Motel R10

Javascript is required to view this map.

Motel se nachází ve zcela nové jednopatrové budově v bezprostřední blízkosti exitu 39 na rychlostní silnici R10. K dispozici je 19 jednolůžkových i dvoulůžkových pokojů, které jsou vybaveny sprchou, WC, televizí a přístupem k WiFi internetu. Parkování je možné přímo v areálu motelu. Poplatek za zvíře 100,- Kč/noc.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 590Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 890Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Bezděčín 89, Mladá Boleslav
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 50° 23' 3.1884" N, 14° 53' 44.1672" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:

Tipy na výlety v tomto regionu

Největší aquapark v ČR. Vodní svět a saunový svět. Palác dobrodružství, Palác pokladů, Palác relaxu. Korálový svět, potápěčská jáma, dětský svět. Musíte vidět!
Fasáda zámku je jednoduchá, v přízemí obdélníková okna s parapety a polokruhovými zdobenými nadokeními poli, v druhém patře obdélníková okna. Na straně do zahrady je balkón...
Vydejte se společně s Fifinkou, Bobíkem, Myšpulínem a Pinďou na výlet kolem komiksového rybníku Blaťáku, ve skutečnosti Máchova jezera. Čeká na vás nejedno dobrodružství!
Novogotický zámek Býchory se starším panským domem v sousedství stojí na jižním okraji stejnojmenné obce severovýchodně od Kolína.
Prohlédnete si barokní zámek stojící přesně v ose hlavní aleje zámeckého parku o rozloze téměř 300 ha, kde spatříte řadu empírových a romantických staveb, jako např.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Apartmán Suhrovice se nalézá v jedné části rodinného domu. Větší část obývá majitel a menší je určena našim klientům.
Nově postavený apartmán se nachází v nádherné přírodě a nabízí ubytování pro maximálně 4 osoby. Apartmán je vybaven koupelnou se sprchou, televizí se satelitem, kuchyňkou s...
Poskytujeme ubytování v podkroví, v útulných dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním vybavením. Máme 7 dvoulůžkových pokojů, všechny mají možnost přistýlky.
Ubytování "Na Ptejrově". Nabízíme Vám ubytování ve 12ti dvoulůžkových pokojích a 1 apartmánu, některé s možností přistýlky. Celková kapacita penzionu je 32 lůžek.
Motel se nachází ve zcela nové jednopatrové budově v bezprostřední blízkosti exitu 39 na rychlostní silnici R10.