Apartmán Beřovice

Javascript is required to view this map.

Apartmán Beřovice - Nabízíme ubytování v plně zařízeném apartmánu v přízemí hlavní budovy v areálu statku v centru obce Beřovice. Apartmán je situován jako samostatná bytová jednotka, pod vlastním uzamčením. Topení je ústřední o které se starají majitelé domu, kteří provozují zemědělskou výrobu. Apartmán má ložnici s manželským dvojlůžkem, zařízený kuchyňský kout s obývací částí a přistýlkou, dále samostatné soc. zařízení s WC, umyvadlem a sprchovým koutem. Apartmán je umístěn v objektu, ve kterém je možné parkování pro hosty v uzamčeném dvoře. Možnost úschovy horských kol. V apartmánu je zakázáno kouření. Současně je v areálu statku ubytovna pro 8 osob. Cena na ubytovně je 100,- Kč/osoba/noc. Při pobytu delším jak 30 dní je cena na ubytovně 2000,- Kč/osoba/měsíc. Cena za apartmán je dle počtu osob a dle počtu noclehů. Cena je od 250,- Kč/noc při pobytu delším jak 6 nocí. Při jednodenním pobytu je cena 600,- Kč/osobu/noc, 2 osoby na 1 noc: 800,- Kč, 3 osoby za 1 noc: 1000,- Kč, 4 osoby za 1 noc: 1200,- Kč. Případnou individuální cenu stanovíme dohodou.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 800Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 800Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Beřovice 30, Beřovice, okres Kladno
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 50° 16' 3.0612" N, 14° 7' 25.3128" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Gotický hrad Český Šternberk leží na levém břehu řeky Sázavy v těsné blízkosti dálnice D1 na území stejnojmenného městyse v okresu BBěhem celé doby byl hrad několikrát...
Zbytky hradu spatříte na východním konci obce Buštěhrad.
Nádherný renesanční zámek Nelahozeves, který najdete 30 km severně od Prahy, se těší oblíbenosti a hojné návštěvnosti.
Zřícenina hradu Karlík stojí na zalesněném ostrohu nad Karlickým údolím ve Středočeském kraji.
Zámek je pozoruhodnou památkou města Příbrami ve Středočeském kraji. Zámek je rozsáhlá dvoupatrová čtyřkřídlá budova kolem obdélného nádvoří.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Equitana Hotel Resort - Equitana Hotel Resort Vám nabízí komfortní a velmi příjemné hotelového pokoje.
Apartmán Beřovice - Nabízíme ubytování v plně zařízeném apartmánu v přízemí hlavní budovy v areálu statku v centru obce Beřovice.
Apartmány Audy - Apartmány Audy se nachází na úpatí Brdského hřebene v krásném městečku Mníšek pod Brdy.
Apartmány Kinex - Nabízíme Vám kvalitní ubytování v objektu bývalého pivovaru nedaleko Prahy.
Hotel Kolonie - Hotel nabízí ubytování v 6 dvoulůžkových, 2 jednolůžkových pokojích a 1 čtyřlůžkovém apartmánu, vždy s možností přistýlky.