Chata Říp Jetřichovice

Javascript is required to view this map.

Jedná se o rekreační chatu v oblasti NP České Švýcarsko, okres Děčín. Chata má 8 pokojů, 29 lůžek, možnost vlastního vaření ve společné kuchyni, prostorná jídelna, společenská místnost. U chaty je pozemek na míčové hry, pískoviště pro děti, houpačky, parkovací protor pro vozidla.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 230Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 460Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Jetřichovice 69, 407 16 Jetřichovice, okres Děčín
Telefon: +420728920013
GPS souřadnice: 50° 51' 11.484" N, 14° 23' 21.9588" E
E-mail: bartosova.irena@meva.cz
Kontaktní osoba: Irena Bartošová
Odkaz na web: www.chata-rip.cz

Tipy na výlety v tomto regionu

Vrch Bořeň je bezpochyby největší dominantou města Bíliny, od kterého je vzdušnou čarou vzdálen pouhé 2 km.
Sedačková lanová dráha Bohosudov – Komáří vížka je dvousedačková lanová dráha vedoucí ze severočeského města Krupky, respektive jeho části Bohosudov, na Komáří vížku, jeden z...
Kostel Nejsvětější Trojice byl postaven v letech 1590-1612. Barokní kostelní věž byla postavena v roce 1793 a její kopule je ze zrušeného kláštera ve Štýrsku.
Klášter založil v roce 1373 Albrecht z Kolovrat pro řád augustinánů poustevníků a sám si jej také vyvolil jako místo svého posledního odpočinku.
Klášter Osek je donedávna fungující cisterciácký klášter na severu Čech pod Krušnými horami.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Každý pokoj hotelu Eurorelax má vlastní sociální zařízení, lednici, televizi a připojení na internet. Všechny pokoje jsou nekuřácké. U objektu je parkoviště.
V penzionu je celkem 13 pokojů ve 4 patrech: 10 dvojlůžkových pokojů s vlastní koupelnou a sociálním zařízením, 3 čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky (jedná se o vždy o 2...
Nabízíme ubytování v penzionu na kraji obce Cínovec, v Krušných Horách, asi 500 m od státní hranice s Německem. Disponujeme pěti pokoji s celkovou kapacitou 15 lůžek.
Penzion je po celkové citlivé rekonstrukci, která proběhla léta páně 2007 - 2008. Naše pokoje jsou jedinečné, každý je originál, jako každý člověk je jiný a má jiné potřeby.
Lokalita Loučky je koncipována jako ucelený areál pro poskytování komplexních služeb v oblasti cestovního ruchu, kulturních, sportovních a rekreačních služeb. Hotelový areál...