Kraj Vysočina

Ubytování v zahradním domku pro 4 osoby s veškerým vybavením.
Ubytování ve dvou apartmánech s veškerým vybavením s celkovou kapacitou 8 osob.
Ve stylovém a nekuřáckém penzionu jsou nově zrekonstruované dvoulůžkové až šestilůžkové (2+4+4+4+6, celkem 20 lůžek) pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV+SAT a možností...
Komfortní ubytování ve Skryjích má pro své hosty připravený Zámek Hostačov. Hostačovský zámek má bohatou historii, první zmínku o něm nalezneme již v roku 1297.
Školící a ubytovací centrum ERUDITO sídlí v opravené budově objektu panské sýpky a nabízí pohodlné zázemí pro sportovní soustředění, školy v přírodě, rodinné dovolené,...
Pilnův statek v Libici nad Doubravou nabízí ideální zázemí pro vaši rodinnou dovolenou, školu v přírodě i firemní událost.
Hotel Artaban poskytuje moderní ubytování v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny, v malebné obci Žirovnice.
Rekreační středisko Želivka poskytuje ideální zázemí pro váš odpočinek a ubytování v malebném prostředí Českomoravské vrchoviny.
Přejete si romantické a levné ubytování na Vysočině? Přijeďte do neoromantického hotelu Na Kocandě, nacházející se v obci Želiv u Humpolce, v příjemném prostředí...
Penzion Pacherův mlýn v Želetavě nabízí romantické ubytování na rozhraní jižních Čech a Vysočiny.
Stylový Hotel Tálský mlýn ve Žďáru nad Sázavou je rodinného typu a naleznete ho v překrásném prostředí Českomoravské vysočiny.
V oblasti Českomoravské vrchoviny naleznete Hotel Jehla ve Žďáru nad Sázavou. Hotel Jehla ve Žďáru nad Sázavou splňuje všechny požadavky na ubytování i pro náročného...
V klidné části města poblíž centra Žďáru nad Sázavou leží Hotel Hajčman, který v roce 2003 prošel rozsáhlou rekonstrukcí.
Objevte kouzlo západomoravského zámku a přijměte nabídku klidného a komfortního ubytování v Zámeckém Hotelu Třešť.
Restaurace a penzion Svět v Třešti poskytuje kvalitní ubytování a gastronomii během osobní i obchodní návštěvy na západě Moravy.
Hotel Zlatý kříž v Třebíči se nalézá v prostředí památek UNESCO, kde svým klientům poskytuje příjemné ubytování.
****hvězdičkový Hotel U Hraběnky disponuje vysokým ubytovacím komfortem a nabízí romantické ubytování při návštěvě historického města a památek UNESCO v Telči.
***hvězdičkový Hotel Pangea nabízí pohodlné ubytování v historickém centru Telče.
Hotel Celerin v Telči naleznete v samém srdci historického města, které je zapsáno do seznamu kulturních památek UNESCO. Při ubytování v Telči se Vám naskytne výhled na...
Luxusní a romantické ubytování v Telči Vám poskytne Penzion Chornitzerův dům, který je nedílnou součástí telčského malebného náměstí.
OREA Hotel Devět Skal poskytuje krásné ubytování v rekreační oblasti na území Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy.
Hotel Podlesí se nachází v ekologicky nejčistší oblasti České republiky, na Vysočině ve Svratce.
***hvězdičkový Penzion Maria sídlí ve Světlé nad Sázavou, kde poskytuje klidné a příjemné ubytování na Vysočině.
Hotel – Restaurant Tři Věžičky sídlí v Jihlavě a tvoří jej komplex tří budov – hotelová část, restaurace a kongresové prostory s bowlingem.
Penzion U Šlechtů sídlí v obci Milov, která leží v centru Žďárských Vrchů. Umístění penzionu je ideální pro poznávání krás Českomoravské vrchoviny.
Hotel Gaudeamus nabízí příjemné ubytování v srdci Vysočiny, na území Chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů.
Hotel Záložna sídlí ve Sněžné, nejvýše položeném městyse na Českomoravské vysočině, kde nabízí kvalitní ubytování i další hotelové služby.
Restaurace a penzion Polnička sídlí ve stejnojmenné obci nedaleko Žďáru nad Sázavou, kde nabízí klidné ubytování v prostředí Českomoravské Vysočiny.
Penzion Počátky sídlí na Pelhřimovsku v kraji Vysočina, kde nabízí standardní ubytování ve třech samostatných apartmánech, jež je možné propojit.
Hostinec a penzion U Karásků nabízí ubytování uprostřed malebného městečka Počátky, na rozhraní Jižních Čech a Vysočiny.
Penzion Výsluní má sídlo v Pelhřimově a nabízí kvalitní ubytování, bohaté sportovní vyžití i potřebný odpočinek pod jednou střechou.
Rodinný Hotel Farma nabízí příjemné ubytování, sportovní vyžití i kvalitní gastronomii u Pelhřimova.
Gurmania Hotel v Pelhřimově nabízí nevšední gurmánské zážitky i ubytování v ***hvězdičkovém standardu.
Hotel Pacov Peppino poskytuje nadstandardní pobyt v historické části města. Hotel v Pacově nabízí ubytování v moderně zařízených pokojích i apartmánech s připojením k...
Penzion a restaurace U Tesařů má sídlo v Nových Syrovicích, které leží nedaleko Moravských Budějovic.
Rodinný Penzion U Martina vás vítá v srdci Vysočiny, v atraktivním prostředí pro letní i zimní radovánky.
Moderní Hotel Medlov sídlí na břehu rybníka Medlov v Novém Městě na Moravě, ve velmi žádané rekreační oblasti Českomoravské vrchoviny.
Maršovská rychta nabízí klidné ubytování v malebné obci Maršovice na Českomoravské vrchovině.
Penzion Niki v Moravských Budějovicích nabízí příjemné ubytování ve standardních pokojích i apartmánech. Penzion leží v klidném centru města a nachází se v podkrovní části...
Penzion M nabízí kvalitní a levné ubytovací i rekreační služby v krásném prostředí Moravských Budějovic. Penzion tvoří dvou až třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zázemím.
Pension Beny vám zajistí příjemné ubytování v Moravských Budějovicích. Ubytovací kapacitu penzionu tvoří kompletně zařízené pokoje s vlastním sociálním zázemím.
Penzion u České koruny v rodinném stylu se nalézá přímo v podhradí města Lipnice nad Sázavou.
Restaurace a penzion u řeky poskytuje levné ubytování v Ledči nad Sázavou. Penzion je ideální pro pobyt turistů, vodáků či cyklistů a nabízí ubytování ve dvoulůžkových...
Hotel Sázava nabízí pohodlné ubytování v Ledči nad Sázavou. Ubytovací kapacitu hotelu tvoří jednoduše a účelně zařízené pokoje.
Příjemné ubytování přímo v centru města Ledeč nad Sázavou poskytuje Hotel Kaskáda.
Penzion Kukla sídlí na překrásném místě v samém srdci Vysočiny, kde nabízí ubytování v obležení luk a lesů Žďárských vrchů.
Penzion Javůrek nabízí ideální zázemí na Vysočině pro víkendový odpočinek či rodinný výlet do přírody.
Příjemné ubytování na okraji Českomoravské vrchoviny nabízí Penzion a hospůdka Na Bažině.
Rodinný Penzion Dena Vás vítá v malebném kraji Vysočina a disponuje kvalitní nabídkou ubytování v krajském městě Jihlava.
Příjemné ubytování v centru Jihlavy, za příznivé ceny, nabízí Hotel Milenium Jihlava.
Ve zrekonstruovaném areálu bývalého dominikánského kláštera je situován Hotel Gustav Mahler. Hotel nabízí komfortní a luxusní ubytování přímo v centru Jihlavy.
Penzion Růže sídlí v blízkosti centra města Humpolec a současně v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny, odkud můžete snadno navštívit hrad Orlík, Lipnice nad Sázavou a...
Hotel Kotyza sídlí v Humpolci na Českomoravské Vysočině, kde nabízí moderní ubytování v historické části města.
Penzion Starr v Havlíčkově Brodě poskytuje komfortní ubytování s výhledem na řeku Sázavu a okolí.
Příjemné zázemí pro ubytování, školení či rodinnou oslavu na Vysočině nabízí Hotel Slunce v Havlíčkově Brodě.
Areál sportu a kultury s.r.o. v Bystřici nad Pernštejnem poskytuje moderní ubytování během wellness, sportovního soustředění i turistického pobytu.
Hotel Harmonie nabízí standardní i příjemné podkrovní ubytování na Vysočině.
V malé vesničce Bobrová, v malebném kraji Vysočiny, leží zrenovovaná usedlost Penzion Bobrová.
Penzion U Lyžaře nabízí ideální podmínky pro Vaše ubytování během rekreačního pobytu, turistiky, lyžování a dalších příležitostí v Jihlavě.
EA Business Hotel Jihlava představuje moderní hotel poskytující ubytování během obchodního jednání i turistické dovolené.
Útulné ubytování přímo v centru města Jihlavy Vám poskytne Penzion Willa, který se nalézá přímo na jihlavském náměstí vedle radnice.
****hvězdičkový fabrika hotel sídlí v Humpolci, na trase mezi Prahou a Brnem. Hotel nabízí ubytování v několika architektonicky nevšedních odlišných pokojích, ve kterých se...
Penzion V kapli ve Žďáru nad Sázavou je situován v historické budově bývalé kaple sv. Markéty, která je součástí Cisterciáckého kláštera..
Nově vybudovaný Penzion Klokočí v Kadově u Sněžného svou polohou v centru Žďárských vrchů je ideálním místem pro strávení aktivní i relaxační dovolené.
Mahlerův penzion Na Hradbách představuje rodinný penzion, který se nalézá v historickém centru Jihlavy.
Hotel U Černého orla je jedním z největších ubytovacích zařízení v Telči, kde leží na překrásném historickém náměstí, a nabízí tak velmi romantické ubytování pro páry i...
Spousta zvířat, zelených listů, čerstvého vzduchu a blankytně modré oblohy vás dychtivě očekává na naší samotě u lesa.
Ideální penzion pro zimní i letní dovolenou. Mnoho atraktivních míst. Sportovní vyžití jak letní tak zimní sporty. Nádherná krajina pro turistiku. Houbařský a rybářský ráj.
Penzion se nachází v krásném kraji středního Posázaví a Českomoravské vrchoviny.
Zveme Vás do našeho rodinného penzionu. Najdete jej na Vysočině nedaleko Telče.
Ubytování Na radnici v Jimramově - nabízíme tři pokoje v zadním traktu radnice, vchody z pavlače v 1. patře.
Selský dvůr je penzion v srdci Českomoravské vrchoviny, v klidném prostředí a v jedné z nejméně civilizačně dotknuté oblasti.
Penzion 324 se nachází v obci Štoky cca 4 km od exitu D1 (Jihlava-Havl. Brod).
Ubytování v plně vybavených rekreačních domcích vhodné k letní i zimní rekreaci. Dispozice - kuchyně s jídelním koutem, obyvákem, sprchovým koutem, WC, 2 ložnice, velká...
Poskytujeme ubytování v rodinném penzionu v klidné části města, vzdáleného pouhé 3 min. pěší chůzí od náměstí.
Nacházíme se kraji městečka Červená Řečice, v areálu starého velkostatku.
Ubytování v 5 pokojích o celkové kapacitě 18 míst + 2 přistýlky. Každý pokoj vlastní soc. zařízení, tv, wifi.
Sportovní centrum Squash & Tenis Pohanka nabízí nabízí sportovní aktivity s možností ubytování pro sportovně založené rodiny a skupiny osob, firemní teambuilding s...
Nová, luxusní dřevěná chata leží přímo pod stejnojmenným hradem v kouzelném koutu Čm. vysočiny. Městečko proslavil spisovatel J. Hašek, který často jezdíval do těchto míst,...
Restaurace, závodní stravování, minipivovar, jízdy na koních, jízdy na kočáře. Ubytování v penzionu. Krytá hala 30 x 60 m. Venkovní jízdárna a kruhovka. Možnost ustájení koní...
Ubytování v tradiční české chalupě na Vysočině. Chalupa se nachází v malebné obci Havlíčkova Borová, na hranici CHKO Žďárské vrchy, 18km od Žďáru nad Sázavou a jen 28km od...
Rodinný Penzion Dena
Nabízím ubytování v tradiční české chalupě na Vysočině.
Sportpark Kocanda se nachází na okraji obce Želiv nedaleko Humpolce.
Krásné čisté ubytování v zrekonstruovaném penzionu se čtyřmi pokoji o celkové kapacitě 10 lůžek a možností dvou přistýlek.
Penzion Kukla se nachází na Vysočině v obci Kuklík, 9 km od Nového Města na Moravě.V těsné blízkosti penzionu je napojení na běžkařské tratě, cyklistické a turistické trasy,...
Jedná se o ubytování v privátu,který se nachází v historickém domě č.40 přímo na náměstí města Telč. Ubytování v tomto privátu je v přízemí domu a má vlastní vchod. Popis...
Hostinec U JELÍNKŮ v Třebíči Hostinec U JELÍNKŮ v Třebíči se nachází v domě ze 16. století, který je součástí židovské čtvrti, zapsané na seznamu kulturního dědictví UNESCO.
Nově zrekonstruovaný penzion v areálu bývalého mlýna v překrásném údolí řeky Jihlavy. Dvoupodlažní apartmány-obývací pokoj s BTV,SAT,Wifi, sociální zařízení, ložnice.
Ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu v 1, 2, 3, 4 lůžkových pokojích a dvou apartmánech s kuchyňkou.
Penzion se nachází přímo na náměstí Jihlavy ,vedle radnice.Přímo v srdci Jihlavy nabízíme 4 dvoulůžkové pokoje, 4 jednolůžkové pokoje.Pejsci mají vstup zdarma,všech velikostí...
Stylový hotel rodinného typu leží ve Žďáru nad Sázavou v krásném prostředí Českomoravské vysočiny. Je zasazen do nádherného prostředí příměstské rekreační oblasti.
Prožijte dovolenou plnou her a zábavy na Vysočině. Ubytování nabízíme v Modrém apartmánu, Čoko pokoji a Čínském pokoji s příslušenstvím.
Tato původní chalupa je bývalá zájezdní krčma, stařeček Jan Hajků, rolník z Rožné, ju zbudoval a o koncesi hostinsků a výčepnicků požádal u slavného c.k.
Nabízíme ubytování v nové budově, která je součástí naší restaurace. Připraveny jsou dvoulůžkové pokoje vybavené rustikálním nábytkem, vlastním sociálním zařízením, barevným...
Nabízíme ubytování ve dvou rekreačních domcích (obytná plocha každého z nich je cca 90 m2) s celkovou kapacitou 11 osob, které jsou vybaveny tak, aby splňovaly vysoké...
Ubytování se nachází přímo ve středu města, v malém domku u náměstí Zachariáše z Hradce. Nabízíme Vám ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích s přistýlkou. Každý pokoj má...
Penzion se nachází v kraji Vysočina, v obci Ujčov, v malebném údolí na břehu řeky Svratky, nedaleko hradu Pernštejn a Vírské přehrady.
Nově zřízený penzion se nachází v historickém centru města, přímo vedle Jihlavské radnice. V našem penzionu je jedinečný výhled do skrytých historických částí města Jihlavy.
Penzion Vysočina je penzion rodinného typu s útulnými pokojíčky se sociálním zařízením po rekonstrukci.
Součástí ubytování jsou dva pokoje. Jeden čtyřlůžkový (28 m2), druhý třílůžkový (21 m2) + terasa. Na každém pokoji je TV.
Nabízíme ubytování na okraji města. K dispozici máme čtyři dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Celková kapacita ubytování činí 9 lůžek.
Penzion vznikl jako zcela nové zařízení přestavbou farní zemědělské usedlosti z roku 1750 tak, že do starého rázu stavení bylo zasazeno zařízení splňující požadavky dnešních...
Penzion Starr se nachází nedaleko centra Havlíčkova Brodu ve směru na Pardubice. Prostory našeho penzionu nabízí čtyři poschodí s 33 pokoji a 96 lůžky.
Penzion Vám nabízí ubytování ve dvou budovách. Pokoj č. 1: jedná se o pokoj, který je v zahradním domě. Je to klidné místo ve středu města Telče.
Pension je umístěn v podkroví nového rodinného domu na velmi tichém okraji vsi asi 100 m od lesa, již v chráněné krajinné oblasti Železných hor.
Penzion Na Devítce poskytuje ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem a s možností vlastního vaření ve vybavené kuchyňce.
Klientům jsou k dispozici 4 pokoje se 2 – 3 lůžky, 2 koupelny, plně vybavená kuchyně a obývací pokoj s krbem, televizí a satelitem. Penzion pronajímáme jako celek.
Penzion nabízí ubytování pro 20 hostů ve dvou a třílůžkových pokojích, jednom čtyřlůžkovém a jednom apartmánu s kuchyňkou. Penzion je nekuřácký.
Dům, ve kterém se penzion nachází, má atmosféru starého měšťanského domu s klenutými stropy s moderním vybavením a malou domácí vinotékou.
Penzion Bene se nachází v centru města Chotěboře s kapacitou 17 lůžek.
Rodinný penzion s restaurací leží přímo pod Lipnickým hradem v malebném kraji českomoravské vrchoviny. Lipnice n./S.
Nabízíme ubytování ve dvou samostatných aparmánech s celkovou kapacitou 10 lůžek.
Pension se nachází v okrese Žďár nad Sázavou, v kraji Vysočina v malebné obci Rovečné.
Apartmánový dům v zahradě, vchod přímo z náměstí.
V našem penzionu Vám nabízíme ubytování v 6-ti dvoulůžkových, komfortně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a možností připojení k internetu (pevné i WiFi...
Nabízíme příjemné ubytování v 6 pokojích s celkovou kapacitou 20 lůžek. Rozdělení pokojů: 1x třílůžkový pokoj, 2x dvoulůžkový pokoj, 2x čtyřlůžkový pokoj a 1x pětilůžkový...
Z důvodu členitosti objektů u nás nenajdete dva identické pokoje. Vyberte si z široké nabídky typů pokojů ve dvou budovách navazujících na sebe.
Penzion se nachází přímo uprostřed malebné jihočeské vesničky Častrov. Areál tvoří typické jihočeské atrium, které poskytuje hostům maximální soukromí s posezením na terase a...
Nabízíme ubytování v rodinném domě o celkové kapacitě 12 lůžek a 4 přistýlky.
Beny penzion se nechází téměř v centru Moravských Budějovic. Nabízíme kvalitní ubytování v luxusních pokojích s lednicí a vlastní koupelnou s WC.
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Zajímavá osobitá kovová konstrukce, navržená ing. Josefem Bártou je vysoká 34 m a primárně slouží jednomu mobilnímu operátorovi jako nosič antén.
Bývalý benediktinský klášter u kostela Nanebevzetí P. Marie přestal sloužit svému účelu v 16. století. Tehdy byl přestavěn na šlechtické sídlo a započala jeho zámecká...
Jižně od obce se nachází bývalý kamenolom, který je v současné době zatopený.
Bývalý konvent bosých augustiniánů s kostelem sv. Rodiny se nachází severně od historického centra Havlíčkova Brodu.
Téměř 20 metrů vysoký skalní útvar v lesním komplexu asi 1,5 km severovýchodně od obce Sklené.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Beny penzion se nechází téměř v centru Moravských Budějovic. Nabízíme kvalitní ubytování v luxusních pokojích s lednicí a vlastní koupelnou s WC.
Nabízíme ubytování v rodinném domě o celkové kapacitě 12 lůžek a 4 přistýlky.
Penzion se nachází přímo uprostřed malebné jihočeské vesničky Častrov. Areál tvoří typické jihočeské atrium, které poskytuje hostům maximální soukromí s posezením na terase a...
Z důvodu členitosti objektů u nás nenajdete dva identické pokoje. Vyberte si z široké nabídky typů pokojů ve dvou budovách navazujících na sebe.
Nabízíme příjemné ubytování v 6 pokojích s celkovou kapacitou 20 lůžek. Rozdělení pokojů: 1x třílůžkový pokoj, 2x dvoulůžkový pokoj, 2x čtyřlůžkový pokoj a 1x pětilůžkový...
 
Syndikovat obsah