Apartmány Audy

Javascript is required to view this map.

Apartmány Audy - Apartmány Audy se nachází na úpatí Brdského hřebene v krásném městečku Mníšek pod Brdy. Náš rodinný apartmánový dům Vám nabízí čtyři plně vybavené apartmány o celkové kapacitě 18 osob. V domě je k dispozici společenská místnost s barem, TV a Wi-Fi. Apartmány mají kapacitu AP1 - 6 osob, AP2 - 5 osoby, AP3 - 2-3 osoby, AP4 - 2-4 osoby. Apartmán 1 pro 6 osob (50 m2) - apartmán je koncipován do dvou podlaží, v prvním patře je koupelna s WC, plně vybavená kuchyň, TV a dvoulůžko. V patře o velikosti 25 m2 se nachází ložnice se čtyřmi lůžky. Apartmán 2 pro 5 osoby (43 m2) - apartmán je koncipován do dvou podlaží, v prvním patře je koupelna s WC, plně vybavená kuchyň, TV a dvoulůžko. V patře o velikosti 18 m2 se nachází ložnice a dvě lůžka. Apartmán 3 pro 2-3 osoby (25 m2) - v apartmánu se nachází kuchyňka, koupelna s WC, TV a pohodlné dvoulůžko s možností přistýlky. Apartmán 4 pro 2-4 osoby (25 m2) - v apartmánu se nachází kuchyňka, koupelna s WC, TV a pohodlné dvoulůžko s možností přistýlky. Před domem je volně k dispozici velká zahrada a parkování.
Domácím zvířatům vstup povolen.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 300Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 600Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Hladový Vrch 1324, Mníšek pod Brdy, okres Praha-západ
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 49° 48' 44.244" N, 14° 21' 8.1504" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Předchůdcem zámku byla středověká tvrz, jejíž majitelé se připomínají v 1. polovině 14. století. Zámek vznikl v 2. polovině 16. století za panství Pintů Bukovanských z...
Zámek stojí na levém břehu řeky Berounky v obci Dobřichovice ve Středočeském kraji. Zámek je patrová trojkřídlá budova s hranolovou věží a kaplí v západním křídle.
První písemná zmínka o Horoměřicích pochází z roku 1273, kdy je v majetku strahovského kláštera. Ten ves se dvorem drží až do roku 1421, kdy je zabaven Pražany a postoupen...
První jasná zmínka o Slabcích je z roku 1360, kdy byla ves rozdělena na dvě části.
Zámek, který je součástí rozlehlého hospodářského dvora, je obdélná patrová stavba s průčelím obráceným do návsi a se středním rizalitem zakončeným trojúhelníkovým štítem.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Equitana Hotel Resort - Equitana Hotel Resort Vám nabízí komfortní a velmi příjemné hotelového pokoje.
Apartmán Beřovice - Nabízíme ubytování v plně zařízeném apartmánu v přízemí hlavní budovy v areálu statku v centru obce Beřovice.
Apartmány Audy - Apartmány Audy se nachází na úpatí Brdského hřebene v krásném městečku Mníšek pod Brdy.
Apartmány Kinex - Nabízíme Vám kvalitní ubytování v objektu bývalého pivovaru nedaleko Prahy.
Hotel Kolonie - Hotel nabízí ubytování v 6 dvoulůžkových, 2 jednolůžkových pokojích a 1 čtyřlůžkovém apartmánu, vždy s možností přistýlky.