Hotel Europa

Javascript is required to view this map.

Hotel Europa, otevřený roku 2009, nabízí svým hostům v krásné čtyřpatrové secesní budově jen několik kroků od centra Brna 45 prostorných pokojů a 15 parkovacích míst. Hotelu Europa Vám nabízí následující ubytování: 14 pokojů Superior, 30 pokojů Standard, 1 pokoj pro invalidy. Okna příjemných a klidných pokojů směřují na hotelové nádvoří se soukromým parkovištěm nebo nad tichou uličku lemovanou stromy před budovou. Každý z pokojů je vybaven vkusným nábytkem a zařízen doplňky dovezenými přímo z Itálie. Všechny pokoje jsou klimatizovány a nabízejí připojení k vysokorychlostnímu internetu zdarma. Nechybí ani pracovní stůl, který jistě ocení každý, kdo Brno navštíví pracovně. Naše služby zahrnují: pokoj pro invalidy, příjem platebních karet, trezor v hotelovém pokoji, Wi-fi připojení v hotelové hale, vysokorychlostní připojení v hotelových pokojích, úschova zavazadel, k dispozici noviny a časopisy v různých jazycích, hotelový bar, parkování ve dvorním traktu, snídaňová restaurace, pronájem automobilů, hlídaní dětí, sekretářské služby, pokojový servis, trezor na recepci, služby prádelny a čistírny, pronájem kol, rezervace jízdenek, letenek a vstupenek, recepce 24 hodin denně, prohlídky města s průvodcem, nekuřácké pokoje.
Bar
Bezbarierový pokoj
Bezbarierový přístup
Domácím zvířatům vstup povolen
Internet
Parkoviště uzavřené
Praní a žehlení
Úschovna cenných předmětů
Wifi

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 1350Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 1600Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Třída kpt.Jaroše 27, Brno
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 49° 12' 10.0944" N, 16° 36' 37.8036" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:

Tipy na výlety v tomto regionu

Barokní zámek byl původně vybudovaný jako jeden z prvků podyjské obranné soustavy při jižní hranici země. První písemný doklad o jeho existenci najdeme už v Kosmově kronice (...
Hrad Špilberk (německy Spielberg, v hantecu Špilas) je starý hrad tvořící dominantu města Brna na vrcholu stejnojmenného kopce.
Gotický hrad, ze kterého dnes zbyla jen zřícenina, byl založen na počátku 13. st. Podle písemností založen rakouskými Schenky. Poté ho vlastnili dědici Markvart a Protiva.
Bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně je označována za klenote gotické architektury na Moravě. Královská vdova, Eliška Rejčka, založila v r.
Ves Uherčice náležela do konce 15. století oslavanskému klášteru. Roku 1493 ji získali od krále Krajířové z Krajku.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Pension Baltazar - V penzionu Baltazar se nachází 6 pokojů s celkovou kapacitou 15 lůžek a s možností 4 přistýlek, ve kterých si můžete užít romantické ubytování.
Hotel Rakovec nabízí komfortní ubytování v Brně - atraktivní lokalitě na brněnské přehradě. Poloha hotelu zaručí nejen nádherný výhled, ale i klidné prostředí.
Hotel Europa, otevřený roku 2009, nabízí svým hostům v krásné čtyřpatrové secesní budově jen několik kroků od centra Brna 45 prostorných pokojů a 15 parkovacích míst.
Hotel Royal Ricc je romantický hotel v srdci historického centra Brna, v těsné blízkosti katedrály Petrov a Zelného trhu.
Nadstandardně zařízené pokoje s výhledem do Národního parku Podyjí nebo pečlivě udržované zahrady, jsou vybaveny pohodlnou manželskou postelí, vlastním sociálním zázemím s...