Eurorellax

Javascript is required to view this map.

Každý pokoj hotelu Eurorelax má vlastní sociální zařízení, lednici, televizi a připojení na internet. Všechny pokoje jsou nekuřácké. U objektu je parkoviště. Hotel má 9 pokojů, optimální složení pokojů je 1/2, 3/3, 4/4 a VIP 1/2. Optimální kapacita hotelu je 29 lůžek. Hlavní budova nabízí jídelnu s krbem, salonek, úschovnu lyží a kol. Ubytování menších domácích mazlíčků zdarma.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 940Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 940Kč
Stravování: v místě - polopenze
Adresa: Růžový Vrch 2,, Hora Svaté Kateřiny, okres Most
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 50° 36' 11.43" N, 13° 26' 32.478" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:

Tipy na výlety v tomto regionu

Kostomlaty jsou zřícenina šlechtického hradu z 1. poloviny 14. století nad obcí Kostomlaty pod Milešovkou, podle níž získaly název. Jedná se o hrad bergfritového typu s...
Zoo Děčín je zoologická zahrada nacházející se na okraji města Děčín v severozápadní části města Podmokly a svou rozlohou se řadí k nejmenším v České republice.
Původní klášter a sousedící kostel, byli za husitských válek zničeni. Klášter se na rozdíl od kostela dočkal obnovy a rozšíření. Později ho přestavěli na dnešní zámek.
Severočeská hvězdárna a planetárium v Teplicích je příspěvková organizace řízená odborem kultury a památkové péče Krajského úřadu Ústeckého kraje v Ústí nad Labem....
Sloup se sochou sv. Vavřince, patrona všech hasičů. Pískovcová plastika pohází z roku 1716.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Každý pokoj hotelu Eurorelax má vlastní sociální zařízení, lednici, televizi a připojení na internet. Všechny pokoje jsou nekuřácké. U objektu je parkoviště.
V penzionu je celkem 13 pokojů ve 4 patrech: 10 dvojlůžkových pokojů s vlastní koupelnou a sociálním zařízením, 3 čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky (jedná se o vždy o 2...
Nabízíme ubytování v penzionu na kraji obce Cínovec, v Krušných Horách, asi 500 m od státní hranice s Německem. Disponujeme pěti pokoji s celkovou kapacitou 15 lůžek.
Penzion je po celkové citlivé rekonstrukci, která proběhla léta páně 2007 - 2008. Naše pokoje jsou jedinečné, každý je originál, jako každý člověk je jiný a má jiné potřeby.
Lokalita Loučky je koncipována jako ucelený areál pro poskytování komplexních služeb v oblasti cestovního ruchu, kulturních, sportovních a rekreačních služeb. Hotelový areál...