Apartmány Audy

Javascript is required to view this map.

Apartmány Audy - Apartmány Audy se nachází na úpatí Brdského hřebene v krásném městečku Mníšek pod Brdy. Náš rodinný apartmánový dům Vám nabízí čtyři plně vybavené apartmány o celkové kapacitě 18 osob. V domě je k dispozici společenská místnost s barem, TV a Wi-Fi. Apartmány mají kapacitu AP1 - 6 osob, AP2 - 5 osoby, AP3 - 2-3 osoby, AP4 - 2-4 osoby. Apartmán 1 pro 6 osob (50 m2) - apartmán je koncipován do dvou podlaží, v prvním patře je koupelna s WC, plně vybavená kuchyň, TV a dvoulůžko. V patře o velikosti 25 m2 se nachází ložnice se čtyřmi lůžky. Apartmán 2 pro 5 osoby (43 m2) - apartmán je koncipován do dvou podlaží, v prvním patře je koupelna s WC, plně vybavená kuchyň, TV a dvoulůžko. V patře o velikosti 18 m2 se nachází ložnice a dvě lůžka. Apartmán 3 pro 2-3 osoby (25 m2) - v apartmánu se nachází kuchyňka, koupelna s WC, TV a pohodlné dvoulůžko s možností přistýlky. Apartmán 4 pro 2-4 osoby (25 m2) - v apartmánu se nachází kuchyňka, koupelna s WC, TV a pohodlné dvoulůžko s možností přistýlky. Před domem je volně k dispozici velká zahrada a parkování.
Domácím zvířatům vstup povolen.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 300Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 600Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Hladový Vrch 1324, Mníšek pod Brdy, okres Praha-západ
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 49° 48' 44.244" N, 14° 21' 8.1504" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:

Tipy na výlety v tomto regionu

Zřícenina hradu Žebrák se nachází ve Středočeském kraji, stojí na úzkém zalesněném ostrohu nad soutokem dvou potoků.
Původně gotická vodní tvrz vznikla v místech na soutoku Vltavy a Únětického potoka ve 13. století. Sloužila jako ochrana obchodní stezky, kterou putovalo zboží po Vltavě do...
Rozhledna má podobu památníku. Připomíná selské povstání z roku 1627, namířené proti krutému utiskovateli místních sedláků Pavlu Michnovi z Vacínova.
Obec Dobřichovice leží na obou březích Berounky, 22 km jihozápadně od centra Prahy a 10 km od Karlštejna.
Obec prvně doložena r. 1088. Na místě starší tvrze pův. renes. zámek ze 16. stol., v 18. stol. přestavěn barokně a ve 20. stol. modernizován, nyní účelově využit. Barokní...

Tipy na ubytování v tomto regionu

Equitana Hotel Resort - Equitana Hotel Resort Vám nabízí komfortní a velmi příjemné hotelového pokoje.
Apartmán Beřovice - Nabízíme ubytování v plně zařízeném apartmánu v přízemí hlavní budovy v areálu statku v centru obce Beřovice.
Apartmány Audy - Apartmány Audy se nachází na úpatí Brdského hřebene v krásném městečku Mníšek pod Brdy.
Apartmány Kinex - Nabízíme Vám kvalitní ubytování v objektu bývalého pivovaru nedaleko Prahy.
Hotel Kolonie - Hotel nabízí ubytování v 6 dvoulůžkových, 2 jednolůžkových pokojích a 1 čtyřlůžkovém apartmánu, vždy s možností přistýlky.