Penzion Na Vyhlídce

Javascript is required to view this map.

Kvalitní a levné ubytování s kuchyňkami v NP Podyjí. K dispozici 4 x 2-lůžkový a 2 x 4-lůžkový pokoj, každý má vlastní soc. zázemí. Připojení k WIFI zdarma. Prostorná zahrada s bazénem, grilem a pro děti trampolína, stolní tenis, šipky, pískoviště a jiné. Před penzionem osvětlené parkoviště, úschova kol. Ideální poloha pro cyklo a pěší turistiku.
Znojmo vzdáleno cca 12 km, Vídeň 80 km.
Termální lázně se saunovým světem v Laa an der Thaya cca 40 km.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 350Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 700Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Lukov 26, 66902 Znojmo
Telefon: +420737679229
GPS souřadnice: 48° 51' 26.1144" N, 15° 54' 34.2828" E
E-mail: sarka.plackova@penzion-navyhlidce.cz
Kontaktní osoba: Šárka Plačková
Odkaz na web: www.penzion-navyhlidce.cz
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Grand Prix České republiky 2013 Všechny vstupenky jsou platné od 23. do 25. srpna Přírodní tribuny Předprodej do 10. srpna Přímý prodej Sedadlové tribuny Předprodej do 10....
Zámek Lednice se nachází v obci Lednice na pravém břehu Dyje, přibližně 12 km východně od Mikulova.
Na první pohled poněkud zvláštní stavbu můžete vidět v srdci Drahanské vysočiny nedaleko hranic CHKO Moravský kras.
Golfové hřiště ve Slavkově bylo projektováno renomovanou rakouskou golfovou architektonickou kanceláří Hanse-Georga Erhardta ze Steyeru, který je jedním z předních evropských...
Labyrint chodeb pod centrem Znojma budovaný ve čtyřech patrech pod sebou má cca 30 km chodeb. Patří k největším bludištím ve střední Evropě.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Pension Baltazar - V penzionu Baltazar se nachází 6 pokojů s celkovou kapacitou 15 lůžek a s možností 4 přistýlek, ve kterých si můžete užít romantické ubytování.
Hotel Rakovec nabízí komfortní ubytování v Brně - atraktivní lokalitě na brněnské přehradě. Poloha hotelu zaručí nejen nádherný výhled, ale i klidné prostředí.
Hotel Europa, otevřený roku 2009, nabízí svým hostům v krásné čtyřpatrové secesní budově jen několik kroků od centra Brna 45 prostorných pokojů a 15 parkovacích míst.
Hotel Royal Ricc je romantický hotel v srdci historického centra Brna, v těsné blízkosti katedrály Petrov a Zelného trhu.
Nadstandardně zařízené pokoje s výhledem do Národního parku Podyjí nebo pečlivě udržované zahrady, jsou vybaveny pohodlnou manželskou postelí, vlastním sociálním zázemím s...