Podhorní mlýn

Javascript is required to view this map.

Momentální kapacita penzionu je 17 lůžek. Ubytovat se je možné ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením. Popis pokojů - dvoulůžkové pokoje: pokoj a koupelna s WC, pokoje lze vybírat podle oblíbenosti barev - růžový, zelený nebo modrý pokoj, dvě lůžka s možností jedné přistýlky, WiFi. Apartmán bez kuchyně: obývací pokoj a koupelna s WC, ložnice - manželská postel, určeno pro náročné hosty, kteří mají rádi prostor, pěkné prostředí a chtějí se cítit jako doma, dvě lůžka s možností dvou přistýlek, WiFi. Apartmán s kuchyní: bezbariérový přístup, chodba, plně vybavená kuchyně a koupelna s WC, ložnice - manželská postel a dvě samostatná lůžka (případně čtyři samostatná lůžka), určeno pro rodiny s dětmi a hosty, kteří si chtějí sami vařit a mít své soukromí, apartmán je od ostatních pokojů oddělen samostatným vchodem, čtyři lůžka bez možnosti přistýlky, WiFi. Apartmán podkrovní ratanový: podkrovní pokoj s manželskou postelí, kout s kávovarem a malá lednice s minibarem, samostatná koupelna se sprchovým koutem a WC, televize, WiFi. Apartmán podkrovní romantický: podkrovní pokoj s manželskou postelí, chodba s malou lednicí a minibarem a kout s kávovarem, samostatná koupelna se sprchovým koutem a WC, televize + satelit, WiFi. Pejsci jsou v našem penzionu vítáni za předpokladu, že jsou vychovaní a neničí zařízení penzionu. V areálu penzionu se smějí pohybovat pouze na vodítku. Venčení přímo v areálu je nepřípustné. Úklid hromádek v okolí penzionu je povinností a samozřejmostí každého majitele pejska. Nechceme mít okolí znečištěné. Sáčky jsou k dispozici v penzionu. Případné škody hradí majitel v plné výši. Za svého psa zaplatíte 200,- Kč za jednu noc. V objektu penzionu platí přísný zákaz kouření, a to bez výjimek.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 450Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 800Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Podhorná 478, Kostelec nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 50° 6' 24.3396" N, 16° 13' 46.0488" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Areál opočenského zámku je jedinečným souborem památek dokládajících způsob života, vkus i myšlení části české společnosti v průběhu pěti století.
rad Skály založil koncem 14. století pravděpodobně Matěj Salava z Lípy. Za hustiské revoluce stál na straně husitů a byl sirotčím hejtmanem.
Přijďte si zaplavat do 25 metrů dlouhého bazénu, nechte se unášet proudem divoké řeky, projeďte se na tobogánu a po sportovních výkonech si odpočiňte v bublinkách a proudech...
Hrad má velmi bohatou historii a vždy byl v držení významných českých rodů. Na sklonku 13. století hrad nechal vybudovat mocný rod Markvarticů. Je možné, že jej vlastnil i...
ZOO Dvůr Králové je druhá největší zoologická zahrada v Česku. Nachází se v západní části města Dvůr Králové nad Labem v Královéhradeckém kraji (okres Trutnov).

Tipy na ubytování v tomto regionu

Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, z nichž jeden má oddělené ložnice zvlášť pro dospělé a pro děti. Některé pokoje mají...
Penzion Martin*** nabízí ubytování v moderně a příjemně zařízených pokojích.
Nabízíme Vám ubytování ve dvoulůžkových, čtyřlůžkových pokojích. Ve většině pokojů jsou k dispozici přistýlky. K dispozici jsou dětské postýlky.
Pension a restaurace Vám nabízí stylové ubytování v centru města. Nacházíme se cca 100 m od náměstí směrem na Starou Paku, pár metrů od zdejšího Muzea, Klenotnice a Kláštera.
Momentální kapacita penzionu je 17 lůžek. Ubytovat se je možné ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením.