Penzion Kamínek

Javascript is required to view this map.

Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, z nichž jeden má oddělené ložnice zvlášť pro dospělé a pro děti. Některé pokoje mají balkon. Pro ubytované klienty nabízíme zdarma možnost přístupu na internet - Wi-Fi. Celková kapacita až 22 lůžek. Parkování u penzionu zdarma. Ceny jsou uvedeny včetně bohaté bufetové snídaně. Za ubytování pouze na 1 noc si účtujeme + 40,- Kč/osobu a rekreační poplatek 15,- Kč/den/dospělí. Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko. Dětské slevy lze využít při ubytování dítěte se dvěma plně platícími osobami na pokoji.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 0Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 780Kč
Stravování: v místě - polopenze
Adresa: Krkonošská 67, Janské Lázně, okres Trutnov
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 50° 38' 0.6288" N, 15° 46' 59.1384" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:

Tipy na výlety v tomto regionu

První zmínky o Ratibořicích jsou již z konce 14. století, kdy zde stávala tvrz Vaňka ze Žampachu. Od r.
rad Skály založil koncem 14. století pravděpodobně Matěj Salava z Lípy. Za hustiské revoluce stál na straně husitů a byl sirotčím hejtmanem.
Účelem zřízení této složky je péče o sbírky a sbírkové předměty ve vlastnictví zřizovatele i předměty zapůjčené v souladu se zákonem č.
Zámek ve stylu romantické windsorské gotiky vznikl v letech 1839 – 1857 jako reprezentační sídlo šlechtického rodu Harrachů.
Návštěvní doba Klášter je otevřen od dubna do října* každý den mimo pondělí.** Prohlídky začínají vždy v celou hodinu: úterý – sobota 9.00, 10.00, 11.00, 13.00, 14.00, 15....

Tipy na ubytování v tomto regionu

Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, z nichž jeden má oddělené ložnice zvlášť pro dospělé a pro děti. Některé pokoje mají...
Penzion Martin*** nabízí ubytování v moderně a příjemně zařízených pokojích.
Nabízíme Vám ubytování ve dvoulůžkových, čtyřlůžkových pokojích. Ve většině pokojů jsou k dispozici přistýlky. K dispozici jsou dětské postýlky.
Pension a restaurace Vám nabízí stylové ubytování v centru města. Nacházíme se cca 100 m od náměstí směrem na Starou Paku, pár metrů od zdejšího Muzea, Klenotnice a Kláštera.
Momentální kapacita penzionu je 17 lůžek. Ubytovat se je možné ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením.