Penzion Ve Vile

Javascript is required to view this map.

Krásné čisté ubytování v zrekonstruovaném penzionu se čtyřmi pokoji o celkové kapacitě 10 lůžek a možností dvou přistýlek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, vybavenou kuchyňskou linku pro vaření, kde je dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a lednička. Na pokoji je TV. U objektu je prostorná zahrada se vzrostlými stromy, dětskými houpačkami a pískovištěm. V zahradě je altán s grilem. Parkování je možné v uzamčeném areálu penzionu.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 300Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 600Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Tři Studně 29E, 59204 Tři Studně
Telefon: +420602484014
GPS souřadnice: 49° 36' 46.9656" N, 16° 2' 13.38" E
E-mail: ubytovani@vevile.cz
Kontaktní osoba: Václav Trčka
Odkaz na web: www.vevile.cz
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Zajímavá osobitá kovová konstrukce, navržená ing. Josefem Bártou je vysoká 34 m a primárně slouží jednomu mobilnímu operátorovi jako nosič antén.
Zřícenina hradu Chlum stojí na ostrohu na východním okraji stejnojmenné vsi na Kutnohorsku ve Středočeském kraji.
Bývalý konvent bosých augustiniánů s kostelem sv. Rodiny se nachází severně od historického centra Havlíčkova Brodu.
Geomorfologický útvar – skalní věž s názvem Čertův stolek se nachází v údolí Doubravy naproti skále kde se nacházel hrad Sokolohrad.
Symbol legendárního světce a dílo geniálního stavitele

Tipy na ubytování v tomto regionu

Beny penzion se nechází téměř v centru Moravských Budějovic. Nabízíme kvalitní ubytování v luxusních pokojích s lednicí a vlastní koupelnou s WC.
Nabízíme ubytování v rodinném domě o celkové kapacitě 12 lůžek a 4 přistýlky.
Penzion se nachází přímo uprostřed malebné jihočeské vesničky Častrov. Areál tvoří typické jihočeské atrium, které poskytuje hostům maximální soukromí s posezením na terase a...
Z důvodu členitosti objektů u nás nenajdete dva identické pokoje. Vyberte si z široké nabídky typů pokojů ve dvou budovách navazujících na sebe.
Nabízíme příjemné ubytování v 6 pokojích s celkovou kapacitou 20 lůžek. Rozdělení pokojů: 1x třílůžkový pokoj, 2x dvoulůžkový pokoj, 2x čtyřlůžkový pokoj a 1x pětilůžkový...