Equitana Hotel Resort

Javascript is required to view this map.

Equitana Hotel Resort - Equitana Hotel Resort Vám nabízí komfortní a velmi příjemné hotelového pokoje. Můžete si vybrat z několika typů 51 pokojů a apartmánů, které jsou v kategorii 3* a 4* s celkovou kapacitou 130 lůžek. Mezonetový pokoj 3* - koupelna, WC, obývací část pokoje s možností přistýlky 140 x 200 cm, samostatná ložnice. Pokoj Klasik 3* - standardní provedení hotelového pokoje. Family apartmán 3* - mezonetový pokoje, rozšířený o další samostatnou ložnici. Business apartmán – koupelna s vanou, obývací část, ložnice. Pokoj dependance 4* - prostorný pokoj s veškerým komfortem, část pokojů s vlastní klimatizací a balkony, možnost přistýlky 80 x 200 cm. Apartmá Riding romance 4* - koupelna s vanou a sprchou, šatna, obývací pokoj, ložnice, 2 balkony, klimatizace. Vstup na pokoje je umožněn přes elektronickou čipovou kartu, zajišťující naprostou bezpečnost hostů a jejich věcí v pokoji. Všechny pokoje mají standardně sociální zařízení, satelitní TV, připojení na vysokorychlostní internet 1Mb/s zdarma a telefon s přímou volbou. Apartmá jsou navíc vybavena audio sestavou a trezorem. V dependanci kategorie 4* jsou pro rodiny s dětmi k dispozici pokoje, které mají vestavěné spojovací dveře. Pokoje na jižní stranu jsou vybaveny klimatizací, všechny pokoje v přízemí a část v 1. patře mají balkony. Ceny v ceníku jsou uvedeny za pokoj Classic a apartmány Mezonet v hlavní budově***. Apartmán family a business jsou za cenu 2900,- Kč pro 2 osoby. V depandance **** je cena dvoulůžkového pokoje 2500,- Kč a cena apartmánu Riding Romance 3900,- Kč. Děti do 2 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma. Přistýlka v hlavní budově – lůžko 140 x 200 cm je za cenu 600,- Kč. Domácí zvíře poplatek 400,- Kč/noc. Pro stálé hosty, skupiny a pro vícedenní pobyty Vám poskytneme speciální slevu.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 1600Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 1900Kč
Stravování: v místě - polopenze
Adresa: Martinice 1, Březnice, okres Příbram
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 49° 32' 25.8288" N, 13° 57' 28.9692" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Zřícenina hradu Žebrák se nachází ve Středočeském kraji, stojí na úzkém zalesněném ostrohu nad soutokem dvou potoků.
Ideální místo pro svatby a rodinné výlety s dětmi
Barokní zámek se nachází ve vsi Zalužany na Příbramsku ve Středočeském kraji. Zámek je mohutná obdélná stavba s mělkými rizality v osách delších průčelí.
Rozsáhlý zámek se nachází ve městě Rožmitál pod Třemšínem na Příbramsku ve Středočeském kraji. Zámek je trojkřídlá budova.
Barokní zámek, postaven na místě středověké tvrze, bývá veřejnosti přístupný ve výroční dny narození a úmrtí T.G.M. Navštívit ale můžete park a zámecký kostel.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Equitana Hotel Resort - Equitana Hotel Resort Vám nabízí komfortní a velmi příjemné hotelového pokoje.
Apartmán Beřovice - Nabízíme ubytování v plně zařízeném apartmánu v přízemí hlavní budovy v areálu statku v centru obce Beřovice.
Apartmány Audy - Apartmány Audy se nachází na úpatí Brdského hřebene v krásném městečku Mníšek pod Brdy.
Apartmány Kinex - Nabízíme Vám kvalitní ubytování v objektu bývalého pivovaru nedaleko Prahy.
Hotel Kolonie - Hotel nabízí ubytování v 6 dvoulůžkových, 2 jednolůžkových pokojích a 1 čtyřlůžkovém apartmánu, vždy s možností přistýlky.