Motel R10

Javascript is required to view this map.

Motel se nachází ve zcela nové jednopatrové budově v bezprostřední blízkosti exitu 39 na rychlostní silnici R10. K dispozici je 19 jednolůžkových i dvoulůžkových pokojů, které jsou vybaveny sprchou, WC, televizí a přístupem k WiFi internetu. Parkování je možné přímo v areálu motelu. Poplatek za zvíře 100,- Kč/noc.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 590Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 890Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Bezděčín 89, Mladá Boleslav
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 50° 23' 3.1884" N, 14° 53' 44.1672" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Největší aquapark v ČR. Vodní svět a saunový svět. Palác dobrodružství, Palác pokladů, Palác relaxu. Korálový svět, potápěčská jáma, dětský svět. Musíte vidět!
Pozdně barokní zámek je půvabnou dominantou vsi Štiřín ve Středočeském kraji. Zámek je patrová trojkřídlá budova s mansardovou střechou.
Přepychový pseudoslohový zámek se nachází ve vsi Líšno na Benešovsku ve Středočeském kraji.
Tvrz s jádrem ze 14. stol. tvoří mohutná třípatrová věž z lomového kamene, která byla pozdně goticky upravena ve 2. pol. 15. stol. Janem z Trojanovic zvaným Pašinka. Na...

Tipy na ubytování v tomto regionu

Apartmán Suhrovice se nalézá v jedné části rodinného domu. Větší část obývá majitel a menší je určena našim klientům.
Nově postavený apartmán se nachází v nádherné přírodě a nabízí ubytování pro maximálně 4 osoby. Apartmán je vybaven koupelnou se sprchou, televizí se satelitem, kuchyňkou s...
Poskytujeme ubytování v podkroví, v útulných dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním vybavením. Máme 7 dvoulůžkových pokojů, všechny mají možnost přistýlky.
Ubytování "Na Ptejrově". Nabízíme Vám ubytování ve 12ti dvoulůžkových pokojích a 1 apartmánu, některé s možností přistýlky. Celková kapacita penzionu je 32 lůžek.
Motel se nachází ve zcela nové jednopatrové budově v bezprostřední blízkosti exitu 39 na rychlostní silnici R10.