Penzion Černý Petr

Javascript is required to view this map.

Penzion Černý Petr se nachází v oblíbeném turistickém a lyžařském středisku ve Strážném v nadmořské výšce 800m. Strážné se nachází mezi významnými turistickými centry Krkonoš - 4 km od Vrchlabí směrem na Špindlerův Mlýn. Je vhodný pro jednotlivce, rodiny i kolektivy. Oceníte jeho ideální polohu a výbornou dostupnost. Ubytování je možné ve dvou až pětilůžkových apartmánech s vlastním sociálním zařízením. V přízemí se nachází jídelna s krbem a barem. Zde podáváme snídaně formou švédského stolu a večeře formou jednotného menu. Večer můžete posedět u skleničky dobrého vína, zahrát si kulečník nebo stolní fotbálek. V letních měsících je Vám k dispozici venkovní posezení. Uvítá Vás klidná příjemná atmosféra se vstřícným a profesionálním přístupem. Věříme, že si toto místo oblíbíte a budete se rádi vracet.

Lyžařské vleky, běžecké stopy, pěší turistika, vyjížďky na koních, tenisové kurty, cyklotrasy, hřiště na malou kopanou,dětské hřiště, půjčovny lyží, lyžařská škola, pro horolezce oblast Hnědé skály ... Aquaparky - (Špindlerův Mlýn). Zimní stadion - (Vrchlabí).

Parkování je ZDARMA na vlastním prostorném parkovišti přímo u objektu.
Wifi připojení ZDARMA.
Docházková vzdálenost lyžařských vleků ve Strážném.
V zimní sezóně možnost využití dopravy pohodlnými autobusy od penzionu přímo ke sjezdovce Ski areálu Herlíkovice Bubákov a zpět po celý den i na večerní lyžování ZDARMA.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 300Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 600Kč
Stravování: v místě - polopenze
Adresa: Strážné 208, 543 52 Strážné
Telefon: +420737378020
GPS souřadnice: 50° 39' 45.3636" N, 15° 36' 31.1868" E
E-mail: info@penzioncernypetr.cz
Kontaktní osoba: Pavel Gottstein
Odkaz na web: http://www.penzioncernypetr.cz
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

První zmínka o Náchodsku pochází z poloviny 11. století, kdy český kníže Vratislav II. uspořádal při svém tažení do Slezska roku 1068 na blízkém Dobeníně volbu pražského...
Královéhradecké Divadlo Drak patří k zavedeným značkám na české i světové divadelní scéně.
Krkonošské jámy, neboli kary, vznikly působením dávných ledovců. V Krkonoších jich nalezneme čtrnáct. Pokud se dostaneme do kterékoli z jam, obklopí nás pravá vysokohorská...
Zámek ve stylu romantické windsorské gotiky vznikl v letech 1839 – 1857 jako reprezentační sídlo šlechtického rodu Harrachů.
Popis: Muzeum leží právě uprostřed rozsáhlého a velmi mohutně vybudovaného pásma československého opevnění z období let 1935 - 1938.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, z nichž jeden má oddělené ložnice zvlášť pro dospělé a pro děti. Některé pokoje mají...
Penzion Martin*** nabízí ubytování v moderně a příjemně zařízených pokojích.
Nabízíme Vám ubytování ve dvoulůžkových, čtyřlůžkových pokojích. Ve většině pokojů jsou k dispozici přistýlky. K dispozici jsou dětské postýlky.
Pension a restaurace Vám nabízí stylové ubytování v centru města. Nacházíme se cca 100 m od náměstí směrem na Starou Paku, pár metrů od zdejšího Muzea, Klenotnice a Kláštera.
Momentální kapacita penzionu je 17 lůžek. Ubytovat se je možné ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením.