Brunka čp.92, Humpolec

Javascript is required to view this map.

Nabízíme ubytování v rodinném domě o celkové kapacitě 12 lůžek a 4 přistýlky. K dispozici je 5 pokojů, ve třech z nich je palanda, kde se horní lůžko počítá jako přistýlka a další dvě postele, které jde použít i jako manželské lůžko. V dalším pokoji jsou k dispozici 2 postele, v posledním pokoji se nachází 1 palanda. Dům má jednu vybavenou kuchyňskou linku (lednice, mikrovlnná trouba, elektrický sporák). V domě je též televizní přijímač. Možnost parkování u domu.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 500Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 500Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Brunka 92, Humpolec, okres Pelhřimov
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 49° 33' 39.7044" N, 15° 20' 22.974" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Zajímavá osobitá kovová konstrukce, navržená ing. Josefem Bártou je vysoká 34 m a primárně slouží jednomu mobilnímu operátorovi jako nosič antén.
Michal Olšiak se narodil v roce 1978 ve Žďáře nad Sázavou. Po vystudování místního gymnázia se střídavě věnuje malířství, sochařství a cestování. Má již za sebou přes 10...
Brtnický barokní historický most se klene přes říčku Brtnici na náměstí Svobody naproti městské radnici.
Bývalý konvent bosých augustiniánů s kostelem sv. Rodiny se nachází severně od historického centra Havlíčkova Brodu.
Kostel sv. Jakuba byl vystavěn ve 14. století. Brzo však vyhořel a byl vystavěn znovu jako dvoulodní pozdně gotický s mohutnou 60 m vysokou věží. V polovině 17.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Beny penzion se nechází téměř v centru Moravských Budějovic. Nabízíme kvalitní ubytování v luxusních pokojích s lednicí a vlastní koupelnou s WC.
Nabízíme ubytování v rodinném domě o celkové kapacitě 12 lůžek a 4 přistýlky.
Penzion se nachází přímo uprostřed malebné jihočeské vesničky Častrov. Areál tvoří typické jihočeské atrium, které poskytuje hostům maximální soukromí s posezením na terase a...
Z důvodu členitosti objektů u nás nenajdete dva identické pokoje. Vyberte si z široké nabídky typů pokojů ve dvou budovách navazujících na sebe.
Nabízíme příjemné ubytování v 6 pokojích s celkovou kapacitou 20 lůžek. Rozdělení pokojů: 1x třílůžkový pokoj, 2x dvoulůžkový pokoj, 2x čtyřlůžkový pokoj a 1x pětilůžkový...