Equitana Hotel Resort

Javascript is required to view this map.

Equitana Hotel Resort - Equitana Hotel Resort Vám nabízí komfortní a velmi příjemné hotelového pokoje. Můžete si vybrat z několika typů 51 pokojů a apartmánů, které jsou v kategorii 3* a 4* s celkovou kapacitou 130 lůžek. Mezonetový pokoj 3* - koupelna, WC, obývací část pokoje s možností přistýlky 140 x 200 cm, samostatná ložnice. Pokoj Klasik 3* - standardní provedení hotelového pokoje. Family apartmán 3* - mezonetový pokoje, rozšířený o další samostatnou ložnici. Business apartmán – koupelna s vanou, obývací část, ložnice. Pokoj dependance 4* - prostorný pokoj s veškerým komfortem, část pokojů s vlastní klimatizací a balkony, možnost přistýlky 80 x 200 cm. Apartmá Riding romance 4* - koupelna s vanou a sprchou, šatna, obývací pokoj, ložnice, 2 balkony, klimatizace. Vstup na pokoje je umožněn přes elektronickou čipovou kartu, zajišťující naprostou bezpečnost hostů a jejich věcí v pokoji. Všechny pokoje mají standardně sociální zařízení, satelitní TV, připojení na vysokorychlostní internet 1Mb/s zdarma a telefon s přímou volbou. Apartmá jsou navíc vybavena audio sestavou a trezorem. V dependanci kategorie 4* jsou pro rodiny s dětmi k dispozici pokoje, které mají vestavěné spojovací dveře. Pokoje na jižní stranu jsou vybaveny klimatizací, všechny pokoje v přízemí a část v 1. patře mají balkony. Ceny v ceníku jsou uvedeny za pokoj Classic a apartmány Mezonet v hlavní budově***. Apartmán family a business jsou za cenu 2900,- Kč pro 2 osoby. V depandance **** je cena dvoulůžkového pokoje 2500,- Kč a cena apartmánu Riding Romance 3900,- Kč. Děti do 2 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma. Přistýlka v hlavní budově – lůžko 140 x 200 cm je za cenu 600,- Kč. Domácí zvíře poplatek 400,- Kč/noc. Pro stálé hosty, skupiny a pro vícedenní pobyty Vám poskytneme speciální slevu.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 1600Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 1900Kč
Stravování: v místě - polopenze
Adresa: Martinice 1, Březnice, okres Příbram
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 49° 32' 25.8288" N, 13° 57' 28.9692" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Přírodní rezervace Karlické údolí byla vyhlášena roku 1972 a nachází se u obce Roblín. Důvodem ochrany je hluboké údolí s lesními, lesostepními a stepními společenstvy.
Renesanční zámek Březnice je hlavní dominantou stejnojmenného města, nacházejícího se na Příbramsku ve Středočeském kraji. Zámek si částečně uchoval gotické opevnění.
Monumentální zámek se skládá z dvoupatrové budovy s čestným dvorem a parkem v anglickém stylu., Objekt je nepřístupný a slouží jako psychiatrická léčebna.
V malebném zákoutí uprostřed lesů navštívíte obdélnou patrovou budovu staršího původu výrazně přestavěnou v 19. stol. Na panském sídle se ubytujete a užijete si romantický...
Barokní zámek, postaven na místě středověké tvrze, bývá veřejnosti přístupný ve výroční dny narození a úmrtí T.G.M. Navštívit ale můžete park a zámecký kostel.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Equitana Hotel Resort - Equitana Hotel Resort Vám nabízí komfortní a velmi příjemné hotelového pokoje.
Apartmán Beřovice - Nabízíme ubytování v plně zařízeném apartmánu v přízemí hlavní budovy v areálu statku v centru obce Beřovice.
Apartmány Audy - Apartmány Audy se nachází na úpatí Brdského hřebene v krásném městečku Mníšek pod Brdy.
Apartmány Kinex - Nabízíme Vám kvalitní ubytování v objektu bývalého pivovaru nedaleko Prahy.
Hotel Kolonie - Hotel nabízí ubytování v 6 dvoulůžkových, 2 jednolůžkových pokojích a 1 čtyřlůžkovém apartmánu, vždy s možností přistýlky.