Pension Slunečnice

Javascript is required to view this map.

Nabízíme Vám ubytování ve dvoulůžkových, čtyřlůžkových pokojích. Ve většině pokojů jsou k dispozici přistýlky. K dispozici jsou dětské postýlky. Pokoje jsou vybaveny komfortním nábytkem z přírodního dřeva. Velikost pokojů je od 22 m2 do 45 m2. Ve většině pokojů je nádherný výhled do údolí Svatého Petra. Každý den se pokoje uklízí a mění se ručníky. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Ve všech pokojích je trezor a připojení k internetu přes WiFi zdarma. V pensionu je pobyt zvířat zakázán. K pensionu vede příjezdová cesta, která je udržovaná i v zimním období. Pro hosty je zde k dispozici kamerou hlídané parkoviště. Silvestr minimálně týden.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 975Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 1300Kč
Stravování: v místě - polopenze
Adresa: Svatý Petr 67, Špindlerův Mlýn, okres Trutnov
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 50° 43' 36.462" N, 15° 37' 48.8604" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

rad Skály založil koncem 14. století pravděpodobně Matěj Salava z Lípy. Za hustiské revoluce stál na straně husitů a byl sirotčím hejtmanem.
Cena vstupného Plné vstupné 115 Kč Snížené vstupné 80 Kč Dětské vstupné (2 až 4 roky) 50 Kč Dětské vstupné (4 až 12 let) 80 Kč Rodinné vstupné360 Kč Pes100 Kč
Benediktinský klášter v Broumově je natolik významným architektonickým a kulturním komplexem, že byl pro svou nezpochybnitelnou hodnotu zapsán do seznamu národních kulturních...
První zmínky o Ratibořicích jsou již z konce 14. století, kdy zde stávala tvrz Vaňka ze Žampachu. Od r.
Renesanční zámek s bohatou sgrafitovou výzdobou zachránila před postupným zchátráním rekonstrukce v letech 1955-1973. Jeho historie se začala psát na konci 16.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, z nichž jeden má oddělené ložnice zvlášť pro dospělé a pro děti. Některé pokoje mají...
Penzion Martin*** nabízí ubytování v moderně a příjemně zařízených pokojích.
Nabízíme Vám ubytování ve dvoulůžkových, čtyřlůžkových pokojích. Ve většině pokojů jsou k dispozici přistýlky. K dispozici jsou dětské postýlky.
Pension a restaurace Vám nabízí stylové ubytování v centru města. Nacházíme se cca 100 m od náměstí směrem na Starou Paku, pár metrů od zdejšího Muzea, Klenotnice a Kláštera.
Momentální kapacita penzionu je 17 lůžek. Ubytovat se je možné ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením.