Farma PCT Ptýrov

Umístění na mapě není správně zadáno.
Prosíme kontaktujte redakci serveru.

Ubytování "Na Ptejrově". Nabízíme Vám ubytování ve 12ti dvoulůžkových pokojích a 1 apartmánu, některé s možností přistýlky. Celková kapacita penzionu je 32 lůžek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC + sprcha), televizí a Wi-Fi připojením k internetu. Náš objekt je nekuřácký. Parkování je zajištěno před penzionem. Příplatek za psa 150,- Kč.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 750Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 1050Kč
Stravování: v místě - polopenze
Adresa: Ptýrov 25, Mnichovo Hradiště, okres Mladá Boleslav
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 0° 0' 0" N, 0° 0' 0" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Největší aquapark v ČR. Vodní svět a saunový svět. Palác dobrodružství, Palác pokladů, Palác relaxu. Korálový svět, potápěčská jáma, dětský svět. Musíte vidět!
Zbytky gotického hradu si prohlédnete na zalesněném skalnatém ostrohu nad ústím Kamenického potoka do řeky Sázavy nedaleko Týnce nad Sázavou.
Prohlédnete si čtyřkřídlou budovu kolem téměř čtvercového nádvoří. Kolem zámku byla v pol. 18 stol. zřízena zahrada a park. Nároží zámku jsou zdobena věžemi.
Zámek Radim postavený v roce 1610 je ve své zachovalé podobě jednou z nejnázornějších ukázek renesančního venkovského sídla střední šlechty. Postavit si jej nechal Karel...

Tipy na ubytování v tomto regionu

Apartmán Suhrovice se nalézá v jedné části rodinného domu. Větší část obývá majitel a menší je určena našim klientům.
Nově postavený apartmán se nachází v nádherné přírodě a nabízí ubytování pro maximálně 4 osoby. Apartmán je vybaven koupelnou se sprchou, televizí se satelitem, kuchyňkou s...
Poskytujeme ubytování v podkroví, v útulných dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním vybavením. Máme 7 dvoulůžkových pokojů, všechny mají možnost přistýlky.
Ubytování "Na Ptejrově". Nabízíme Vám ubytování ve 12ti dvoulůžkových pokojích a 1 apartmánu, některé s možností přistýlky. Celková kapacita penzionu je 32 lůžek.
Motel se nachází ve zcela nové jednopatrové budově v bezprostřední blízkosti exitu 39 na rychlostní silnici R10.