Apartman Suhrovice

Javascript is required to view this map.

Apartmán Suhrovice se nalézá v jedné části rodinného domu. Větší část obývá majitel a menší je určena našim klientům. Jedná se o dvě části se samostatnými vchody, které jsou na sobě naprosto nezávislé. Kapacita ubytování je 6 osob. Kolem domu je velký oplocený pozemek. Hlavním vchodem z přední části se vchází po schodech do prvního patra na chodbu. Z chodby je přístupné sociální zařízení, samostatné WC, kuchyně (stůl, 2x židle), ložnice (lůžka, noční stolek, 2x židle) a obývací pokoj (lůžka, skříň, komoda, BTV, stůl, 4x židle, křeslo, sedačka, rozkladací gauč, skříň, sekretář). Kolem objektu je zatravněný pěkně upravený pozemek, na kterém mohou klienti využívat venkovní posezení (dřevěný stůl, lavice) pod pergolou, malý přenosný gril a otevřené ohniště. Vlastní parkování. Možnost ubytování domácích mazlíčků zdarma. V hlavní sezóně (červenec, srpen) pronajímáme pouze celý apartmán za cenu 6000,- Kč/týden. Pobyt od soboty do soboty. Mimo sezónu - květen, červen, září + i jednotlivé dny: 200,- Kč/den.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 0Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 0Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Suhrovice 8, Kněžmost, okres Mladá Boleslav
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 50° 29' 23.1216" N, 15° 3' 31.0356" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Největší aquapark v ČR. Vodní svět a saunový svět. Palác dobrodružství, Palác pokladů, Palác relaxu. Korálový svět, potápěčská jáma, dětský svět. Musíte vidět!
Prohlédnete si čtyřkřídlý zámek se zajímavým jižním průčelím s terasou, barokní balustrádou a dvouramenným zahradním schodištěm s bohatou sochařskou výzdobou.
Prohlédnete si zámek, který prošel složitým architektonickým vývojem, který byl v letech 1914 - 18 ukončen důkladnou obnovou podle projektu architekta Ladislava Skřivánka.
Zámek Radim postavený v roce 1610 je ve své zachovalé podobě jednou z nejnázornějších ukázek renesančního venkovského sídla střední šlechty. Postavit si jej nechal Karel...
Kostel sv. Markéty je daleko viditelnou dominantou obce Zvole. Nachází se na ostrohu nad řekou Vltavou, nad Vodním dílem Vrané.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Apartmán Suhrovice se nalézá v jedné části rodinného domu. Větší část obývá majitel a menší je určena našim klientům.
Nově postavený apartmán se nachází v nádherné přírodě a nabízí ubytování pro maximálně 4 osoby. Apartmán je vybaven koupelnou se sprchou, televizí se satelitem, kuchyňkou s...
Poskytujeme ubytování v podkroví, v útulných dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním vybavením. Máme 7 dvoulůžkových pokojů, všechny mají možnost přistýlky.
Ubytování "Na Ptejrově". Nabízíme Vám ubytování ve 12ti dvoulůžkových pokojích a 1 apartmánu, některé s možností přistýlky. Celková kapacita penzionu je 32 lůžek.
Motel se nachází ve zcela nové jednopatrové budově v bezprostřední blízkosti exitu 39 na rychlostní silnici R10.