Penzion Na Statku

Javascript is required to view this map.

Penzion Na Statku sídlí v budově starého statku ve vesnici Chudoslavice na Litoměřicku. Příjemně se odpočívá v jeho velké zahradě s venkovním bazénem, ​​kde je také dětské hřiště, slunná terasa a gril. K dispozici je rovněž bezplatné Wi-Fi.

Penzion Na Statku nabízí snídaně formou bufetu. Hosté mohou za příplatek využívat saunu a vířivku. U budovy je bezplatné kryté parkoviště a na místě najdete také hospodu, která podává občerstvení.

Prostorné apartmány mají kompletně zařízenou kuchyň, obývací pokoj s jídelní částí a posezení s TV s plochou obrazovkou. Ve vlastní koupelně je sprchový kout.

Zámek Ploskovice leží 3 km od penzionu a na zámek Krásné Březno dojedete za 20 minut autem. Zastávka autobusu na lince Litoměřice–Chudoslavice se nachází 50 metrů od penzionu a vlakové nádraží Ploskovice je odtud vzdáleno 4 km.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 490Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 980Kč
Stravování: v místě - snídaně
Adresa: Chudoslavice 19, 41201 Litoměřice
Telefon: +420725374134
GPS souřadnice: 50° 35' 0.2184" N, 14° 11' 17.088" E
E-mail: info@nastatek.cz
Kontaktní osoba: Eva Fibichová, Tereza Benešová
Odkaz na web: http://www.nastatek.cz/

Tipy na výlety v tomto regionu

Kostel Nejsvětější Trojice byl postaven v letech 1590-1612. Barokní kostelní věž byla postavena v roce 1793 a její kopule je ze zrušeného kláštera ve Štýrsku.
Milada (dříve užíván také název Chabařovické jezero) je jezero vzniklé v těžební jámě hnědouhelného lomu Chabařovice, v místě bývalých obcí Hrbovice, Tuchomyšl a Vyklice.
Lyžařské středisko Bouřňák se nachází na hřebeni Krušných hor v obci Mikulov asi 15 km od lázeňského města Teplice a přibližně 100 km od Prahy.
Zámek tvoří trojkřídlý patrový objekt se zajímavými interiéry i zámeckým parkem.
Severočeská hvězdárna a planetárium v Teplicích je příspěvková organizace řízená odborem kultury a památkové péče Krajského úřadu Ústeckého kraje v Ústí nad Labem....

Tipy na ubytování v tomto regionu

Každý pokoj hotelu Eurorelax má vlastní sociální zařízení, lednici, televizi a připojení na internet. Všechny pokoje jsou nekuřácké. U objektu je parkoviště.
V penzionu je celkem 13 pokojů ve 4 patrech: 10 dvojlůžkových pokojů s vlastní koupelnou a sociálním zařízením, 3 čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky (jedná se o vždy o 2...
Nabízíme ubytování v penzionu na kraji obce Cínovec, v Krušných Horách, asi 500 m od státní hranice s Německem. Disponujeme pěti pokoji s celkovou kapacitou 15 lůžek.
Penzion je po celkové citlivé rekonstrukci, která proběhla léta páně 2007 - 2008. Naše pokoje jsou jedinečné, každý je originál, jako každý člověk je jiný a má jiné potřeby.
Lokalita Loučky je koncipována jako ucelený areál pro poskytování komplexních služeb v oblasti cestovního ruchu, kulturních, sportovních a rekreačních služeb. Hotelový areál...