Apartman Suhrovice

Javascript is required to view this map.

Apartmán Suhrovice se nalézá v jedné části rodinného domu. Větší část obývá majitel a menší je určena našim klientům. Jedná se o dvě části se samostatnými vchody, které jsou na sobě naprosto nezávislé. Kapacita ubytování je 6 osob. Kolem domu je velký oplocený pozemek. Hlavním vchodem z přední části se vchází po schodech do prvního patra na chodbu. Z chodby je přístupné sociální zařízení, samostatné WC, kuchyně (stůl, 2x židle), ložnice (lůžka, noční stolek, 2x židle) a obývací pokoj (lůžka, skříň, komoda, BTV, stůl, 4x židle, křeslo, sedačka, rozkladací gauč, skříň, sekretář). Kolem objektu je zatravněný pěkně upravený pozemek, na kterém mohou klienti využívat venkovní posezení (dřevěný stůl, lavice) pod pergolou, malý přenosný gril a otevřené ohniště. Vlastní parkování. Možnost ubytování domácích mazlíčků zdarma. V hlavní sezóně (červenec, srpen) pronajímáme pouze celý apartmán za cenu 6000,- Kč/týden. Pobyt od soboty do soboty. Mimo sezónu - květen, červen, září + i jednotlivé dny: 200,- Kč/den.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 0Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 0Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Suhrovice 8, Kněžmost, okres Mladá Boleslav
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 50° 29' 23.1216" N, 15° 3' 31.0356" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:

Tipy na výlety v tomto regionu

Největší aquapark v ČR. Vodní svět a saunový svět. Palác dobrodružství, Palác pokladů, Palác relaxu. Korálový svět, potápěčská jáma, dětský svět. Musíte vidět!
Luštěnický zámek vznikl pravděpodobně začátkem 18. stol. přestavbou starší tvrze. V l. 1760 –1774 byl upraven do dnešní podoby. Ve 2. pol. 20. stol.
Prohlédnete si dochované výrazné zříceniny staveb s okenními otvory, dosahující úrovně 1. patra, které jsou pozůstatkem věže a jedné z budov. Zříceniny tvrze jsou volně...
Hrad Jenštejn je kulturní památkou středověké architektury. Byl založen ve 14. století arcibiskupem Janem z Jenštejna.
Čelákovice leží v severovýchodní části okresu Praha-východ, 5 km jihovýchodně od Brandýsa nad Labem, na železniční trati Praha - Lysá nad Labem - Kolín a nedaleko od Dálnice...

Tipy na ubytování v tomto regionu

Apartmán Suhrovice se nalézá v jedné části rodinného domu. Větší část obývá majitel a menší je určena našim klientům.
Nově postavený apartmán se nachází v nádherné přírodě a nabízí ubytování pro maximálně 4 osoby. Apartmán je vybaven koupelnou se sprchou, televizí se satelitem, kuchyňkou s...
Poskytujeme ubytování v podkroví, v útulných dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním vybavením. Máme 7 dvoulůžkových pokojů, všechny mají možnost přistýlky.
Ubytování "Na Ptejrově". Nabízíme Vám ubytování ve 12ti dvoulůžkových pokojích a 1 apartmánu, některé s možností přistýlky. Celková kapacita penzionu je 32 lůžek.
Motel se nachází ve zcela nové jednopatrové budově v bezprostřední blízkosti exitu 39 na rychlostní silnici R10.