Apartmán Beřovice

Javascript is required to view this map.

Apartmán Beřovice - Nabízíme ubytování v plně zařízeném apartmánu v přízemí hlavní budovy v areálu statku v centru obce Beřovice. Apartmán je situován jako samostatná bytová jednotka, pod vlastním uzamčením. Topení je ústřední o které se starají majitelé domu, kteří provozují zemědělskou výrobu. Apartmán má ložnici s manželským dvojlůžkem, zařízený kuchyňský kout s obývací částí a přistýlkou, dále samostatné soc. zařízení s WC, umyvadlem a sprchovým koutem. Apartmán je umístěn v objektu, ve kterém je možné parkování pro hosty v uzamčeném dvoře. Možnost úschovy horských kol. V apartmánu je zakázáno kouření. Současně je v areálu statku ubytovna pro 8 osob. Cena na ubytovně je 100,- Kč/osoba/noc. Při pobytu delším jak 30 dní je cena na ubytovně 2000,- Kč/osoba/měsíc. Cena za apartmán je dle počtu osob a dle počtu noclehů. Cena je od 250,- Kč/noc při pobytu delším jak 6 nocí. Při jednodenním pobytu je cena 600,- Kč/osobu/noc, 2 osoby na 1 noc: 800,- Kč, 3 osoby za 1 noc: 1000,- Kč, 4 osoby za 1 noc: 1200,- Kč. Případnou individuální cenu stanovíme dohodou.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 800Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 800Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Beřovice 30, Beřovice, okres Kladno
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 50° 16' 3.0612" N, 14° 7' 25.3128" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Rokokový zámek s výraznou fasádou upoutá při příjezdu z Prahy do Dobříše každého návštěvníka. Současná podoba zámku pochází z let 1745 - 1765, kdy přestavbu uskutečnil...
Rozsáhlý zámek se nachází ve městě Rožmitál pod Třemšínem na Příbramsku ve Středočeském kraji. Zámek je trojkřídlá budova.
Jakmile projdete proslulou Sluneční bránou ocitnete se v úchvatném zámeckém parku se sochařskou výzdobou. Zámek je dvoupatrový na půdorysu písmene H.
Legendární skalní jehla, která nabízí až čtyřicetimetrové výstupy v pevné skále, tvoří spojnici mezi tratí posázavského pacifiku a řekou Sázavou.
Zřícenina hradu Karlík stojí na zalesněném ostrohu nad Karlickým údolím ve Středočeském kraji.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Equitana Hotel Resort - Equitana Hotel Resort Vám nabízí komfortní a velmi příjemné hotelového pokoje.
Apartmán Beřovice - Nabízíme ubytování v plně zařízeném apartmánu v přízemí hlavní budovy v areálu statku v centru obce Beřovice.
Apartmány Audy - Apartmány Audy se nachází na úpatí Brdského hřebene v krásném městečku Mníšek pod Brdy.
Apartmány Kinex - Nabízíme Vám kvalitní ubytování v objektu bývalého pivovaru nedaleko Prahy.
Hotel Kolonie - Hotel nabízí ubytování v 6 dvoulůžkových, 2 jednolůžkových pokojích a 1 čtyřlůžkovém apartmánu, vždy s možností přistýlky.