Hotel Loučky

Javascript is required to view this map.

Lokalita Loučky je koncipována jako ucelený areál pro poskytování komplexních služeb v oblasti cestovního ruchu, kulturních, sportovních a rekreačních služeb. Hotelový areál nabízí 76 lůžek. Složení pokojů: 14x dvoulůžkový pokoj 1550,- Kč, 4x třílůžkový pokoj 1800,- Kč, 2x třílůžkové apartmá 2 osoby 2000,- Kč/3 osoby 2300,- Kč, luxusní třílůžkové apartmá s infrasaunou 2 osoby 2200,- Kč/3 osoby 2500,- Kč, luxusní dvoulůžkové apartmá s vířivou vanou 2 osoby 2600,- Kč/3 osoby 2900,- Kč. Ke standardnímu vybavení každého pokoje patří samostatné sociální zařízení se sprchovým koutem vybaveným parní saunou, TV, SAT, telefon, připojení k Internetu, mini bar a trezor. Potřebujete být ve spojení s Vaší kanceláří nebo s Vaší rodinou či přáteli, přejete si získat důležité informace na Internetu? Na každém pokoji je k dispozici internetová přípojka pro Váš počítač. V případě, že cestujete bez PC, nabízíme navíc možnost jeho zapůjčení. Pro hotelové hosty je k dispozici prostorné parkoviště.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 1300Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 1650Kč
Stravování: v místě - polopenze
Adresa: Máchova 1727, Litvínov, okres Most
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 50° 36' 53.9136" N, 13° 37' 24.5856" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

O výstavbě rozhledny se uvažovalo už v roce 1887. Pro nedostatek financí se stavba stalé odkládala až iniciativa radního Augusta Wenschucha dopomahla k výstavbě.
Muzeum se nachází kousek od děčínského nádraží šikmo naproti v bývalém Loveckém dvoře.Budova má jedno patro a je postavena v klasicistním slohu.Nad jeho vchodem je kamenný...
Areál leží na okraji náměstí městečka Nová Říše vzdáleného cca 10 km východně od Telče.
Náš příběh o rozhledně na Studenci je dlouhý a jeho průběh by mohl být připodobněn projížďce na horské dráze.
Hrad Střekov patří mezi nejlépe dochované hradní zříceniny v České republice. Tvoří výraznou dominantu a symbol města Ústí nad Labem.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Každý pokoj hotelu Eurorelax má vlastní sociální zařízení, lednici, televizi a připojení na internet. Všechny pokoje jsou nekuřácké. U objektu je parkoviště.
V penzionu je celkem 13 pokojů ve 4 patrech: 10 dvojlůžkových pokojů s vlastní koupelnou a sociálním zařízením, 3 čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky (jedná se o vždy o 2...
Nabízíme ubytování v penzionu na kraji obce Cínovec, v Krušných Horách, asi 500 m od státní hranice s Německem. Disponujeme pěti pokoji s celkovou kapacitou 15 lůžek.
Penzion je po celkové citlivé rekonstrukci, která proběhla léta páně 2007 - 2008. Naše pokoje jsou jedinečné, každý je originál, jako každý člověk je jiný a má jiné potřeby.
Lokalita Loučky je koncipována jako ucelený areál pro poskytování komplexních služeb v oblasti cestovního ruchu, kulturních, sportovních a rekreačních služeb. Hotelový areál...