Greenstar Penzion

Javascript is required to view this map.

V penzionu je celkem 13 pokojů ve 4 patrech: 10 dvojlůžkových pokojů s vlastní koupelnou a sociálním zařízením, 3 čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky (jedná se o vždy o 2 dvojlůžkové pokoje se společnou předsíňkou, koupelnou a sociálním zařízením). U 4 pokojů je balkon. V prostorách penzionu je zákaz kouření (penzion je vybaven požárními čidly detekujícími kouř). Každý pokoj má dále kuchyňský kout (vybavený minibar, rychlovarná konvice, vybavení pro přípravu teplých nápojů - šálky, skleničky, lžičky, káva, čaj, cukr, smetana). Hygienické vybavení: v každé koupelně je sušič vlasů, zvětšovací zrcátko a speciální hygienický set (dentální souprava, hřeben, odličovací potřeby pro ženy, mycí potřeby). Vybavení pokojů: nábytek - pokoje jsou stylově zařízené pohodlným nábytkem zhotoveným na zakázku (kovové konstrukce postelí, dřevěné skříně, konferenční stolek, křesla). Elektronika - na každém pokoji je LCD televizor (uhlopříčka 65 cm), kabelový příjem vysílání, internetová zásuvka. Topení - počítačově řízený termostat. Na recepci lze domluvit požadovanou teplotu (různou v průběhu doby pobytu). Zabezpečení pokojů - zamykání a odemykání pokojů pomocí kartového systému. Doplňkové vybavení - speciální komfortní pružinové matrace určené pro hotely a penziony. Přikrývky a polštáře jsou z dutých antialergeních vláken. Damaškové povlečení, froté osušky, žaluzie a závěsy. Ubytování koček a malých psů je možné za příplatek 300,- Kč. Parkování před penzionem.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 700Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 1100Kč
Stravování: v místě - polopenze
Adresa: Jateční 441/37, Ústí nad Labem
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 50° 39' 47.1492" N, 14° 0' 36.3312" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:

Tipy na výlety v tomto regionu

Kostomlaty jsou zřícenina šlechtického hradu z 1. poloviny 14. století nad obcí Kostomlaty pod Milešovkou, podle níž získaly název. Jedná se o hrad bergfritového typu s...
Dominanta města Varnsdorfu se tyčí na znělcovém hraničním vrchu do výšky 467 m n. m. Objekt vybudovali varnsdorfští členové Horského spolku pro nejsevernější Čechy.
Zámek tvoří trojkřídlý patrový objekt se zajímavými interiéry i zámeckým parkem.
Vznik jezuitské rezidence, později koleje v Bohosudově, je úzce spojen s úctou k milostné sošce Panny Marie Bolestné, k níž již od 15.
Nejkrásnější skalní útvar Českého Švýcarska, největší přirozená skalní brána na evropském kontinentě. Její oblouk má při zemi rozpětí 26,5 m, výšku 16 m a šířku 7-8 m.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Každý pokoj hotelu Eurorelax má vlastní sociální zařízení, lednici, televizi a připojení na internet. Všechny pokoje jsou nekuřácké. U objektu je parkoviště.
V penzionu je celkem 13 pokojů ve 4 patrech: 10 dvojlůžkových pokojů s vlastní koupelnou a sociálním zařízením, 3 čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky (jedná se o vždy o 2...
Nabízíme ubytování v penzionu na kraji obce Cínovec, v Krušných Horách, asi 500 m od státní hranice s Německem. Disponujeme pěti pokoji s celkovou kapacitou 15 lůžek.
Penzion je po celkové citlivé rekonstrukci, která proběhla léta páně 2007 - 2008. Naše pokoje jsou jedinečné, každý je originál, jako každý člověk je jiný a má jiné potřeby.
Lokalita Loučky je koncipována jako ucelený areál pro poskytování komplexních služeb v oblasti cestovního ruchu, kulturních, sportovních a rekreačních služeb. Hotelový areál...