Autocamp Červený Hrádek Jirkov

Javascript is required to view this map.

Rekreační areál Červený Hrádek se nachází na východním okraji města Jirkova asi 3 km od Chomutova. Areál nabízí veřejnosti široké spektrum služeb. Mezi hlavní možnosti využití patří ubytování v 18ti čtyřlůžkových chatkách, možnost stanování, prostory autokempu s připojením k elektrické energii pro 20 vozů, možnost celodenního stravování, dále koupání v nově zrekonstruovaných bazénech, prostory pro tenis, volejbal, minigolf a jiné.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 150Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 300Kč
Stravování: v místě - plná penze
Adresa: Lísková 1799, 431 11 Jirkov
Telefon: +420777004209
GPS souřadnice: 50° 30' 39.2508" N, 13° 27' 29.2176" E
E-mail: karelmatejka@centrum.cz
Kontaktní osoba: Karel Matějka
Odkaz na web: http://www.autocamp-cervenyhradek.cz/
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Zoo Děčín je zoologická zahrada nacházející se na okraji města Děčín v severozápadní části města Podmokly a svou rozlohou se řadí k nejmenším v České republice.
Areál leží na okraji náměstí městečka Nová Říše vzdáleného cca 10 km východně od Telče.
Náš příběh o rozhledně na Studenci je dlouhý a jeho průběh by mohl být připodobněn projížďce na horské dráze.
Dominanta města Varnsdorfu se tyčí na znělcovém hraničním vrchu do výšky 467 m n. m. Objekt vybudovali varnsdorfští členové Horského spolku pro nejsevernější Čechy.
Zřícenina gotického hradu Krupka stojí na vysokém ostrohu, který odděluje horní a dolní část města Krupky, nacházejícího se na Teplicku v Ústeckém kraji.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Každý pokoj hotelu Eurorelax má vlastní sociální zařízení, lednici, televizi a připojení na internet. Všechny pokoje jsou nekuřácké. U objektu je parkoviště.
V penzionu je celkem 13 pokojů ve 4 patrech: 10 dvojlůžkových pokojů s vlastní koupelnou a sociálním zařízením, 3 čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky (jedná se o vždy o 2...
Nabízíme ubytování v penzionu na kraji obce Cínovec, v Krušných Horách, asi 500 m od státní hranice s Německem. Disponujeme pěti pokoji s celkovou kapacitou 15 lůžek.
Penzion je po celkové citlivé rekonstrukci, která proběhla léta páně 2007 - 2008. Naše pokoje jsou jedinečné, každý je originál, jako každý člověk je jiný a má jiné potřeby.
Lokalita Loučky je koncipována jako ucelený areál pro poskytování komplexních služeb v oblasti cestovního ruchu, kulturních, sportovních a rekreačních služeb. Hotelový areál...