Penzion Kamínek

Javascript is required to view this map.

Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, z nichž jeden má oddělené ložnice zvlášť pro dospělé a pro děti. Některé pokoje mají balkon. Pro ubytované klienty nabízíme zdarma možnost přístupu na internet - Wi-Fi. Celková kapacita až 22 lůžek. Parkování u penzionu zdarma. Ceny jsou uvedeny včetně bohaté bufetové snídaně. Za ubytování pouze na 1 noc si účtujeme + 40,- Kč/osobu a rekreační poplatek 15,- Kč/den/dospělí. Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko. Dětské slevy lze využít při ubytování dítěte se dvěma plně platícími osobami na pokoji.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 0Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 780Kč
Stravování: v místě - polopenze
Adresa: Krkonošská 67, Janské Lázně, okres Trutnov
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 50° 38' 0.6288" N, 15° 46' 59.1384" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:

Tipy na výlety v tomto regionu

Asi 12 kilometrů za Rychnovem nad Kněžnou leží malebná horská vesnička Velký Uhřínov. Najdete tu zajímavý archeologický skanzen, který provozuje Sdružení Villa Nova.
Bývalý konvent minoritů u kostela sv. Anny v Kuklenách se nachází na západním okraji města Hradce Králové. V současnosti je spravován kongregací Dcer Panny Marie Pomocnice (...
Stačí si vyjet něco kolem deseti kilometrů za Náchod a můžete se pustit do prohlídky vojenské pevnosti Dobrošov, kterou naleznete v CHKO Orlické hory.
První zmínka o Náchodsku pochází z poloviny 11. století, kdy český kníže Vratislav II. uspořádal při svém tažení do Slezska roku 1068 na blízkém Dobeníně volbu pražského...
Přírodní rezervace Adršpach je nejoblíbenější částí chráněné krajinné oblasti Broumovsko. Hlavním lákadlem je Skalní město, vyhledávané turisty a horolezci z celého světa.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, z nichž jeden má oddělené ložnice zvlášť pro dospělé a pro děti. Některé pokoje mají...
Penzion Martin*** nabízí ubytování v moderně a příjemně zařízených pokojích.
Nabízíme Vám ubytování ve dvoulůžkových, čtyřlůžkových pokojích. Ve většině pokojů jsou k dispozici přistýlky. K dispozici jsou dětské postýlky.
Pension a restaurace Vám nabízí stylové ubytování v centru města. Nacházíme se cca 100 m od náměstí směrem na Starou Paku, pár metrů od zdejšího Muzea, Klenotnice a Kláštera.
Momentální kapacita penzionu je 17 lůžek. Ubytovat se je možné ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením.