Barokní statek Benice

Javascript is required to view this map.

Poskytujeme ubytování v podkroví, v útulných dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním vybavením. Máme 7 dvoulůžkových pokojů, všechny mají možnost přistýlky. Rovněž Vám můžeme nabídnout ubytování ve 4 apartmánech. V ceníku uvedena cena za apartmán Komfort, cena apartmánu Luxus o 500,- Kč více dle sezóny. Celková kapacita penzionu je 41 lůžek. V letním období můžeme nabídnout jednoduché ubytování v dvoulůžkových chatkách. Přespání v chatce stojí 150,- Kč na osobu. Možnost parkování pro neomezený počet vozů v bezprostřední blízkosti penzionu. Ubytování s malým psím plemenem zdarma.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 600Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 600Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Benice 1, Netvořice, okres Benešov
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 49° 47' 53.0304" N, 14° 33' 18.8784" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Největší aquapark v ČR. Vodní svět a saunový svět. Palác dobrodružství, Palác pokladů, Palác relaxu. Korálový svět, potápěčská jáma, dětský svět. Musíte vidět!
Prohlédnete si hrad, který tvoří mohutná válcová věž s dřevěným bedněným patrem, trojprostorový patrový palác se zaoblenými rohy a parkánovou hradba se střílnami na konci...
Zámek naleznete na pravém břehu řeky Sázavy uprostřed udržovaného parku, do kterého jsou zakomponovány zbytky opevnění někdejšího hradu. Zhlédnete tu několik soch a altány.
Již ve 13. století byla započaty práce na vnitřních hradbách města Čáslavi. Součástí opevnění byl i Podměstský rybník na západě. V 15.
Zřícenina hradu Kožlí stojí na strmém zalesněném ostrohu nad soutokem Janovického a Tisemského potoka na Benešovsku ve Středočeském kraji.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Apartmán Suhrovice se nalézá v jedné části rodinného domu. Větší část obývá majitel a menší je určena našim klientům.
Nově postavený apartmán se nachází v nádherné přírodě a nabízí ubytování pro maximálně 4 osoby. Apartmán je vybaven koupelnou se sprchou, televizí se satelitem, kuchyňkou s...
Poskytujeme ubytování v podkroví, v útulných dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním vybavením. Máme 7 dvoulůžkových pokojů, všechny mají možnost přistýlky.
Ubytování "Na Ptejrově". Nabízíme Vám ubytování ve 12ti dvoulůžkových pokojích a 1 apartmánu, některé s možností přistýlky. Celková kapacita penzionu je 32 lůžek.
Motel se nachází ve zcela nové jednopatrové budově v bezprostřední blízkosti exitu 39 na rychlostní silnici R10.