Apartmány Kinex

Javascript is required to view this map.

Apartmány Kinex - Nabízíme Vám kvalitní ubytování v objektu bývalého pivovaru nedaleko Prahy. Ubytování se skládá buďto z 2-3 lůžkových kvalitně vybavených pokojů anebo několika plně vybavených apartmánů. K dispozici pro ubytované je wifi internetové připojení, společenská místnost s TV a satelitem a PC s připojením na internet. Pokoje jsou bez kuchyňky. Děti do deseti let za předpokladu použití ložního prádla Kinex hradí cenu 50,- Kč paušál na dobu pobytu. V apartmánu probíhá 1x týdně zběžný úklid a výměna povlečení. Svá vozidla jakékoliv velikosti můžete zdarma zaparkovat v našem areálu. Pro bezpečnost Vás i Vašeho majetku je celý areál střežen průmyslovými bezpečnostními kamerami. V areálu je umožněno zdarma parkování osobních i větších vozidel. Cena v ceníku za 2-4 pokoje jsou uvedeny za pokoje bez sociálního zařízení. Pokoje se sociálkou jsou za cenu - 1/3 - 500,- Kč, 1/6 - 740,- Kč.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 350Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 350Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Pivovarská 97, Stehelčeves, okres Kladno
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 50° 10' 34.5" N, 14° 10' 20.8812" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Spatříte poměrně rozsáhlou trojkřídlou budovu s polopatrem, s přistavěným novodobým balkónem. Na zahradním průčelí je hezký vstupní portálrvní písemná zpráva o Osově pochází...
Původně gotická vodní tvrz vznikla v místech na soutoku Vltavy a Únětického potoka ve 13. století. Sloužila jako ochrana obchodní stezky, kterou putovalo zboží po Vltavě do...
Hrad Jenčov mohl založit Přemysl Otakar II. Stavebník Nižbora, k jehož zboží hrad zřejmě náležel.
Zámek, který je součástí rozlehlého hospodářského dvora, je obdélná patrová stavba s průčelím obráceným do návsi a se středním rizalitem zakončeným trojúhelníkovým štítem.
Zámek Veltrusy je významným dílem vrcholného baroka z 1. poloviny 18. století. Jeho autorem je významný pražský architekt italského původu Giovanni Battista Alliprandi.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Equitana Hotel Resort - Equitana Hotel Resort Vám nabízí komfortní a velmi příjemné hotelového pokoje.
Apartmán Beřovice - Nabízíme ubytování v plně zařízeném apartmánu v přízemí hlavní budovy v areálu statku v centru obce Beřovice.
Apartmány Audy - Apartmány Audy se nachází na úpatí Brdského hřebene v krásném městečku Mníšek pod Brdy.
Apartmány Kinex - Nabízíme Vám kvalitní ubytování v objektu bývalého pivovaru nedaleko Prahy.
Hotel Kolonie - Hotel nabízí ubytování v 6 dvoulůžkových, 2 jednolůžkových pokojích a 1 čtyřlůžkovém apartmánu, vždy s možností přistýlky.