Family Hotel Okoř - SEBEL, s.r.o.

Javascript is required to view this map.

Family Hotel Okoř se nachází v přírodním parku v malebné historické vesničce Okoř, známé svou zříceninou ze 13. století, jen 10 minut od mezinárodního letiště a 20 minut od centra Prahy.
Hotel je zařízený ve francouzském venkovském stylu s krásnou zahradou a venkovní terasou. Ubytovat se lze v 10 pokojích (dvoulůžkové nebo suite), s TV a koupelnou, Wi-Fi. Hotel má vlastní restauraci nabízející českou i mezinárodní kuchyni a zázemí pro obchodní schůzky, semináře i soukromé oslavy a svatby.
Služby na objednávku: snídaně na pokoj, masáže lávovými kameny, lekce vaření, venkovní grilování, prohlídka zříceniny hradu Okoř, vyjížďky na koních, zapůjčení kol.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 1600Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 1800Kč
Stravování: v místě - snídaně
Adresa: Okoř 23, 25264 Praha - západ
Telefon: +420233901031
GPS souřadnice: 50° 9' 43.3332" N, 14° 15' 31.0176" E
E-mail: info@hotelokor.com
Kontaktní osoba: Tomáš Kubánek
Odkaz na web: www.hotelokor.com

Tipy na výlety v tomto regionu

Původní středověká tvrz zbořena roku 1748. Barokní zámek dal stavět koncem 17. století Jiří Adam, hrabě z Martinic.
Barokní zámek se nachází ve vsi Zalužany na Příbramsku ve Středočeském kraji. Zámek je mohutná obdélná stavba s mělkými rizality v osách delších průčelí.
Rokokový zámek s výraznou fasádou upoutá při příjezdu z Prahy do Dobříše každého návštěvníka. Současná podoba zámku pochází z let 1745 - 1765, kdy přestavbu uskutečnil...
První písemná zmínka o Horoměřicích pochází z roku 1273, kdy je v majetku strahovského kláštera. Ten ves se dvorem drží až do roku 1421, kdy je zabaven Pražany a postoupen...
Zámek, který je součástí rozlehlého hospodářského dvora, je obdélná patrová stavba s průčelím obráceným do návsi a se středním rizalitem zakončeným trojúhelníkovým štítem.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Equitana Hotel Resort - Equitana Hotel Resort Vám nabízí komfortní a velmi příjemné hotelového pokoje.
Apartmán Beřovice - Nabízíme ubytování v plně zařízeném apartmánu v přízemí hlavní budovy v areálu statku v centru obce Beřovice.
Apartmány Audy - Apartmány Audy se nachází na úpatí Brdského hřebene v krásném městečku Mníšek pod Brdy.
Apartmány Kinex - Nabízíme Vám kvalitní ubytování v objektu bývalého pivovaru nedaleko Prahy.
Hotel Kolonie - Hotel nabízí ubytování v 6 dvoulůžkových, 2 jednolůžkových pokojích a 1 čtyřlůžkovém apartmánu, vždy s možností přistýlky.