Hotel Europa

Javascript is required to view this map.

Hotel Europa, otevřený roku 2009, nabízí svým hostům v krásné čtyřpatrové secesní budově jen několik kroků od centra Brna 45 prostorných pokojů a 15 parkovacích míst. Hotelu Europa Vám nabízí následující ubytování: 14 pokojů Superior, 30 pokojů Standard, 1 pokoj pro invalidy. Okna příjemných a klidných pokojů směřují na hotelové nádvoří se soukromým parkovištěm nebo nad tichou uličku lemovanou stromy před budovou. Každý z pokojů je vybaven vkusným nábytkem a zařízen doplňky dovezenými přímo z Itálie. Všechny pokoje jsou klimatizovány a nabízejí připojení k vysokorychlostnímu internetu zdarma. Nechybí ani pracovní stůl, který jistě ocení každý, kdo Brno navštíví pracovně. Naše služby zahrnují: pokoj pro invalidy, příjem platebních karet, trezor v hotelovém pokoji, Wi-fi připojení v hotelové hale, vysokorychlostní připojení v hotelových pokojích, úschova zavazadel, k dispozici noviny a časopisy v různých jazycích, hotelový bar, parkování ve dvorním traktu, snídaňová restaurace, pronájem automobilů, hlídaní dětí, sekretářské služby, pokojový servis, trezor na recepci, služby prádelny a čistírny, pronájem kol, rezervace jízdenek, letenek a vstupenek, recepce 24 hodin denně, prohlídky města s průvodcem, nekuřácké pokoje.
Bar
Bezbarierový pokoj
Bezbarierový přístup
Domácím zvířatům vstup povolen
Internet
Parkoviště uzavřené
Praní a žehlení
Úschovna cenných předmětů
Wifi

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 1350Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 1600Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Třída kpt.Jaroše 27, Brno
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 49° 12' 10.0944" N, 16° 36' 37.8036" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:

Tipy na výlety v tomto regionu

Dinopark Vyškov je zábavní a vzdělávací atrakce - přírodní park s modely pravěkých zvířat, především pak dinosaurů. Je atrakcí na způsob populárního Jurského parku.
Muzeum je zaměřeno na veteran motocykly ,ale i automobily.
Původně na místě zámku stál hraniční hrad vybudovaný knížetem Břetislavem I., od něhož panství dostalo své jméno.
Typ/materiál: dřevěná rozhledna s kamenným podstavcem Lokalita: hraniční kopec Velký Lopeník, cca 5km východně od obce Březová, cca 25km jihovýchodně od Uherského Hradiště...
Zámek Kravsko se nachází na Znojemsku v Jihomoravském kraji. Zámek je obdélníková dvoupatrová budova s mansardovou střechou, s novějšími patrovými přístavky po stranách.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Pension Baltazar - V penzionu Baltazar se nachází 6 pokojů s celkovou kapacitou 15 lůžek a s možností 4 přistýlek, ve kterých si můžete užít romantické ubytování.
Hotel Rakovec nabízí komfortní ubytování v Brně - atraktivní lokalitě na brněnské přehradě. Poloha hotelu zaručí nejen nádherný výhled, ale i klidné prostředí.
Hotel Europa, otevřený roku 2009, nabízí svým hostům v krásné čtyřpatrové secesní budově jen několik kroků od centra Brna 45 prostorných pokojů a 15 parkovacích míst.
Hotel Royal Ricc je romantický hotel v srdci historického centra Brna, v těsné blízkosti katedrály Petrov a Zelného trhu.
Nadstandardně zařízené pokoje s výhledem do Národního parku Podyjí nebo pečlivě udržované zahrady, jsou vybaveny pohodlnou manželskou postelí, vlastním sociálním zázemím s...