Areál Říčky v Moravském krasu

Javascript is required to view this map.

UBYTOVÁNÍ UPROSTŘED PŘÍRODY V MORAVSKÉM KRASU!

Uzavřený areál pro ubytování a pronájem chat s vlastními rybníky na koupání či rybolov uprostřed lesů 3 km od nejbližší obce!
Možnost pronájmu celého areálu nebo jednotlivých chat.

Ideální místo pro dovolenou, víkend nebo jen výlet, skýtá Areál Říčky! Tento rekreační areál se nachází v malebné přírodě 20 km od moravské metropole Brna. Je součástí přírodního parku Říčky uprostřed přírody nedaleko od přírodní rarity, kterou jsou místní jeskyně Moravského krasu.
Ubytovací Areál Říčky se prostírá na oplocené ploše 6000 m2, na níž jsou umístěny dvě chaty pro 6–8 osob. Tyto chaty jsou zasazeny do areálu s rybníčky a okolními lesy.

U každé ze dvou velkých chat jsou i menší chaty, pro skupinu 2-3 osob malých či velkých odvážlivců! V ubytovacím Areálu Říčky jsou pro nastolení správné trampské atmosféry venkovní grily a otevřená ohniště. Ubytování v příjemném lesním prostředí nabízí i přírodní koupelnu v podobě rybníka, avšak k dispozici jsou i kryté venkovní sprchy s osvěžující studenou vodou.

Chcete-li si odpočinout od uspěchaného života a nechat stres ve městě a navštivte Areál Říčky v centru přírody!

Upozornění!
Areál není pokryt signálen na telefon a internet, příjem jen TV signálu. Telefonovat se dá z mobilu jen mimo oplocený areál.
Vyměňte troubení aut za zpěv ptáků a smog za vůni lesa! Využijte levného a příjemného ubytování v přírodním Areálu Říčky který se nachází v srdci Moravského krasu.

Něco pro milovníky přírody a opravdového soukromí!

Moravský kras je rozsáhlý komplex přírodních útvarů, rozkládající se na ploše 92 km2. Evidováno je zde 1 100 jeskyní, ze kterých jsou jen některé přístupné veřejnosti. Je to jedna z nejvýznamnějších krasových oblastí střední Evropy.

Zvolte si Areál Říčky za svého průvodce po krásách moravské přírody!

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 0Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 0Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: , 67905 Bukovinka
Telefon: +420602728458
GPS souřadnice: 49° 17' 8.0988" N, 16° 49' 54.3108" E
E-mail: info@arealricky.cz
Kontaktní osoba: Jurnečková Hana
Odkaz na web: http://www.arealricky.cz

Tipy na výlety v tomto regionu

a nejužším místě meandru vytvářeného od jihu kolem Moravského Krumlova řekou Rokytnou stával již v r. 1289 hrad, který náležel rodu pánů z Obřan. Listina z r.
Gotický hrad, ze kterého dnes zbyla jen zřícenina, byl založen na počátku 13. st. Podle písemností založen rakouskými Schenky. Poté ho vlastnili dědici Markvart a Protiva.
Budova se nachází v centru města, v horní části jednoho z nejdůležitějších brněnských náměstí – Zelného trhu těsně pod brněnským dómem.
Vranovská přehradní nádrž se táhne od severního okraje obce Vranov nad Dyjí až téměř k obci Podhradí nad Dyjí a nachází se na toku řeky Dyje. Dosahuje tak délky zhruba 30 km.
První zmínka o vsi je z roku 1365, kde je majetkem Budka z Borotína, je možné že už v této době zde stála tvrz. Poprvé se písemně její existence uvádí v roce 1398.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Pension Baltazar - V penzionu Baltazar se nachází 6 pokojů s celkovou kapacitou 15 lůžek a s možností 4 přistýlek, ve kterých si můžete užít romantické ubytování.
Hotel Rakovec nabízí komfortní ubytování v Brně - atraktivní lokalitě na brněnské přehradě. Poloha hotelu zaručí nejen nádherný výhled, ale i klidné prostředí.
Hotel Europa, otevřený roku 2009, nabízí svým hostům v krásné čtyřpatrové secesní budově jen několik kroků od centra Brna 45 prostorných pokojů a 15 parkovacích míst.
Hotel Royal Ricc je romantický hotel v srdci historického centra Brna, v těsné blízkosti katedrály Petrov a Zelného trhu.
Nadstandardně zařízené pokoje s výhledem do Národního parku Podyjí nebo pečlivě udržované zahrady, jsou vybaveny pohodlnou manželskou postelí, vlastním sociálním zázemím s...