Častrovský penzion

Javascript is required to view this map.

Penzion se nachází přímo uprostřed malebné jihočeské vesničky Častrov. Areál tvoří typické jihočeské atrium, které poskytuje hostům maximální soukromí s posezením na terase a pod pergolou. Obytná část penzionu se skládá ze dvou podlaží. Pokoje jsou plně vybavené a prostorné: v prvním podlaží, které je bezbariérové, se nachází dva dvoulůžkové pokoje (cca 16 m2 každý), tyto pokoje lze propojit. Toaleta a koupelna s umyvadlem, zrcadlem a vanou s horkou vodou. Dále se zde nachází apartmán - ložnice a obývák s rozkládací pohovkou, s vlastním WC, koupelnou s umyvadlem a vanou. V přízemí se ještě nachází jídelna, kde je pro hosty mikrovlnná trouba, lednice a varná konvice. Ve druhém podlaží se nachází: dvoulůžkový a třílůžkový pokoj (15 a 18 m2), čtyřlůžkový pokoj (24 m2), 2x WC, 2x koupelna s umyvadlem, zrcadlem a sprchovým koutem. Všechny pokoje jsou plně vybaveny. Voda je v Častrově velmi kvalitní a zdravotně zcela nezávadná i jako nepřevařená. Ve společenské místnosti je TV přijímač trvale. Whirpool s teplou vodou je možné využívat i za nepříznivého počasí, v případě chladnějšího počasí přijde vhod i sauna. Pes za poplatek 30,- Kč/den.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 690Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 690Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Častrov 33, Pelhřimov, okres Pelhřimov
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 49° 18' 28.476" N, 15° 10' 48.54" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:

Tipy na výlety v tomto regionu

Zajímavá osobitá kovová konstrukce, navržená ing. Josefem Bártou je vysoká 34 m a primárně slouží jednomu mobilnímu operátorovi jako nosič antén.
Malebné zříceniny hradu Chřenovice stojí na zalesněném ostrohu nad přítokem Bystřice do řeky Sázavy nedaleko obce Chřenovice na Havlíčkobrodsku v kraji Vysočina.
Geomorfologický útvar – skalní věž s názvem Čertův stolek se nachází v údolí Doubravy naproti skále kde se nacházel hrad Sokolohrad.
Procházka třebíčskými památkami, zapsanými na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO, začíná v těsném sousedství baziliky svatého Prokopa.
Bývalý paulánský klášter při kostele Nanebevzetí Panny Marie (dnes bl. Juliány Collalto) se nachází v centru města.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Beny penzion se nechází téměř v centru Moravských Budějovic. Nabízíme kvalitní ubytování v luxusních pokojích s lednicí a vlastní koupelnou s WC.
Nabízíme ubytování v rodinném domě o celkové kapacitě 12 lůžek a 4 přistýlky.
Penzion se nachází přímo uprostřed malebné jihočeské vesničky Častrov. Areál tvoří typické jihočeské atrium, které poskytuje hostům maximální soukromí s posezením na terase a...
Z důvodu členitosti objektů u nás nenajdete dva identické pokoje. Vyberte si z široké nabídky typů pokojů ve dvou budovách navazujících na sebe.
Nabízíme příjemné ubytování v 6 pokojích s celkovou kapacitou 20 lůžek. Rozdělení pokojů: 1x třílůžkový pokoj, 2x dvoulůžkový pokoj, 2x čtyřlůžkový pokoj a 1x pětilůžkový...