Statek-penzion

Javascript is required to view this map.

Statek penzion je jako většina statků ve tvaru U s uzavřeným dvorem cca 1300 m2. V části je nově zbudováno 11 pokojů. Každý pokoj má své hygienické zázemí se sprchou, umyvadlem a samostatným WC. Dále je u každého pokoje kuchyňka s rychlovarnou konvicí, vařičem a chladničkou. V kuchyňce je také vybavení na vaření a stolování. Pokoj číslo 1 je dvoulůžkový s manželským lůžkem a je malou chodbičkou spojen s pokojem číslo 2, který je třílůžkový. Další pokoj je také dvoulůžkový a je opět spojen chodbičkou s pokojem číslo 4, kde je manželské lůžko. Pokoj číslo 5 je čtyřlůžkový a je největší ze všěch pokojů. Tyto pokoje jsou v přízemí. V patře jsou pokoje číslo 6 až 11, které jsou všechny čtyřlůžkové a do některých lze přidat pevné lůžko. Pergola samostatně stojící na dvoře s grilem na použití. Kolem dvora je několik posezení pod střechou. Střed dvora je volný ke hrám. V případě nepříznivého počasí je zde grilovna, kde jsou krbová kamna, TV a udírna. Hned vedlejší místnost je herna nejen pro děti. Také zde je krbová vložka pro zatopení. Tato místnost (velikost cca 80 m2)je také využívána pro svatby a rodinné setkání. V celém objektu je WiFi připojení zdarma. Pokoje jsou nekuřácké stejně jako herna. Ceny v ceníku jsou uvedeny za pobyty na 7 nocí. V případě kratšího pobytu je cena o cca 50,- Kč na osobu vyšší.
Bezbarierový pokoj
Domácím zvířatům vstup povolen
Internet
Krb
Kuchyně
Nekuřácký objekt
Parkoviště otevřené
Wifi

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 300Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 600Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Lhota 23, Dynín
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 49° 8' 11.7708" N, 14° 37' 56.766" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:

Tipy na výlety v tomto regionu

Technické muzeum se nachází ve vodní elektrárně, která je nejstarší stavbou tohoto typu u nás. Muzejní expozice je v elektrárně umístěna od roku 1997.
Tvrze dochované v tak nezměněné podobě jako Kestřany ? Horní a Dolní tvrz se v České republice dochovalo jen málo.
Koncem 90. let 20. století si nechala obec Krátošice zpracovat projekt dřevěné rozhledny, ale její náklady přesahovaly možnost obce.
Pozdně gotická městská zvonice vystavěná kolem r. 1500 se nachází na náměstí Svobody. V druhé polovině 19. století byla silně poškozena požáry a roku 1909 obnovena ve „slohu...

Tipy na ubytování v tomto regionu

Celkem má penzion 51 lůžek a to sedmnáct dvojlůžkových, jeden trojlůžkový, dva jednolůžkové pokoje a jeden apartmán.
V přízemí je velká luxusní kuchyň s jídelnou, v prvním patře je malá samostatná pracovna a tři pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV.
Statek penzion je jako většina statků ve tvaru U s uzavřeným dvorem cca 1300 m2. V části je nově zbudováno 11 pokojů. Každý pokoj má své hygienické zázemí se sprchou,...
V malebném a klidném prostředí Lipna s panoramatem Šumavy, ve výšce 730 m nad mořem se nachází rodinný penzion a restaurant "U lípy".
Dům byl postaven v románském slohu a první záznamy o něm pocházejí z roku 1370.