Brunka čp.92, Humpolec

Javascript is required to view this map.

Nabízíme ubytování v rodinném domě o celkové kapacitě 12 lůžek a 4 přistýlky. K dispozici je 5 pokojů, ve třech z nich je palanda, kde se horní lůžko počítá jako přistýlka a další dvě postele, které jde použít i jako manželské lůžko. V dalším pokoji jsou k dispozici 2 postele, v posledním pokoji se nachází 1 palanda. Dům má jednu vybavenou kuchyňskou linku (lednice, mikrovlnná trouba, elektrický sporák). V domě je též televizní přijímač. Možnost parkování u domu.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 500Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 500Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Brunka 92, Humpolec, okres Pelhřimov
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 49° 33' 39.7044" N, 15° 20' 22.974" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:

Tipy na výlety v tomto regionu

Zajímavá osobitá kovová konstrukce, navržená ing. Josefem Bártou je vysoká 34 m a primárně slouží jednomu mobilnímu operátorovi jako nosič antén.
Zřícenina hradu Chlum stojí na ostrohu na východním okraji stejnojmenné vsi na Kutnohorsku ve Středočeském kraji.
Jediná dochováná brána jihlavského městského opevnění se nachází na západním okraji historického centra. Brána byla vybudována současně s městským opevněním ve druhé polovině...
Stálá expozice Městského muzea Chotěboř je instalovaná v bývalých pěti hostinských pokojích chotěbořského zámku a v barokním sále.
Prohlédnete si patrovou budovu na půdorysu písmene H, s mansardovou střechou a věžičkou s cibulovitou stříškou.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Beny penzion se nechází téměř v centru Moravských Budějovic. Nabízíme kvalitní ubytování v luxusních pokojích s lednicí a vlastní koupelnou s WC.
Nabízíme ubytování v rodinném domě o celkové kapacitě 12 lůžek a 4 přistýlky.
Penzion se nachází přímo uprostřed malebné jihočeské vesničky Častrov. Areál tvoří typické jihočeské atrium, které poskytuje hostům maximální soukromí s posezením na terase a...
Z důvodu členitosti objektů u nás nenajdete dva identické pokoje. Vyberte si z široké nabídky typů pokojů ve dvou budovách navazujících na sebe.
Nabízíme příjemné ubytování v 6 pokojích s celkovou kapacitou 20 lůžek. Rozdělení pokojů: 1x třílůžkový pokoj, 2x dvoulůžkový pokoj, 2x čtyřlůžkový pokoj a 1x pětilůžkový...