Farma PCT Ptýrov

Umístění na mapě není správně zadáno.
Prosíme kontaktujte redakci serveru.

Ubytování "Na Ptejrově". Nabízíme Vám ubytování ve 12ti dvoulůžkových pokojích a 1 apartmánu, některé s možností přistýlky. Celková kapacita penzionu je 32 lůžek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC + sprcha), televizí a Wi-Fi připojením k internetu. Náš objekt je nekuřácký. Parkování je zajištěno před penzionem. Příplatek za psa 150,- Kč.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 750Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 1050Kč
Stravování: v místě - polopenze
Adresa: Ptýrov 25, Mnichovo Hradiště, okres Mladá Boleslav
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 0° 0' 0" N, 0° 0' 0" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Největší aquapark v ČR. Vodní svět a saunový svět. Palác dobrodružství, Palác pokladů, Palác relaxu. Korálový svět, potápěčská jáma, dětský svět. Musíte vidět!
Z původní tvrze tu dodnes spatříte zachovalou věž, jež je nyní součástí zámku, sklapy či sgrafitovou výzdobu s kruhovými terči. Zámek je veřejnosti nepřístupný.
Pozdně barokní zámek je půvabnou dominantou vsi Štiřín ve Středočeském kraji. Zámek je patrová trojkřídlá budova s mansardovou střechou.
Na místě středověké tvrze vznikl v 16. století vodní hrádek, který roku 1709 spolu s panstvím koupili Pachtové z Rájova.
Tvrz Dřevčice se nachází v severovýchodní části stejnojmenné obce Dřevčice, ležící severovýchodním směrem od Prahy, nedaleko Brandýsa na Labem (cca 18 km z Václavského...

Tipy na ubytování v tomto regionu

Apartmán Suhrovice se nalézá v jedné části rodinného domu. Větší část obývá majitel a menší je určena našim klientům.
Nově postavený apartmán se nachází v nádherné přírodě a nabízí ubytování pro maximálně 4 osoby. Apartmán je vybaven koupelnou se sprchou, televizí se satelitem, kuchyňkou s...
Poskytujeme ubytování v podkroví, v útulných dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním vybavením. Máme 7 dvoulůžkových pokojů, všechny mají možnost přistýlky.
Ubytování "Na Ptejrově". Nabízíme Vám ubytování ve 12ti dvoulůžkových pokojích a 1 apartmánu, některé s možností přistýlky. Celková kapacita penzionu je 32 lůžek.
Motel se nachází ve zcela nové jednopatrové budově v bezprostřední blízkosti exitu 39 na rychlostní silnici R10.