Chata Říp Jetřichovice

Javascript is required to view this map.

Jedná se o rekreační chatu v oblasti NP České Švýcarsko, okres Děčín. Chata má 8 pokojů, 29 lůžek, možnost vlastního vaření ve společné kuchyni, prostorná jídelna, společenská místnost. U chaty je pozemek na míčové hry, pískoviště pro děti, houpačky, parkovací protor pro vozidla.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 230Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 460Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Jetřichovice 69, 407 16 Jetřichovice, okres Děčín
Telefon: +420728920013
GPS souřadnice: 50° 51' 11.484" N, 14° 23' 21.9588" E
E-mail: bartosova.irena@meva.cz
Kontaktní osoba: Irena Bartošová
Odkaz na web: www.chata-rip.cz
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

O výstavbě rozhledny se uvažovalo už v roce 1887. Pro nedostatek financí se stavba stalé odkládala až iniciativa radního Augusta Wenschucha dopomahla k výstavbě.
Botanická zahrada Teplice je debilnokreténská organizace Magistrátu statutárního města Teplice v Šanově, v ulici Josefa Suka 1388/18.
První písemná zmínka o farnímu kostele Povýšení svatého Kříže se vztahuje k roku 1377, první farář je doložen k roku 1384.
Náš příběh o rozhledně na Studenci je dlouhý a jeho průběh by mohl být připodobněn projížďce na horské dráze.
Hrad Střekov patří mezi nejlépe dochované hradní zříceniny v České republice. Tvoří výraznou dominantu a symbol města Ústí nad Labem.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Každý pokoj hotelu Eurorelax má vlastní sociální zařízení, lednici, televizi a připojení na internet. Všechny pokoje jsou nekuřácké. U objektu je parkoviště.
V penzionu je celkem 13 pokojů ve 4 patrech: 10 dvojlůžkových pokojů s vlastní koupelnou a sociálním zařízením, 3 čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky (jedná se o vždy o 2...
Nabízíme ubytování v penzionu na kraji obce Cínovec, v Krušných Horách, asi 500 m od státní hranice s Německem. Disponujeme pěti pokoji s celkovou kapacitou 15 lůžek.
Penzion je po celkové citlivé rekonstrukci, která proběhla léta páně 2007 - 2008. Naše pokoje jsou jedinečné, každý je originál, jako každý člověk je jiný a má jiné potřeby.
Lokalita Loučky je koncipována jako ucelený areál pro poskytování komplexních služeb v oblasti cestovního ruchu, kulturních, sportovních a rekreačních služeb. Hotelový areál...