Penzion Na Statku

Javascript is required to view this map.

Penzion Na Statku sídlí v budově starého statku ve vesnici Chudoslavice na Litoměřicku. Příjemně se odpočívá v jeho velké zahradě s venkovním bazénem, ​​kde je také dětské hřiště, slunná terasa a gril. K dispozici je rovněž bezplatné Wi-Fi.

Penzion Na Statku nabízí snídaně formou bufetu. Hosté mohou za příplatek využívat saunu a vířivku. U budovy je bezplatné kryté parkoviště a na místě najdete také hospodu, která podává občerstvení.

Prostorné apartmány mají kompletně zařízenou kuchyň, obývací pokoj s jídelní částí a posezení s TV s plochou obrazovkou. Ve vlastní koupelně je sprchový kout.

Zámek Ploskovice leží 3 km od penzionu a na zámek Krásné Březno dojedete za 20 minut autem. Zastávka autobusu na lince Litoměřice–Chudoslavice se nachází 50 metrů od penzionu a vlakové nádraží Ploskovice je odtud vzdáleno 4 km.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 490Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 980Kč
Stravování: v místě - snídaně
Adresa: Chudoslavice 19, 41201 Litoměřice
Telefon: +420725374134
GPS souřadnice: 50° 35' 0.2184" N, 14° 11' 17.088" E
E-mail: info@nastatek.cz
Kontaktní osoba: Eva Fibichová, Tereza Benešová
Odkaz na web: http://www.nastatek.cz/

Tipy na výlety v tomto regionu

Rozhledna Komáří Vížka se nachází na hoře Komáří hůrka, severně od Krupky a je nejstarší rozhlednou Krušných hor. Pochází z roku 1857, kdy ji nechal postavit milovník...
Lyžařský areál se nachází na severních svazích kopce Jedlová. Jsou zde dva lyžařské vleky o délce 1200 m a 800 m. Do spodní části areálu je možné přijet autem.
Velký barokní zámek, který stojí na Zámeckém kopci, je dominantou městečka Mašťov na Chomutovsku v Ústeckém kraji.
Sedačková lanová dráha Bohosudov – Komáří vížka je dvousedačková lanová dráha vedoucí ze severočeského města Krupky, respektive jeho části Bohosudov, na Komáří vížku, jeden z...
Zřícenina gotického hradu Krupka stojí na vysokém ostrohu, který odděluje horní a dolní část města Krupky, nacházejícího se na Teplicku v Ústeckém kraji.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Každý pokoj hotelu Eurorelax má vlastní sociální zařízení, lednici, televizi a připojení na internet. Všechny pokoje jsou nekuřácké. U objektu je parkoviště.
V penzionu je celkem 13 pokojů ve 4 patrech: 10 dvojlůžkových pokojů s vlastní koupelnou a sociálním zařízením, 3 čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky (jedná se o vždy o 2...
Nabízíme ubytování v penzionu na kraji obce Cínovec, v Krušných Horách, asi 500 m od státní hranice s Německem. Disponujeme pěti pokoji s celkovou kapacitou 15 lůžek.
Penzion je po celkové citlivé rekonstrukci, která proběhla léta páně 2007 - 2008. Naše pokoje jsou jedinečné, každý je originál, jako každý člověk je jiný a má jiné potřeby.
Lokalita Loučky je koncipována jako ucelený areál pro poskytování komplexních služeb v oblasti cestovního ruchu, kulturních, sportovních a rekreačních služeb. Hotelový areál...