Penzion Martin

Javascript is required to view this map.

Penzion Martin*** nabízí ubytování v moderně a příjemně zařízených pokojích. Pokoje jsou 2, 3, 4, 5 lůžkové s televizí a satelitem, každý s toaletou a sprchovým koutem, k dispozici ubytovaným je na pokojích přípojení k internetu. Hosté mohou využít společnou čajovou kuchyňku s lednicí, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí (neslouží ke klasickému vaření). Tři 4 lůžkové pokoje je možné objednat jako apartmán s čajovou kuchyňkou s pátým odděleným lůžkem. K dispozici je 4lůžkový apartmán (+ až 4 přistýlky) - oddělená 2lůžková ložnice + velký pokoj se dvěma lůžky a plně vybaveným kuchyňským koutem + koupelna s WC. Je možné objednat trezor na pokoji. Každý ubytovaný host má možnost zdarma relaxovat ve vyhřívaném bazénu s protiproudem a perličkou a navštívit solnou jeskyni (po dohodě na recepci). Pro lyže, snowboard a skladování kol pro cyklisty je určena lyžárna. S kočárky je možné vstoupit a uskladnit v prostoru přezouvárny. U vstupu před recepcí je přezouvárna s vyhřívanou podlahou pro odkládání turistické obuvi. U objektu je parkoviště pro hosty s omezenou kapacitou. Parkování: v zimním období je parkování u penzionu a na vedlejším parkovišti za poplatek 30,- Kč/auto/den. Zvířata v objektu nejsou povolena. Týdenní pobyty jsou od poloviny ledna do poloviny března. V ostatních termínech je možný zkrácený pobyt dle dohody.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 0Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 980Kč
Stravování: v místě - polopenze
Adresa: Sportovní 205, Janské Lázně, okres Trutnov
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 50° 38' 7.0728" N, 15° 46' 56.0388" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Kozí hřbety jsou skalnatý (buližníkový) hřeben na okraji území čtvrti Suchdol na severozápadním okraji hlavního města Prahy, podél hranice Únětic a nedaleko Horoměřic. Dlouhé...
Dělostřelecká tvrz Stachelberg (byl používán i český název Ježová hora) byla v letech 1937 a 1938 budována jako součást stálého československého opevnění.
Účelem zřízení této složky je péče o sbírky a sbírkové předměty ve vlastnictví zřizovatele i předměty zapůjčené v souladu se zákonem č.
Skutečný zámek hraběte Františka Antonína Šporka už nemohou návštěvníci vidět. Budova, která byla nezvykle malá, stála naproti hospitálu a byla pro svůj stav stržena začátkem...
NAUČNÁ STEZKA BABIČČINO ÚDOLÍ vede od Barunčiny školy okolo hlavní expozice a pak tak zvanou Bažantnicí až k ratibořickým památkám. Je to krásná procházka malebným údolím....

Tipy na ubytování v tomto regionu

Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, z nichž jeden má oddělené ložnice zvlášť pro dospělé a pro děti. Některé pokoje mají...
Penzion Martin*** nabízí ubytování v moderně a příjemně zařízených pokojích.
Nabízíme Vám ubytování ve dvoulůžkových, čtyřlůžkových pokojích. Ve většině pokojů jsou k dispozici přistýlky. K dispozici jsou dětské postýlky.
Pension a restaurace Vám nabízí stylové ubytování v centru města. Nacházíme se cca 100 m od náměstí směrem na Starou Paku, pár metrů od zdejšího Muzea, Klenotnice a Kláštera.
Momentální kapacita penzionu je 17 lůžek. Ubytovat se je možné ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením.