Barokní statek Benice

Javascript is required to view this map.

Poskytujeme ubytování v podkroví, v útulných dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním vybavením. Máme 7 dvoulůžkových pokojů, všechny mají možnost přistýlky. Rovněž Vám můžeme nabídnout ubytování ve 4 apartmánech. V ceníku uvedena cena za apartmán Komfort, cena apartmánu Luxus o 500,- Kč více dle sezóny. Celková kapacita penzionu je 41 lůžek. V letním období můžeme nabídnout jednoduché ubytování v dvoulůžkových chatkách. Přespání v chatce stojí 150,- Kč na osobu. Možnost parkování pro neomezený počet vozů v bezprostřední blízkosti penzionu. Ubytování s malým psím plemenem zdarma.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 600Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 600Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Benice 1, Netvořice, okres Benešov
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 49° 47' 53.0304" N, 14° 33' 18.8784" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:

Tipy na výlety v tomto regionu

Největší aquapark v ČR. Vodní svět a saunový svět. Palác dobrodružství, Palác pokladů, Palác relaxu. Korálový svět, potápěčská jáma, dětský svět. Musíte vidět!
Zámek Měšice je rokoková stavba, nacházející se ve stejnojmenné obci, vzdálená 14 km severovýchodně od Prahy.
ámek Loučeň je barokní zámek, který se nachází v městysu Loučeň v okrese Nymburk. Zámek je od roku 2000 vlastněn soukromou společností Loučeň, a.s.
Hlavní západní průčelí člení 3 rizality, střední rizalit převyšuje zámeckou stavbu o patro a je zakončen věžičkou. Kolem zámku spatříte park s řadou cizokrajných dřevin,...
Zříceninu naleznete na nevysokém ostrohu obtékaném Říčanským potokem poblíž náměstí. Z rozsáhlého hradu postaveného ve 2. pol. 13.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Apartmán Suhrovice se nalézá v jedné části rodinného domu. Větší část obývá majitel a menší je určena našim klientům.
Nově postavený apartmán se nachází v nádherné přírodě a nabízí ubytování pro maximálně 4 osoby. Apartmán je vybaven koupelnou se sprchou, televizí se satelitem, kuchyňkou s...
Poskytujeme ubytování v podkroví, v útulných dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním vybavením. Máme 7 dvoulůžkových pokojů, všechny mají možnost přistýlky.
Ubytování "Na Ptejrově". Nabízíme Vám ubytování ve 12ti dvoulůžkových pokojích a 1 apartmánu, některé s možností přistýlky. Celková kapacita penzionu je 32 lůžek.
Motel se nachází ve zcela nové jednopatrové budově v bezprostřední blízkosti exitu 39 na rychlostní silnici R10.