkovní terase s výhledem na jezero, zahradní posezení pod pergolou s grilem a ohništěm. Součástí penzionu je úschovna lyží a kol (elektronicky střežena). Penzion je ideální pro rodinnou dovolenou, ale i pro společenské a firemní akce, školení, semináře, ozdravné pobyty apod. Pro ubytované hosty je vyhrazeno bezpečné parkoviště za budovou. Nabízíme možnost garážového stání, které ocení hlavně motorkáři.
Bar
Bezbarierový přístup
Domácím zvířatům vstup povolen
Krb
Parkoviště otevřené
Parkoviště uzavřené
Restaurace

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 450Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 900Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Hůrka 19, Horní Planá
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 48° 44' 46.9608" N, 14° 5' 17.7468" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Koncem 90. let 20. století si nechala obec Krátošice zpracovat projekt dřevěné rozhledny, ale její náklady přesahovaly možnost obce.
Nádherné přírodní scenérie se nám otevírají po cestě podél Roklanského potoka. Ten pramení na severozápadním svahu Blatného vrchu v těsné blízkosti státní hranice ČR a SRN.
Alšova jihočeská galerie (AJG), sídlící je uměleckohistorické muzeum Jihočeského kraje. Sídlí v zámecké jízdárně v Hluboké nad Vltavou a její sbírky tvoří takřka 20 tis.
Popis lokality Zámek se nachází v obci Nadějkov na Písecku v Jihočeském kraji. Zámek je protáhlá patrová budova s krátkými bočními křídly, které vybíhají do dvora, a...
Pozdně gotická městská zvonice vystavěná kolem r. 1500 se nachází na náměstí Svobody. V druhé polovině 19. století byla silně poškozena požáry a roku 1909 obnovena ve „slohu...

Tipy na ubytování v tomto regionu

Celkem má penzion 51 lůžek a to sedmnáct dvojlůžkových, jeden trojlůžkový, dva jednolůžkové pokoje a jeden apartmán.
V přízemí je velká luxusní kuchyň s jídelnou, v prvním patře je malá samostatná pracovna a tři pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV.
Statek penzion je jako většina statků ve tvaru U s uzavřeným dvorem cca 1300 m2. V části je nově zbudováno 11 pokojů. Každý pokoj má své hygienické zázemí se sprchou,...
V malebném a klidném prostředí Lipna s panoramatem Šumavy, ve výšce 730 m nad mořem se nachází rodinný penzion a restaurant "U lípy".
Dům byl postaven v románském slohu a první záznamy o něm pocházejí z roku 1370.