Statek-penzion

Javascript is required to view this map.

Statek penzion je jako většina statků ve tvaru U s uzavřeným dvorem cca 1300 m2. V části je nově zbudováno 11 pokojů. Každý pokoj má své hygienické zázemí se sprchou, umyvadlem a samostatným WC. Dále je u každého pokoje kuchyňka s rychlovarnou konvicí, vařičem a chladničkou. V kuchyňce je také vybavení na vaření a stolování. Pokoj číslo 1 je dvoulůžkový s manželským lůžkem a je malou chodbičkou spojen s pokojem číslo 2, který je třílůžkový. Další pokoj je také dvoulůžkový a je opět spojen chodbičkou s pokojem číslo 4, kde je manželské lůžko. Pokoj číslo 5 je čtyřlůžkový a je největší ze všěch pokojů. Tyto pokoje jsou v přízemí. V patře jsou pokoje číslo 6 až 11, které jsou všechny čtyřlůžkové a do některých lze přidat pevné lůžko. Pergola samostatně stojící na dvoře s grilem na použití. Kolem dvora je několik posezení pod střechou. Střed dvora je volný ke hrám. V případě nepříznivého počasí je zde grilovna, kde jsou krbová kamna, TV a udírna. Hned vedlejší místnost je herna nejen pro děti. Také zde je krbová vložka pro zatopení. Tato místnost (velikost cca 80 m2)je také využívána pro svatby a rodinné setkání. V celém objektu je WiFi připojení zdarma. Pokoje jsou nekuřácké stejně jako herna. Ceny v ceníku jsou uvedeny za pobyty na 7 nocí. V případě kratšího pobytu je cena o cca 50,- Kč na osobu vyšší.
Bezbarierový pokoj
Domácím zvířatům vstup povolen
Internet
Krb
Kuchyně
Nekuřácký objekt
Parkoviště otevřené
Wifi

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 300Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 600Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Lhota 23, Dynín
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 49° 8' 11.7708" N, 14° 37' 56.766" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Tvrze dochované v tak nezměněné podobě jako Kestřany ? Horní a Dolní tvrz se v České republice dochovalo jen málo.
Nádherné přírodní scenérie se nám otevírají po cestě podél Roklanského potoka. Ten pramení na severozápadním svahu Blatného vrchu v těsné blízkosti státní hranice ČR a SRN.
Alšova jihočeská galerie (AJG), sídlící je uměleckohistorické muzeum Jihočeského kraje. Sídlí v zámecké jízdárně v Hluboké nad Vltavou a její sbírky tvoří takřka 20 tis.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Celkem má penzion 51 lůžek a to sedmnáct dvojlůžkových, jeden trojlůžkový, dva jednolůžkové pokoje a jeden apartmán.
V přízemí je velká luxusní kuchyň s jídelnou, v prvním patře je malá samostatná pracovna a tři pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV.
Statek penzion je jako většina statků ve tvaru U s uzavřeným dvorem cca 1300 m2. V části je nově zbudováno 11 pokojů. Každý pokoj má své hygienické zázemí se sprchou,...
V malebném a klidném prostředí Lipna s panoramatem Šumavy, ve výšce 730 m nad mořem se nachází rodinný penzion a restaurant "U lípy".
Dům byl postaven v románském slohu a první záznamy o něm pocházejí z roku 1370.