RS Al-Pa Jez Krkavec

Javascript is required to view this map.

RS Al-Pa se nachází v Jižních Čechách u jezu Krkavec, asi 4 km od Veselí nad Lužnicí. Kemp je situován přímo v lese na břehu řeky Nežárky. 1,5 km od kempu jsou zatopená písková jezera. Ubytování ve srubech a 4 lůž. chatkách. Ostatní popis na našich www. al-pa.cz

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 250Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 500Kč
Stravování: v místě - polopenze
Adresa: , 39181 Veselí nad Lužnicí
Telefon: +420602741890
GPS souřadnice: 49° 10' 14.4516" N, 14° 43' 54.84" E
E-mail: al.pa@tiscali.cz
Kontaktní osoba: Mgr. Aleš Jarošek
Odkaz na web: www.al-pa.cz

Tipy na výlety v tomto regionu

Od června do září 2010 můžete opět navštívit jedinečný projekt ? hrané kostýmované noční prohlídky s názvem ?Strašidelné pověsti města České Budějovice?.
Nádherné přírodní scenérie se nám otevírají po cestě podél Roklanského potoka. Ten pramení na severozápadním svahu Blatného vrchu v těsné blízkosti státní hranice ČR a SRN.
Koncem 90. let 20. století si nechala obec Krátošice zpracovat projekt dřevěné rozhledny, ale její náklady přesahovaly možnost obce.
K nejvyhledávanějším turistickým a letním rekračním oblastem v České republice bezpochyby patří vodní nádrž Orlík na horním toku Vltavy.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Celkem má penzion 51 lůžek a to sedmnáct dvojlůžkových, jeden trojlůžkový, dva jednolůžkové pokoje a jeden apartmán.
V přízemí je velká luxusní kuchyň s jídelnou, v prvním patře je malá samostatná pracovna a tři pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV.
Statek penzion je jako většina statků ve tvaru U s uzavřeným dvorem cca 1300 m2. V části je nově zbudováno 11 pokojů. Každý pokoj má své hygienické zázemí se sprchou,...
V malebném a klidném prostředí Lipna s panoramatem Šumavy, ve výšce 730 m nad mořem se nachází rodinný penzion a restaurant "U lípy".
Dům byl postaven v románském slohu a první záznamy o něm pocházejí z roku 1370.