Hotel Loučky

Javascript is required to view this map.

Lokalita Loučky je koncipována jako ucelený areál pro poskytování komplexních služeb v oblasti cestovního ruchu, kulturních, sportovních a rekreačních služeb. Hotelový areál nabízí 76 lůžek. Složení pokojů: 14x dvoulůžkový pokoj 1550,- Kč, 4x třílůžkový pokoj 1800,- Kč, 2x třílůžkové apartmá 2 osoby 2000,- Kč/3 osoby 2300,- Kč, luxusní třílůžkové apartmá s infrasaunou 2 osoby 2200,- Kč/3 osoby 2500,- Kč, luxusní dvoulůžkové apartmá s vířivou vanou 2 osoby 2600,- Kč/3 osoby 2900,- Kč. Ke standardnímu vybavení každého pokoje patří samostatné sociální zařízení se sprchovým koutem vybaveným parní saunou, TV, SAT, telefon, připojení k Internetu, mini bar a trezor. Potřebujete být ve spojení s Vaší kanceláří nebo s Vaší rodinou či přáteli, přejete si získat důležité informace na Internetu? Na každém pokoji je k dispozici internetová přípojka pro Váš počítač. V případě, že cestujete bez PC, nabízíme navíc možnost jeho zapůjčení. Pro hotelové hosty je k dispozici prostorné parkoviště.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 1300Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 1650Kč
Stravování: v místě - polopenze
Adresa: Máchova 1727, Litvínov, okres Most
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 50° 36' 53.9136" N, 13° 37' 24.5856" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Kostomlaty jsou zřícenina šlechtického hradu z 1. poloviny 14. století nad obcí Kostomlaty pod Milešovkou, podle níž získaly název. Jedná se o hrad bergfritového typu s...
Lyžařský areál se nachází na severních svazích kopce Jedlová. Jsou zde dva lyžařské vleky o délce 1200 m a 800 m. Do spodní části areálu je možné přijet autem.
Národní park České Švýcarsko (zřízen v r.
Milada (dříve užíván také název Chabařovické jezero) je jezero vzniklé v těžební jámě hnědouhelného lomu Chabařovice, v místě bývalých obcí Hrbovice, Tuchomyšl a Vyklice.
Úštěk (německy Auscha) je malé město v severních Čechách, 17 km severovýchodně od Litoměřic.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Každý pokoj hotelu Eurorelax má vlastní sociální zařízení, lednici, televizi a připojení na internet. Všechny pokoje jsou nekuřácké. U objektu je parkoviště.
V penzionu je celkem 13 pokojů ve 4 patrech: 10 dvojlůžkových pokojů s vlastní koupelnou a sociálním zařízením, 3 čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky (jedná se o vždy o 2...
Nabízíme ubytování v penzionu na kraji obce Cínovec, v Krušných Horách, asi 500 m od státní hranice s Německem. Disponujeme pěti pokoji s celkovou kapacitou 15 lůžek.
Penzion je po celkové citlivé rekonstrukci, která proběhla léta páně 2007 - 2008. Naše pokoje jsou jedinečné, každý je originál, jako každý člověk je jiný a má jiné potřeby.
Lokalita Loučky je koncipována jako ucelený areál pro poskytování komplexních služeb v oblasti cestovního ruchu, kulturních, sportovních a rekreačních služeb. Hotelový areál...