Častrovský penzion

Javascript is required to view this map.

Penzion se nachází přímo uprostřed malebné jihočeské vesničky Častrov. Areál tvoří typické jihočeské atrium, které poskytuje hostům maximální soukromí s posezením na terase a pod pergolou. Obytná část penzionu se skládá ze dvou podlaží. Pokoje jsou plně vybavené a prostorné: v prvním podlaží, které je bezbariérové, se nachází dva dvoulůžkové pokoje (cca 16 m2 každý), tyto pokoje lze propojit. Toaleta a koupelna s umyvadlem, zrcadlem a vanou s horkou vodou. Dále se zde nachází apartmán - ložnice a obývák s rozkládací pohovkou, s vlastním WC, koupelnou s umyvadlem a vanou. V přízemí se ještě nachází jídelna, kde je pro hosty mikrovlnná trouba, lednice a varná konvice. Ve druhém podlaží se nachází: dvoulůžkový a třílůžkový pokoj (15 a 18 m2), čtyřlůžkový pokoj (24 m2), 2x WC, 2x koupelna s umyvadlem, zrcadlem a sprchovým koutem. Všechny pokoje jsou plně vybaveny. Voda je v Častrově velmi kvalitní a zdravotně zcela nezávadná i jako nepřevařená. Ve společenské místnosti je TV přijímač trvale. Whirpool s teplou vodou je možné využívat i za nepříznivého počasí, v případě chladnějšího počasí přijde vhod i sauna. Pes za poplatek 30,- Kč/den.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 690Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 690Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Častrov 33, Pelhřimov, okres Pelhřimov
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 49° 18' 28.476" N, 15° 10' 48.54" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Zajímavá osobitá kovová konstrukce, navržená ing. Josefem Bártou je vysoká 34 m a primárně slouží jednomu mobilnímu operátorovi jako nosič antén.
Brtnický barokní historický most se klene přes říčku Brtnici na náměstí Svobody naproti městské radnici.
Jediná dochováná brána jihlavského městského opevnění se nachází na západním okraji historického centra. Brána byla vybudována současně s městským opevněním ve druhé polovině...
Téměř 20 metrů vysoký skalní útvar v lesním komplexu asi 1,5 km severovýchodně od obce Sklené.
Kostel sv. Jakuba byl vystavěn ve 14. století. Brzo však vyhořel a byl vystavěn znovu jako dvoulodní pozdně gotický s mohutnou 60 m vysokou věží. V polovině 17.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Beny penzion se nechází téměř v centru Moravských Budějovic. Nabízíme kvalitní ubytování v luxusních pokojích s lednicí a vlastní koupelnou s WC.
Nabízíme ubytování v rodinném domě o celkové kapacitě 12 lůžek a 4 přistýlky.
Penzion se nachází přímo uprostřed malebné jihočeské vesničky Častrov. Areál tvoří typické jihočeské atrium, které poskytuje hostům maximální soukromí s posezením na terase a...
Z důvodu členitosti objektů u nás nenajdete dva identické pokoje. Vyberte si z široké nabídky typů pokojů ve dvou budovách navazujících na sebe.
Nabízíme příjemné ubytování v 6 pokojích s celkovou kapacitou 20 lůžek. Rozdělení pokojů: 1x třílůžkový pokoj, 2x dvoulůžkový pokoj, 2x čtyřlůžkový pokoj a 1x pětilůžkový...