Apartmány Audy

Javascript is required to view this map.

Apartmány Audy - Apartmány Audy se nachází na úpatí Brdského hřebene v krásném městečku Mníšek pod Brdy. Náš rodinný apartmánový dům Vám nabízí čtyři plně vybavené apartmány o celkové kapacitě 18 osob. V domě je k dispozici společenská místnost s barem, TV a Wi-Fi. Apartmány mají kapacitu AP1 - 6 osob, AP2 - 5 osoby, AP3 - 2-3 osoby, AP4 - 2-4 osoby. Apartmán 1 pro 6 osob (50 m2) - apartmán je koncipován do dvou podlaží, v prvním patře je koupelna s WC, plně vybavená kuchyň, TV a dvoulůžko. V patře o velikosti 25 m2 se nachází ložnice se čtyřmi lůžky. Apartmán 2 pro 5 osoby (43 m2) - apartmán je koncipován do dvou podlaží, v prvním patře je koupelna s WC, plně vybavená kuchyň, TV a dvoulůžko. V patře o velikosti 18 m2 se nachází ložnice a dvě lůžka. Apartmán 3 pro 2-3 osoby (25 m2) - v apartmánu se nachází kuchyňka, koupelna s WC, TV a pohodlné dvoulůžko s možností přistýlky. Apartmán 4 pro 2-4 osoby (25 m2) - v apartmánu se nachází kuchyňka, koupelna s WC, TV a pohodlné dvoulůžko s možností přistýlky. Před domem je volně k dispozici velká zahrada a parkování.
Domácím zvířatům vstup povolen.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 300Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 600Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Hladový Vrch 1324, Mníšek pod Brdy, okres Praha-západ
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 49° 48' 44.244" N, 14° 21' 8.1504" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Váchův špejchar je zrekonstruovaná barokní sýpka, která dnes slouží jako muzeum, galerie, koncertní síň atd.
Převážně barokní zámek stojí na ostrohu nad ústím Habrového potoka do řeky Berounky v obci Nižbor na Berounsku ve Středočeském kraji.
Přírodní rezervace Karlické údolí byla vyhlášena roku 1972 a nachází se u obce Roblín. Důvodem ochrany je hluboké údolí s lesními, lesostepními a stepními společenstvy.
Roku 1352 si jistý Heliáš, držitel statku Tuchoměřice, pronajal pro sebe a svou manželku Markétu od kláštera v Plasech les Choteč, kde založil dvůr. Pak se zde připomínají...
Rokokový zámek Dobříš se znaky francouzské architektury připomíná svým uspořádáním francouzská sídla či vídeňské zámky. Zámek je klenotem města Dobříše na Příbramsku ve...

Tipy na ubytování v tomto regionu

Equitana Hotel Resort - Equitana Hotel Resort Vám nabízí komfortní a velmi příjemné hotelového pokoje.
Apartmán Beřovice - Nabízíme ubytování v plně zařízeném apartmánu v přízemí hlavní budovy v areálu statku v centru obce Beřovice.
Apartmány Audy - Apartmány Audy se nachází na úpatí Brdského hřebene v krásném městečku Mníšek pod Brdy.
Apartmány Kinex - Nabízíme Vám kvalitní ubytování v objektu bývalého pivovaru nedaleko Prahy.
Hotel Kolonie - Hotel nabízí ubytování v 6 dvoulůžkových, 2 jednolůžkových pokojích a 1 čtyřlůžkovém apartmánu, vždy s možností přistýlky.