Penzion Kamínek

Javascript is required to view this map.

Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, z nichž jeden má oddělené ložnice zvlášť pro dospělé a pro děti. Některé pokoje mají balkon. Pro ubytované klienty nabízíme zdarma možnost přístupu na internet - Wi-Fi. Celková kapacita až 22 lůžek. Parkování u penzionu zdarma. Ceny jsou uvedeny včetně bohaté bufetové snídaně. Za ubytování pouze na 1 noc si účtujeme + 40,- Kč/osobu a rekreační poplatek 15,- Kč/den/dospělí. Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko. Dětské slevy lze využít při ubytování dítěte se dvěma plně platícími osobami na pokoji.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 0Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 780Kč
Stravování: v místě - polopenze
Adresa: Krkonošská 67, Janské Lázně, okres Trutnov
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 50° 38' 0.6288" N, 15° 46' 59.1384" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:

Tipy na výlety v tomto regionu

Zámek Úsov byl vystavěný jako hrad. Hrad vznikl kolem poloviny 13. století. Do roku 1487 hradní palác přestavěli páni z Vlašimi, následné úpravy prováděli páni z Boskovic a...
Přírodní rezervace Adršpach je nejoblíbenější částí chráněné krajinné oblasti Broumovsko. Hlavním lákadlem je Skalní město, vyhledávané turisty a horolezci z celého světa.
Umístění: Náměstí K. Čapka 147, 542 34 Malé Svatoňovice Najdete nás zde Otevřeno: od začátku května do konce října. úterý-pátek 8:00-12:00 13:00-16:00
Hora Matky Boží (německy Marienberg či Muttergottesberg, původní název byl Lysá hora) je vrch v Hanušovické vrchovině asi 1,5 km východně od města Králíky v katastru obce...
Renesanční zámek s bohatou sgrafitovou výzdobou zachránila před postupným zchátráním rekonstrukce v letech 1955-1973. Jeho historie se začala psát na konci 16.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, z nichž jeden má oddělené ložnice zvlášť pro dospělé a pro děti. Některé pokoje mají...
Penzion Martin*** nabízí ubytování v moderně a příjemně zařízených pokojích.
Nabízíme Vám ubytování ve dvoulůžkových, čtyřlůžkových pokojích. Ve většině pokojů jsou k dispozici přistýlky. K dispozici jsou dětské postýlky.
Pension a restaurace Vám nabízí stylové ubytování v centru města. Nacházíme se cca 100 m od náměstí směrem na Starou Paku, pár metrů od zdejšího Muzea, Klenotnice a Kláštera.
Momentální kapacita penzionu je 17 lůžek. Ubytovat se je možné ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením.