Mahlerův penzion Na hradbách

Javascript is required to view this map.

Z důvodu členitosti objektů u nás nenajdete dva identické pokoje. Vyberte si z široké nabídky typů pokojů ve dvou budovách navazujících na sebe. První objekt je v rustikálním stylu, druhému objektu vévodí styl vysoce moderní. Budova A: rustikální styl - k dispozici jsou zde dva jednolůžkové, dva dvoulůžkové pokoje, tři malé a dva velké apartmány (až pro 6 osob). V každém pokoji je sociální zařízení, TV, SAT, DVD, CD, minibar, internetové připojení zdarma a možnost přistýlky. Budova B - styl moderní. Zde Vám nabízíme jeden jednolůžkový, sedm dvojlůžkových a jeden dvojlůžkový pokoj s terasou. Vybavenosti je stejná jako v budově A. Celková kapacita je 50 ubytovacích míst. Parkování je zajištěno zdarma před objektem nebo na nedalekém uzavřeném parkovišti.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 1050Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 1500Kč
Stravování: v místě - polopenze
Adresa: Brněnská 31, Jihlava, okres Jihlava
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 49° 23' 38.8392" N, 15° 35' 42.9756" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Zajímavá osobitá kovová konstrukce, navržená ing. Josefem Bártou je vysoká 34 m a primárně slouží jednomu mobilnímu operátorovi jako nosič antén.
Státní zámek Jaroměřice nad Rokytnou je barokní národní kulturní památka, společně s chrámem sv. Markéty vytvářející dominantu a symbol města Jaroměřic nad Rokytnou.
Zde se můžete blíže seznámit s vedením tratí na celém kolejišti. Plocha kolejiště je něco přes 50 metrů čtverečních.
Zřícenina hradu Chlum stojí na ostrohu na východním okraji stejnojmenné vsi na Kutnohorsku ve Středočeském kraji.
V drsném a divokém kraji, v zemi starých neprostupných lesů, byl počátkem 14.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Beny penzion se nechází téměř v centru Moravských Budějovic. Nabízíme kvalitní ubytování v luxusních pokojích s lednicí a vlastní koupelnou s WC.
Nabízíme ubytování v rodinném domě o celkové kapacitě 12 lůžek a 4 přistýlky.
Penzion se nachází přímo uprostřed malebné jihočeské vesničky Častrov. Areál tvoří typické jihočeské atrium, které poskytuje hostům maximální soukromí s posezením na terase a...
Z důvodu členitosti objektů u nás nenajdete dva identické pokoje. Vyberte si z široké nabídky typů pokojů ve dvou budovách navazujících na sebe.
Nabízíme příjemné ubytování v 6 pokojích s celkovou kapacitou 20 lůžek. Rozdělení pokojů: 1x třílůžkový pokoj, 2x dvoulůžkový pokoj, 2x čtyřlůžkový pokoj a 1x pětilůžkový...