Penzion Na Vyhlídce

Javascript is required to view this map.

Kvalitní a levné ubytování s kuchyňkami v NP Podyjí. K dispozici 4 x 2-lůžkový a 2 x 4-lůžkový pokoj, každý má vlastní soc. zázemí. Připojení k WIFI zdarma. Prostorná zahrada s bazénem, grilem a pro děti trampolína, stolní tenis, šipky, pískoviště a jiné. Před penzionem osvětlené parkoviště, úschova kol. Ideální poloha pro cyklo a pěší turistiku.
Znojmo vzdáleno cca 12 km, Vídeň 80 km.
Termální lázně se saunovým světem v Laa an der Thaya cca 40 km.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 350Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 700Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Lukov 26, 66902 Znojmo
Telefon: +420737679229
GPS souřadnice: 48° 51' 26.1144" N, 15° 54' 34.2828" E
E-mail: sarka.plackova@penzion-navyhlidce.cz
Kontaktní osoba: Šárka Plačková
Odkaz na web: www.penzion-navyhlidce.cz

Tipy na výlety v tomto regionu

Vodní nádrž, běžně označovaná jako Brněnská, dříve též Kníničská přehrada, vybudována na řece Svratce v letech 1936-1940, zatopila část obce Kníničky.
Hrad Černá Hora, později přestavěný na zámek, leží na kopci v severní části městyse Černá Hora.
Zámek Boskovice je empírový zámek ve městě Boskovice. Pochází z počátku 19. století.
Hrad Veveří leží na západě brněnské městské části Bystrc, zhruba 12 kilometrů severozápadně od centra Brna na skalnatém ostrohu nad Brněnskou přehradou, kterou napájí řeka...
V současné době se může Muzeum Vyškovska chlubit sbírkovým fondem, který shromažďuje více jak padesát pět tisíc předmětů. V prostorách muzea jsou pořádány také krátkodobé...

Tipy na ubytování v tomto regionu

Pension Baltazar - V penzionu Baltazar se nachází 6 pokojů s celkovou kapacitou 15 lůžek a s možností 4 přistýlek, ve kterých si můžete užít romantické ubytování.
Hotel Rakovec nabízí komfortní ubytování v Brně - atraktivní lokalitě na brněnské přehradě. Poloha hotelu zaručí nejen nádherný výhled, ale i klidné prostředí.
Hotel Europa, otevřený roku 2009, nabízí svým hostům v krásné čtyřpatrové secesní budově jen několik kroků od centra Brna 45 prostorných pokojů a 15 parkovacích míst.
Hotel Royal Ricc je romantický hotel v srdci historického centra Brna, v těsné blízkosti katedrály Petrov a Zelného trhu.
Nadstandardně zařízené pokoje s výhledem do Národního parku Podyjí nebo pečlivě udržované zahrady, jsou vybaveny pohodlnou manželskou postelí, vlastním sociálním zázemím s...