Apartmány Audy

Javascript is required to view this map.

Apartmány Audy - Apartmány Audy se nachází na úpatí Brdského hřebene v krásném městečku Mníšek pod Brdy. Náš rodinný apartmánový dům Vám nabízí čtyři plně vybavené apartmány o celkové kapacitě 18 osob. V domě je k dispozici společenská místnost s barem, TV a Wi-Fi. Apartmány mají kapacitu AP1 - 6 osob, AP2 - 5 osoby, AP3 - 2-3 osoby, AP4 - 2-4 osoby. Apartmán 1 pro 6 osob (50 m2) - apartmán je koncipován do dvou podlaží, v prvním patře je koupelna s WC, plně vybavená kuchyň, TV a dvoulůžko. V patře o velikosti 25 m2 se nachází ložnice se čtyřmi lůžky. Apartmán 2 pro 5 osoby (43 m2) - apartmán je koncipován do dvou podlaží, v prvním patře je koupelna s WC, plně vybavená kuchyň, TV a dvoulůžko. V patře o velikosti 18 m2 se nachází ložnice a dvě lůžka. Apartmán 3 pro 2-3 osoby (25 m2) - v apartmánu se nachází kuchyňka, koupelna s WC, TV a pohodlné dvoulůžko s možností přistýlky. Apartmán 4 pro 2-4 osoby (25 m2) - v apartmánu se nachází kuchyňka, koupelna s WC, TV a pohodlné dvoulůžko s možností přistýlky. Před domem je volně k dispozici velká zahrada a parkování.
Domácím zvířatům vstup povolen.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 300Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 600Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Hladový Vrch 1324, Mníšek pod Brdy, okres Praha-západ
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 49° 48' 44.244" N, 14° 21' 8.1504" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:

Tipy na výlety v tomto regionu

Zámek je pozoruhodnou památkou města Příbrami ve Středočeském kraji. Zámek je rozsáhlá dvoupatrová čtyřkřídlá budova kolem obdélného nádvoří.
Obec Dobřichovice leží na obou březích Berounky, 22 km jihozápadně od centra Prahy a 10 km od Karlštejna.
Soukromá stavba byla nazvána podle obce, ve které se nachází, tedy Hrad Červený Újezd a vznikla v letech 2001 - 2002.
Zámek Hluboš je klenotem stejnojmenné obce na Příbramsku ve Středočeském kraji. Zámek je jedno až dvoupatrová budova se třemi křídly, stojící v mírném svahu, obklopená...
Malebný Leontýnský zámek stojí ve vyvýšené poloze na okraji rozlehlých křivoklátských lesů na Rakovnicku ve Středočeském kraji.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Equitana Hotel Resort - Equitana Hotel Resort Vám nabízí komfortní a velmi příjemné hotelového pokoje.
Apartmán Beřovice - Nabízíme ubytování v plně zařízeném apartmánu v přízemí hlavní budovy v areálu statku v centru obce Beřovice.
Apartmány Audy - Apartmány Audy se nachází na úpatí Brdského hřebene v krásném městečku Mníšek pod Brdy.
Apartmány Kinex - Nabízíme Vám kvalitní ubytování v objektu bývalého pivovaru nedaleko Prahy.
Hotel Kolonie - Hotel nabízí ubytování v 6 dvoulůžkových, 2 jednolůžkových pokojích a 1 čtyřlůžkovém apartmánu, vždy s možností přistýlky.