Apartman Suhrovice

Javascript is required to view this map.

Apartmán Suhrovice se nalézá v jedné části rodinného domu. Větší část obývá majitel a menší je určena našim klientům. Jedná se o dvě části se samostatnými vchody, které jsou na sobě naprosto nezávislé. Kapacita ubytování je 6 osob. Kolem domu je velký oplocený pozemek. Hlavním vchodem z přední části se vchází po schodech do prvního patra na chodbu. Z chodby je přístupné sociální zařízení, samostatné WC, kuchyně (stůl, 2x židle), ložnice (lůžka, noční stolek, 2x židle) a obývací pokoj (lůžka, skříň, komoda, BTV, stůl, 4x židle, křeslo, sedačka, rozkladací gauč, skříň, sekretář). Kolem objektu je zatravněný pěkně upravený pozemek, na kterém mohou klienti využívat venkovní posezení (dřevěný stůl, lavice) pod pergolou, malý přenosný gril a otevřené ohniště. Vlastní parkování. Možnost ubytování domácích mazlíčků zdarma. V hlavní sezóně (červenec, srpen) pronajímáme pouze celý apartmán za cenu 6000,- Kč/týden. Pobyt od soboty do soboty. Mimo sezónu - květen, červen, září + i jednotlivé dny: 200,- Kč/den.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 0Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 0Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Suhrovice 8, Kněžmost, okres Mladá Boleslav
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 50° 29' 23.1216" N, 15° 3' 31.0356" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:

Tipy na výlety v tomto regionu

Největší aquapark v ČR. Vodní svět a saunový svět. Palác dobrodružství, Palác pokladů, Palác relaxu. Korálový svět, potápěčská jáma, dětský svět. Musíte vidět!
Přes Brandýs nad Labem a Starou Boleslav procházela v raném středověku důležitá zemská stezka z Prahy směrem na sever. Zdejší brod byl nejprve opatřen strážištěm a později...
Zámek je po stavební stránce jedním z nejzajímavějších ve středních Čechách. Základem se stala mohutná gotická hranolová věžovitá tvrz s lucernou z 1. poloviny 15. století.
Nachází se na levém břehu Sázavy na výrazném skalnatém ostrohu, který je 100 m dlouhý a 80 m široký. Obepíná jej z jedné strany řeka Sázava a z druhé pak Olešenský potok.
Čelákovice leží v severovýchodní části okresu Praha-východ, 5 km jihovýchodně od Brandýsa nad Labem, na železniční trati Praha - Lysá nad Labem - Kolín a nedaleko od Dálnice...

Tipy na ubytování v tomto regionu

Apartmán Suhrovice se nalézá v jedné části rodinného domu. Větší část obývá majitel a menší je určena našim klientům.
Nově postavený apartmán se nachází v nádherné přírodě a nabízí ubytování pro maximálně 4 osoby. Apartmán je vybaven koupelnou se sprchou, televizí se satelitem, kuchyňkou s...
Poskytujeme ubytování v podkroví, v útulných dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním vybavením. Máme 7 dvoulůžkových pokojů, všechny mají možnost přistýlky.
Ubytování "Na Ptejrově". Nabízíme Vám ubytování ve 12ti dvoulůžkových pokojích a 1 apartmánu, některé s možností přistýlky. Celková kapacita penzionu je 32 lůžek.
Motel se nachází ve zcela nové jednopatrové budově v bezprostřední blízkosti exitu 39 na rychlostní silnici R10.