Hostinec a penzion Kyjovská terasa

Javascript is required to view this map.

Penzion je po celkové citlivé rekonstrukci, která proběhla léta páně 2007 - 2008. Naše pokoje jsou jedinečné, každý je originál, jako každý člověk je jiný a má jiné potřeby. Vyberte si tedy ten svůj, který se k Vám nejlépe hodí. Všechny pokoje jsou po kompletní renovaci, jsou stylově zařízeny historickým nábytkem a mají vlastní sociální zařízení (mimo pokojů č.9 a č.10 - tyto dva pokoje sdílí jednu koupelnu). Najdete ale u nás také wifi připojení na internet, které je pro hosty hostince zdarma. Co u nás nenajdete je signál pro mobilní telefon. Pro někoho výhoda, pro ostatní je možné volat z blízkého kopečku. Poplatek za psa 90,- Kč/noc. Příplatek za TV na pokoji 70,- Kč/noc.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 920Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 920Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Kyjov 39, Krásná Lípa, okres Děčín
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 50° 54' 57.258" N, 14° 27' 52.6644" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:

Tipy na výlety v tomto regionu

Duchcovský zámek dal v letech 1675–1685 vystavět Jan Bedřich z Valdštejna podle plánů architekta Jeana Baptiste Matheye na místě staršího renesančního lobkovického sídla.
: Aquapark Teplice, 25 m plavecký bazén, relaxační bazén s tobogánem, dětské brouzdaliště se skluzavkou, venkovní slunění, mokrý bar, restaurace.
Lobkowiczký zámek, který byl jednu dobu centrem alchymie je údajně čtvrtý největší v ČR. Navštívíte nádvoří i zámeckou kapli. Do okolí se rozhlédnete z balkónu zámku....
Areál leží na okraji náměstí městečka Nová Říše vzdáleného cca 10 km východně od Telče.
Národní park České Švýcarsko (zřízen v r.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Každý pokoj hotelu Eurorelax má vlastní sociální zařízení, lednici, televizi a připojení na internet. Všechny pokoje jsou nekuřácké. U objektu je parkoviště.
V penzionu je celkem 13 pokojů ve 4 patrech: 10 dvojlůžkových pokojů s vlastní koupelnou a sociálním zařízením, 3 čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky (jedná se o vždy o 2...
Nabízíme ubytování v penzionu na kraji obce Cínovec, v Krušných Horách, asi 500 m od státní hranice s Německem. Disponujeme pěti pokoji s celkovou kapacitou 15 lůžek.
Penzion je po celkové citlivé rekonstrukci, která proběhla léta páně 2007 - 2008. Naše pokoje jsou jedinečné, každý je originál, jako každý člověk je jiný a má jiné potřeby.
Lokalita Loučky je koncipována jako ucelený areál pro poskytování komplexních služeb v oblasti cestovního ruchu, kulturních, sportovních a rekreačních služeb. Hotelový areál...