Kraj Zlínský

KROMĚŘÍŽ UBYTOVÁNÍ PRO DVĚ OSOBY V 1. PATŘE RODINNÉHO DOMU V KROMĚŘÍŽI 5 minut od centra města 2+1, balkon 2 osoby / noc 700.- TV, internet, možnost uschování kol, parkování...
Kvalitní ubytování pro jednotlivce, rodiny nebo skupiny, rybáře, cyklisty. Kapacita je 35 lůžek (10 x třílůžkový a 1 x pokoj je pětilůžkový).
Příjemná rekreace v malebné části Hostýnských vrchů.
Nové ubytovací zařízení ve zrekonstruované budově zimního stadionu v Uherském Hradišti. Penzion má k dispozici 13 pokojů, které nabízí celkovou kapacitu 36 lůžek plus...
Rodinný penzion v selském stylu se nachází v bezprostřední blízkosti barokního zámku a od středověkého hradu Buchlova je vzdálen pouhé tři kilometry pěšky.
Penzion Na Pasekách nabízí klidné a pohodlné ubytování v Rajnochovicích.
Luxury Spa & Wellness Vila Valaška je označována za oázu klidu, poezii dřeva a barev. Luxury Spa & Wellness Vila Valaška se nalézá na překrásném místě lázeňského...
Hotel LUHA (dříve Fontána I) v Lázních Luhačovice naleznete v prostředí lesoparku v údolí říčky Olšavy a současně nedaleko lázeňského centra a Luhačovické přehrady.
Penzion Era leží v klidné části Zlína nedaleko centra města. Penzion poskytuje rodinné zázemí ve dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou a toaletou, barem, kuchyňským...
Nově otevřený Hotel & Wellness Kopanice stojí v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, nedaleko svého okresního města Uherské Hradiště a pár kilometrů od hranic se...
Moderní Penzion UNO je zasazen do klidné části města Zlín, odkud má překrásný výhled na okolní zalesněnou krajinu. Penzion UNO ve Zlíně nabízí ***hvězdičkový ubytovací...
Hotel Abácie nabízí kvalitní a moderní ubytování ve Valašském Meziříčí v podhůří Beskyd, a to v těsné blízkosti Vsetínské a Rožnovské Bečvy.
Wellness resort ENERGETIC se nalézá v malebném městě Rožnov pod Radhoštěm, v samotném srdci Valašska a v blízkosti nejznámější beskydské hory Radhošť.
Apartmány Vila Hedvika naleznete ve Zlínském kraji v městečku Rožnov pod Radhoštěm. Nabízí zde celoroční ubytování pro pracovní, rodinné i individuální pobyty.
Luxusní ubytování v Rožnově pod Radhoštěm nabízí Apartmány U Červeného stromu. Rožnov pod Radhoštěm je kouzelné město s bohatou historií a bývá označováno za srdce Valašska.
Příjemné a kvalitní ubytování v Rajnochovicích v přírodním parku Hostýnské vrchy nabízí Hotel Zubříč.
OREA Hotel Atrium nabízí luxusní ubytování přímo v centru Otrokovic. Hotel sídlí v originálním multifunkčním objektu, který vychází z principů baťovské architektury.
Penzion Malovaný sídlí v kouzelné přírodě v Osvětimanech. Penzion poskytuje kvalitní ubytování i příjemný odpočinek na úpatí Chřibů.
V půvabném údolí Vranča na úpatí Javorníků v Beskydech je situován horský Hotel Permoník.
Zámek Napajedla sídlí v krásném barokním prostředí, které vás vytrhne z každodenní reality světa.
Vyjímečné ubytování ve Zlíně nabízí Hotel Tuskulum Lukov. Objekt hotelu je vyjímečný nejen vzhledem, ale i svojí historií.
Penzion LORETA nabízí svým návštěvníkům komfortní a pohodlné ubytování v Luhačovicích. Luhačovický Penzion LORETA si zakládá především na kvalitě služeb a příjemné rodinné...
Luxusní ubytování v Kroměříži nabízí všem návštěvníkům tohoto krásného města Hotel Octárna. Hotel Octárna v Kroměříži disponuje komfortním zázemím nejen pro jednotlivce, ale...
Hotel Hvězda nabízí klidné ubytování na okraji překrásné Kroměříže. Hotel Hvězda v Kroměříži vás ubytuje v kompletně zařízených pokojích s připojením k internetu.
Hotel Bouček poskytuje ubytování přímo v historickém jádru města Kroměříž. Díky svému výhodnému umístění je hotel ideální pro pobyt během pracovní cesty i rodinné dovolené.
Rádi bychom vám představili Hotel Mesit v Horní Bečvě. Pokud hledáte ubytování v Horní Bečvě a preferujete moderní hotel, bude Hotel Mesit tím pravým právě pro vás.
Pohodlné, příjemné a komfortní ubytování v Bojkovicích vám nabízí Penzion Zámeček Bojkovice.
Zrekonstruovaný Penzion U Raztoky v Rusavě najdete v klidné části města, obklopený lesy a přírodou.
Lázeňský Wellness & Spa hotel Augustiánský dům sídlí v kouzelné krajině v Luhačovicích.
Užijte si návštěvu překrásné Kroměříže, která je zapsána v seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.
****hvězdičkový Hotel La Fresca v Kroměříži je situován uprostřed kroměřížského Velkého náměstí, odkud se nabízí přímý výhled na komplex zámku a zahrad.
Hotel Mlýn ve Velehradě, okr. Uherské Hradiště, u přírodního parku Chřiby vám poskytne ubytování v luxusních hotelových pokojích ve Zlínském kraji.
Hledáte-li vhodné ubytování v jihovýchodní části okresu Zlín, pak využijte k ubytování Hotel Slavičan ve Slavičíně.
Hotel Rusava situovaný v krásném prostředí Hostýnských vrchů nabízí ideální zázemí pro wellness, rodinnou rekreaci i firemní akce.
V malebném Valašském městě Rožnov pod Radhoštěm leží stylový Hotel Horal, který uspokojí i náročnější klientelu během ubytování.
Wellness hotel Rezidence Ambra získal v prestižní soutěži Czech Hotel Awards o Hotel roku 2012 v kategorii čtyřhvězdičkový hotel 1. místo ve Zlínském kraji!
Komfortní, lázeňské ubytování v klidné části lázní Luhačovice naleznete v OREA Hotelu Fontána.
Hotel U Havlíčka se nachází přímo v centru lázeňského města Luhačovice.
Uprostřed historické části města Kroměříže leží Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž, který poskytuje ubytování evropského standardu.
Originální a stylové ubytování v Kostelanech, jen několik málo kilometrů od Kroměříže, poskytuje Hotel Crazy Mary.
Příjemné a kvalitní ubytování v Horní Bečvě nabízí Hotel Duo. Hotel Duo v Horní Bečvě se nachází uprostřed nádherné krajiny beskydských lesů, nádherných hřebenů a údolí.
Hotel a restaurace Koníček naleznete na poklidném místě královského města Uherské Hradiště, které se chlubí bohatou vinařskou tradicí, malebnými uličkami a barokními...
Pro komfortní a stylové ubytování v Uherském Hradišti využijte Hotelu Maxi, který je situován přímo v historickém centru města.
Penzion Sinfonietta představuje oázu klidu uprostřed krásného lázeňského města Luhačovice.
Hotel U zlatého kohouta je situován na hlavním náměstí Kroměříže, městě nazývaném „Hanácké Atény“. Hotel nabízí komfortní ubytování ve standardních pokojích nebo prostorných...
V centru města Zlín se nachází Hotel Ondráš, který poskytuje ubytování ve standardních pokojích i apartmánech. Hotel disponuje jedinečným umístěním v blízkosti zábavné,...
Hotel Amenity má velmi výhodnou polohu nabízí ubytování v samém centru města Zlín. Hotel Amenity wellness, to je ideální ubytování pro služební cesty a odpočinek po náročných...
Luhačovický Hotel Vega se tyčí nad luhačovickou přehradou, na svazích pod Komoncem, odkud si mohou ubytovaní hosté užít nádherných romantických výhledů.
Hledáte ubytování nebo penzion ve Zlíně ?
Pro páry,které si chtějí užít jeden druhého,máme připraveno ubytování pro 2 osoby na jednu noc v hotelovém pokoji s večeří dle vlastního výběru.
Naše ubytovací zařízení najdete přímo v centru největšího sídlitě Trávníky v Otrokovicích 6 km od Zlína.
Autokemp je obklopen listnatými i jehličnatými lesy, které přímo vybízí k procházce spojené třeba se sbíráním hub nebo prohlídkou zříceniny hradu Cimburk.
Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v 1.
Penzion Jany je umístěn na hlavní třídě v centru lázní Luhačovice, nedaleko od vlakového a autobusového nádraží.
Penzion Vlčnov je situován přímo ve středu obce , která každoročně pořádá národopisné slavnosti Jízdy Králů - od r.2011 zapsané v UNESCU. Máme pouze tři - 2...
Nabízím ubytování v pěkných apartmánech a v horské chatě na samotě u lesa.
Příjemné ubytování 6 km od Zlína. Bublinkové vany, lesopark, multimédia na pokoji vč. internetu.
Penzion Rališka nabízí ubytování ve dvou samostatných apartmánech.Jeden je pro 9 osob a druhý pro 4 osoby.
Penzion Stella leží v bezprostřední blízkosti centra lázeňského města Luhačovice. Nedaleko se nachází krytý bazén a jeden z nejznámějších luhačovických pramenů Aloiska.
Penzion UNO se nachází v klidné části města Zlín s nádherným výhledem na okolní lesy. Kvalitní internetové připojení, klimatizované pokoje i non-stop otevírací doba vám...
Lázeňský dům HUBERT - Lázně Luhačovice - Pozlovice
Penzion Ego se nachází v okrajové části Starého Města Lokalita v níž se penzion nachází nabízí celou řadu možností aktivního, ale i pasivního odpočinku.
Hotel Excellent nabízí ubytování evropského standardu v historické části města Kroměříže: 13 pokojů: samostatné WC a sprcha, telefon, LCD televize, satelit, minibar,...
Nabízíme k rekreaci zcela nově postavený atraktivní ubytovací komplex na Rusavě, v lokalitě Hořansko, s krásnými výhledy na Hostýsnké vrchy. POpis zařízení:
Nabízíme kvalitní ubytování za rozumnou cenu na úpatí Hostýnských hor, v moderně zrenovované vile, v klidné části města, s bezbariérovým přístupem.
Uprostřed Hostýnských hor, v malebné obci Rusava, která je známá svým velmi čistým klimatem a krásnými okolními lesy, se nachází
Moderní hotel je situován v samém srdci královského města Uherské Hradiště. Nachází se v klidném zákoutí městské památkové zóny.
REKREAČNÍ STŘEDISKO MONTE LOPE se nachází .v Bílých Karpatech na Moravskoslezském pomezí v okresu historického města Uherské Hradiště, obklopeno lesy, loukami a nejvyššími...
Ubytovna "Penzion Dvůr" se nachází v Březolupech, cca 15 km od Uherského Hradiště či Zlína v areálu bývalého státního statku.
Hotel a restauraci U Racka najdete v centru obce Ostrožská Nová Ves.
Nacházíme se v srdci Hostýnských vrchů, jsme středisko rodinného typu, máme malou ZOO a koníka, který povozí Vaše děti, možnost turistiky, koupání.
Ubytování v soukromí
Škola v přírodě Prostřední Bečva o kapacitě 85 míst je umístěna v malebném zákoutí Valašska – Vsetínských vrších – v podhůří Soláně, v těsné blízkosti malé obce Prostřední...
Penzion Eva se nachází u lesa v obci Hutisko - Solanec tj. 8 km od Rožnova pod Radhoštěm směr Velké Karlovice u lesa v nadmořské výšce 600 m.
Ubytovna se nachází stejně jako restaurace v areálu fotbalového hřiště TJ Vigantice, proto nabízí v nočních hodinách absolutně klidné prostředí.
Rekreační středisko se nachází v obci Trnava u Zlína, 2 km od středu vesnice umístěné na úpatí Hostýnských vrchů v Západních Beskydech.
K ubytování nabízíme tři čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a jeden čtyřlůžkový apartmán. Do celé ubytovací části je samostatný vstup oddělený od prostor...
Pokoje se nacházejí ve druhém a třetím patře s výtahem.
Apartmány Vila Hedvika Rožnov pod Radhoštěm poskytují ubytování v plně vybavených apartmánech a studiích pro dvě osoby až šest osob, skladby lůžek: 2 lůžka, 2+1 přistýlka, 3+...
Ubytování se nachází na kraji klidné části Zlína. Nabízíme nově vybudované apartmány v podkroví rodinného domu.
Ubytování je v patře rodinného domku se samostatným vchodem. Jsou zde 3 pokoje - 2, 3 a 4 lůžkový, společenská místnost s TV a SAT, kuchyňka a sociální zařízení.
Ubytování Vám nabízíme ve třech pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou dvojlůžkové s možností přistýlky. Vybavení je z masivu a podlaha je pokryta kobercem.
Nabízíme ubytování v apartmánu 2+1 v rodinné vile.
Penzion se nachází v klidné části Rožnova pod Radhoštěm v blízkosti lesa a potoku. Kapacita penzionu je 10 osob. V přízemí se nachází společenská místnost s krbem a vybavenou...
Pension nabízí 2x dvojlůžkový a 1x 6ti lůžkový pokoj, sprchu, sociální zařízení, kuchyňku, vařič, varnou konvici, lednici, mikrovlnnou troubu, připojení k internetu 24 hod.
Nabízíme ubytování v penzionu Utah, který se nachází na okraji města Uherského Hradiště - v Kunovicích s kapacitou 60 lůžek.
Penzion Obora je řešen jako atypický, stylový objekt pro celoroční i sezonní ubytování, jehož předností je především soukromí a klidný pobyt, neboť jeho kapacita činí pouze...
Penzion se nachází v klidné části městyse Buchlovice. Ubytování poskytujeme ve 14 pokojích: 12x pokoj – 2 lůžka (možnost přistýlky).
Penzion Na Pluskovci nabízí ubytování v příjemném rodinném prostředí v atraktivní oblasti Velkých Karlovic.
Poskytneme Vám ubytování po celý rok. K dispozici jsou 2, 3, 4-lůžkové pokoje, apartmány a chatky pro 2-4 osoby. Pokoje maji vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC),...
Penzion Era - V penzionu nabízíme šest pokojů s televizí a vlastním WC s koupelnou. V druhém patře jsou dva nadstandartní apartmány.
Penzion Ariana - Rodinný penzion Ariana se nachází v klidné okrajové části Uherského Hradiště s kapacitou 17 lůžek.
Penzion Amos - Celková kapacita penzionu je 34 míst bez přistýlek. K dispozici je 9 pokojů.
Hrozen - Penzion Hrozen destinovaný do objektu historické zástavby s pěti dvoulůžkovými pokoji a kapacitou 10ti lůžek nabízí veškerý komfort ubytovaní a odpočinku menšího...
Hotel Bečva - Hotel se nachází v katastru obce Horní Bečva, v malebné a turisticky nejnavštěvovanější části Beskyd. Je situován na polosamotě v zalesněném horském terénu (...
Hospoda na Hamrech - Penzion - Hospoda na Hamrech Vám nabízí své ubytovací služby. K dispozici je pět třílůžkových pokojů, čtyři mají možnost přistýlky.
Horská chata Valmont - Dovolujeme si Vám nabídnout možnost ubytování ve zrekonstruované Horské chatě Valmont, která se nachází v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat...
BalonCentrum Břestek - Penzion se nachází v podhůří Chřibů přibližně 10 km od okresního města Uherského Hradiště. Kapacita pensionu je 20 lůžek s možností 8 přistýlek.
Penzion Villa Rozárka - K dispozici je ubytování se snídaní pro 31 osob ve 13 pokojích. Možnost přistýlek. Parkování pro automobily je zajištěno přímo v areálu penzionu.
Apartmány Zámeček - V penzionu je k dispozici 26 apartmánů, z nichž 21 je dvoulůžkových a 5 čtyřlůžkových, celkem tedy 62 pevných lůžek s možností jednotlivých přistýlek.
Penzion Na Podťatém - Samotný penzion se nachází na rozlehlém, slunném pozemku.
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

lBaťův mrakodrap nechal postavit Jan Antonín Baťa ve Zlíně podle projektu architekta Vladimíra Karfíka v letech 1936 až 1938 jako sídlo ředitelství obuvnické firmy Baťa.
Leží až na samém konci země na úpatí Bílých Karpat poblíž slovenských hranic. Obyčejně neobyčejná vesnička, jejíž 240 obyvatel se před časem vydalo tak trochu z nutnosti...
Muzeum Bojkovska se nachází v centru města Bojkovice na ulici Palackého, kam se přestěhovalo ze zámku Nového Světlova. V květnu 2011 otevřelo první část nových expozic.
Muzeum sídlí v části dochovaného městského opevnění ze 14. – 16. století s barokním sálem pocházejícím z let 1690 – 1693.
Zřícenina hradu Obřany se nachází severovýchodně od brněnské městské části Maloměřice a Obřany v katastrálním území obce Kanice. Leží nad Svitavským údolím vedle...

Tipy na ubytování v tomto regionu

Penzion Na Podťatém - Samotný penzion se nachází na rozlehlém, slunném pozemku.
Apartmány Zámeček - V penzionu je k dispozici 26 apartmánů, z nichž 21 je dvoulůžkových a 5 čtyřlůžkových, celkem tedy 62 pevných lůžek s možností jednotlivých přistýlek.
Penzion Villa Rozárka - K dispozici je ubytování se snídaní pro 31 osob ve 13 pokojích. Možnost přistýlek. Parkování pro automobily je zajištěno přímo v areálu penzionu.
BalonCentrum Břestek - Penzion se nachází v podhůří Chřibů přibližně 10 km od okresního města Uherského Hradiště. Kapacita pensionu je 20 lůžek s možností 8 přistýlek.
Horská chata Valmont - Dovolujeme si Vám nabídnout možnost ubytování ve zrekonstruované Horské chatě Valmont, která se nachází v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat...
 
Syndikovat obsah