Eurorellax

Javascript is required to view this map.

Každý pokoj hotelu Eurorelax má vlastní sociální zařízení, lednici, televizi a připojení na internet. Všechny pokoje jsou nekuřácké. U objektu je parkoviště. Hotel má 9 pokojů, optimální složení pokojů je 1/2, 3/3, 4/4 a VIP 1/2. Optimální kapacita hotelu je 29 lůžek. Hlavní budova nabízí jídelnu s krbem, salonek, úschovnu lyží a kol. Ubytování menších domácích mazlíčků zdarma.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 940Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 940Kč
Stravování: v místě - polopenze
Adresa: Růžový Vrch 2,, Hora Svaté Kateřiny, okres Most
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 50° 36' 11.43" N, 13° 26' 32.478" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Milešovka je nejvyšší horoHora Milešovka (837 m) je nejvyšším vrcholem Českého středohoří a je díky své poloze ideálním místem pro rozhlížení.
Hrad Doubravka (393 m) byl založen již v 15. století Janem Ilbrukem z Vřesovic na vrcholku Doubravské hory. Na přelomu 16. a 17. století Vchynští hrad přestavěli na pevnost.
Sedačková lanová dráha Bohosudov – Komáří vížka je dvousedačková lanová dráha vedoucí ze severočeského města Krupky, respektive jeho části Bohosudov, na Komáří vížku, jeden z...
Jen pár kilometrů od Děčína v panenské krajině Labských pískovců se nachází nejvyšší stolová hora u nás - Děčínský Sněžník /nadmořská výška 723m/ a na jejím vrcholu...
O výstavbě rozhledny se uvažovalo už v roce 1887. Pro nedostatek financí se stavba stalé odkládala až iniciativa radního Augusta Wenschucha dopomahla k výstavbě.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Každý pokoj hotelu Eurorelax má vlastní sociální zařízení, lednici, televizi a připojení na internet. Všechny pokoje jsou nekuřácké. U objektu je parkoviště.
V penzionu je celkem 13 pokojů ve 4 patrech: 10 dvojlůžkových pokojů s vlastní koupelnou a sociálním zařízením, 3 čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky (jedná se o vždy o 2...
Nabízíme ubytování v penzionu na kraji obce Cínovec, v Krušných Horách, asi 500 m od státní hranice s Německem. Disponujeme pěti pokoji s celkovou kapacitou 15 lůžek.
Penzion je po celkové citlivé rekonstrukci, která proběhla léta páně 2007 - 2008. Naše pokoje jsou jedinečné, každý je originál, jako každý člověk je jiný a má jiné potřeby.
Lokalita Loučky je koncipována jako ucelený areál pro poskytování komplexních služeb v oblasti cestovního ruchu, kulturních, sportovních a rekreačních služeb. Hotelový areál...