Kraj Zlínský

KROMĚŘÍŽ UBYTOVÁNÍ PRO DVĚ OSOBY V 1. PATŘE RODINNÉHO DOMU V KROMĚŘÍŽI 5 minut od centra města 2+1, balkon 2 osoby / noc 700.- TV, internet, možnost uschování kol, parkování...
Kvalitní ubytování pro jednotlivce, rodiny nebo skupiny, rybáře, cyklisty. Kapacita je 35 lůžek (10 x třílůžkový a 1 x pokoj je pětilůžkový).
Příjemná rekreace v malebné části Hostýnských vrchů.
Nové ubytovací zařízení ve zrekonstruované budově zimního stadionu v Uherském Hradišti. Penzion má k dispozici 13 pokojů, které nabízí celkovou kapacitu 36 lůžek plus...
Rodinný penzion v selském stylu se nachází v bezprostřední blízkosti barokního zámku a od středověkého hradu Buchlova je vzdálen pouhé tři kilometry pěšky.
Penzion Na Pasekách nabízí klidné a pohodlné ubytování v Rajnochovicích.
Luxury Spa & Wellness Vila Valaška je označována za oázu klidu, poezii dřeva a barev. Luxury Spa & Wellness Vila Valaška se nalézá na překrásném místě lázeňského...
Hotel LUHA (dříve Fontána I) v Lázních Luhačovice naleznete v prostředí lesoparku v údolí říčky Olšavy a současně nedaleko lázeňského centra a Luhačovické přehrady.
Penzion Era leží v klidné části Zlína nedaleko centra města. Penzion poskytuje rodinné zázemí ve dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou a toaletou, barem, kuchyňským...
Nově otevřený Hotel & Wellness Kopanice stojí v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, nedaleko svého okresního města Uherské Hradiště a pár kilometrů od hranic se...
Moderní Penzion UNO je zasazen do klidné části města Zlín, odkud má překrásný výhled na okolní zalesněnou krajinu. Penzion UNO ve Zlíně nabízí ***hvězdičkový ubytovací...
Hotel Abácie nabízí kvalitní a moderní ubytování ve Valašském Meziříčí v podhůří Beskyd, a to v těsné blízkosti Vsetínské a Rožnovské Bečvy.
Wellness resort ENERGETIC se nalézá v malebném městě Rožnov pod Radhoštěm, v samotném srdci Valašska a v blízkosti nejznámější beskydské hory Radhošť.
Apartmány Vila Hedvika naleznete ve Zlínském kraji v městečku Rožnov pod Radhoštěm. Nabízí zde celoroční ubytování pro pracovní, rodinné i individuální pobyty.
Luxusní ubytování v Rožnově pod Radhoštěm nabízí Apartmány U Červeného stromu. Rožnov pod Radhoštěm je kouzelné město s bohatou historií a bývá označováno za srdce Valašska.
Příjemné a kvalitní ubytování v Rajnochovicích v přírodním parku Hostýnské vrchy nabízí Hotel Zubříč.
OREA Hotel Atrium nabízí luxusní ubytování přímo v centru Otrokovic. Hotel sídlí v originálním multifunkčním objektu, který vychází z principů baťovské architektury.
Penzion Malovaný sídlí v kouzelné přírodě v Osvětimanech. Penzion poskytuje kvalitní ubytování i příjemný odpočinek na úpatí Chřibů.
V půvabném údolí Vranča na úpatí Javorníků v Beskydech je situován horský Hotel Permoník.
Zámek Napajedla sídlí v krásném barokním prostředí, které vás vytrhne z každodenní reality světa.
Vyjímečné ubytování ve Zlíně nabízí Hotel Tuskulum Lukov. Objekt hotelu je vyjímečný nejen vzhledem, ale i svojí historií.
Penzion LORETA nabízí svým návštěvníkům komfortní a pohodlné ubytování v Luhačovicích. Luhačovický Penzion LORETA si zakládá především na kvalitě služeb a příjemné rodinné...
Luxusní ubytování v Kroměříži nabízí všem návštěvníkům tohoto krásného města Hotel Octárna. Hotel Octárna v Kroměříži disponuje komfortním zázemím nejen pro jednotlivce, ale...
Hotel Hvězda nabízí klidné ubytování na okraji překrásné Kroměříže. Hotel Hvězda v Kroměříži vás ubytuje v kompletně zařízených pokojích s připojením k internetu.
Hotel Bouček poskytuje ubytování přímo v historickém jádru města Kroměříž. Díky svému výhodnému umístění je hotel ideální pro pobyt během pracovní cesty i rodinné dovolené.
Rádi bychom vám představili Hotel Mesit v Horní Bečvě. Pokud hledáte ubytování v Horní Bečvě a preferujete moderní hotel, bude Hotel Mesit tím pravým právě pro vás.
Pohodlné, příjemné a komfortní ubytování v Bojkovicích vám nabízí Penzion Zámeček Bojkovice.
Zrekonstruovaný Penzion U Raztoky v Rusavě najdete v klidné části města, obklopený lesy a přírodou.
Lázeňský Wellness & Spa hotel Augustiánský dům sídlí v kouzelné krajině v Luhačovicích.
Užijte si návštěvu překrásné Kroměříže, která je zapsána v seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.
****hvězdičkový Hotel La Fresca v Kroměříži je situován uprostřed kroměřížského Velkého náměstí, odkud se nabízí přímý výhled na komplex zámku a zahrad.
Hotel Mlýn ve Velehradě, okr. Uherské Hradiště, u přírodního parku Chřiby vám poskytne ubytování v luxusních hotelových pokojích ve Zlínském kraji.
Hledáte-li vhodné ubytování v jihovýchodní části okresu Zlín, pak využijte k ubytování Hotel Slavičan ve Slavičíně.
Hotel Rusava situovaný v krásném prostředí Hostýnských vrchů nabízí ideální zázemí pro wellness, rodinnou rekreaci i firemní akce.
V malebném Valašském městě Rožnov pod Radhoštěm leží stylový Hotel Horal, který uspokojí i náročnější klientelu během ubytování.
Wellness hotel Rezidence Ambra získal v prestižní soutěži Czech Hotel Awards o Hotel roku 2012 v kategorii čtyřhvězdičkový hotel 1. místo ve Zlínském kraji!
Komfortní, lázeňské ubytování v klidné části lázní Luhačovice naleznete v OREA Hotelu Fontána.
Hotel U Havlíčka se nachází přímo v centru lázeňského města Luhačovice.
Uprostřed historické části města Kroměříže leží Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž, který poskytuje ubytování evropského standardu.
Originální a stylové ubytování v Kostelanech, jen několik málo kilometrů od Kroměříže, poskytuje Hotel Crazy Mary.
Příjemné a kvalitní ubytování v Horní Bečvě nabízí Hotel Duo. Hotel Duo v Horní Bečvě se nachází uprostřed nádherné krajiny beskydských lesů, nádherných hřebenů a údolí.
Hotel a restaurace Koníček naleznete na poklidném místě královského města Uherské Hradiště, které se chlubí bohatou vinařskou tradicí, malebnými uličkami a barokními...
Pro komfortní a stylové ubytování v Uherském Hradišti využijte Hotelu Maxi, který je situován přímo v historickém centru města.
Penzion Sinfonietta představuje oázu klidu uprostřed krásného lázeňského města Luhačovice.
Hotel U zlatého kohouta je situován na hlavním náměstí Kroměříže, městě nazývaném „Hanácké Atény“. Hotel nabízí komfortní ubytování ve standardních pokojích nebo prostorných...
V centru města Zlín se nachází Hotel Ondráš, který poskytuje ubytování ve standardních pokojích i apartmánech. Hotel disponuje jedinečným umístěním v blízkosti zábavné,...
Hotel Amenity má velmi výhodnou polohu nabízí ubytování v samém centru města Zlín. Hotel Amenity wellness, to je ideální ubytování pro služební cesty a odpočinek po náročných...
Luhačovický Hotel Vega se tyčí nad luhačovickou přehradou, na svazích pod Komoncem, odkud si mohou ubytovaní hosté užít nádherných romantických výhledů.
Hledáte ubytování nebo penzion ve Zlíně ?
Pro páry,které si chtějí užít jeden druhého,máme připraveno ubytování pro 2 osoby na jednu noc v hotelovém pokoji s večeří dle vlastního výběru.
Naše ubytovací zařízení najdete přímo v centru největšího sídlitě Trávníky v Otrokovicích 6 km od Zlína.
Autokemp je obklopen listnatými i jehličnatými lesy, které přímo vybízí k procházce spojené třeba se sbíráním hub nebo prohlídkou zříceniny hradu Cimburk.
Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v 1.
Penzion Jany je umístěn na hlavní třídě v centru lázní Luhačovice, nedaleko od vlakového a autobusového nádraží.
Penzion Vlčnov je situován přímo ve středu obce , která každoročně pořádá národopisné slavnosti Jízdy Králů - od r.2011 zapsané v UNESCU. Máme pouze tři - 2...
Nabízím ubytování v pěkných apartmánech a v horské chatě na samotě u lesa.
Příjemné ubytování 6 km od Zlína. Bublinkové vany, lesopark, multimédia na pokoji vč. internetu.
Penzion Rališka nabízí ubytování ve dvou samostatných apartmánech.Jeden je pro 9 osob a druhý pro 4 osoby.
Penzion Stella leží v bezprostřední blízkosti centra lázeňského města Luhačovice. Nedaleko se nachází krytý bazén a jeden z nejznámějších luhačovických pramenů Aloiska.
Penzion UNO se nachází v klidné části města Zlín s nádherným výhledem na okolní lesy. Kvalitní internetové připojení, klimatizované pokoje i non-stop otevírací doba vám...
Lázeňský dům HUBERT - Lázně Luhačovice - Pozlovice
Penzion Ego se nachází v okrajové části Starého Města Lokalita v níž se penzion nachází nabízí celou řadu možností aktivního, ale i pasivního odpočinku.
Hotel Excellent nabízí ubytování evropského standardu v historické části města Kroměříže: 13 pokojů: samostatné WC a sprcha, telefon, LCD televize, satelit, minibar,...
Nabízíme k rekreaci zcela nově postavený atraktivní ubytovací komplex na Rusavě, v lokalitě Hořansko, s krásnými výhledy na Hostýsnké vrchy. POpis zařízení:
Nabízíme kvalitní ubytování za rozumnou cenu na úpatí Hostýnských hor, v moderně zrenovované vile, v klidné části města, s bezbariérovým přístupem.
Uprostřed Hostýnských hor, v malebné obci Rusava, která je známá svým velmi čistým klimatem a krásnými okolními lesy, se nachází
Moderní hotel je situován v samém srdci královského města Uherské Hradiště. Nachází se v klidném zákoutí městské památkové zóny.
REKREAČNÍ STŘEDISKO MONTE LOPE se nachází .v Bílých Karpatech na Moravskoslezském pomezí v okresu historického města Uherské Hradiště, obklopeno lesy, loukami a nejvyššími...
Ubytovna "Penzion Dvůr" se nachází v Březolupech, cca 15 km od Uherského Hradiště či Zlína v areálu bývalého státního statku.
Hotel a restauraci U Racka najdete v centru obce Ostrožská Nová Ves.
Nacházíme se v srdci Hostýnských vrchů, jsme středisko rodinného typu, máme malou ZOO a koníka, který povozí Vaše děti, možnost turistiky, koupání.
Ubytování v soukromí
Škola v přírodě Prostřední Bečva o kapacitě 85 míst je umístěna v malebném zákoutí Valašska – Vsetínských vrších – v podhůří Soláně, v těsné blízkosti malé obce Prostřední...
Penzion Eva se nachází u lesa v obci Hutisko - Solanec tj. 8 km od Rožnova pod Radhoštěm směr Velké Karlovice u lesa v nadmořské výšce 600 m.
Ubytovna se nachází stejně jako restaurace v areálu fotbalového hřiště TJ Vigantice, proto nabízí v nočních hodinách absolutně klidné prostředí.
Rekreační středisko se nachází v obci Trnava u Zlína, 2 km od středu vesnice umístěné na úpatí Hostýnských vrchů v Západních Beskydech.
K ubytování nabízíme tři čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a jeden čtyřlůžkový apartmán. Do celé ubytovací části je samostatný vstup oddělený od prostor...
Pokoje se nacházejí ve druhém a třetím patře s výtahem.
Apartmány Vila Hedvika Rožnov pod Radhoštěm poskytují ubytování v plně vybavených apartmánech a studiích pro dvě osoby až šest osob, skladby lůžek: 2 lůžka, 2+1 přistýlka, 3+...
Ubytování se nachází na kraji klidné části Zlína. Nabízíme nově vybudované apartmány v podkroví rodinného domu.
Ubytování je v patře rodinného domku se samostatným vchodem. Jsou zde 3 pokoje - 2, 3 a 4 lůžkový, společenská místnost s TV a SAT, kuchyňka a sociální zařízení.
Ubytování Vám nabízíme ve třech pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou dvojlůžkové s možností přistýlky. Vybavení je z masivu a podlaha je pokryta kobercem.
Nabízíme ubytování v apartmánu 2+1 v rodinné vile.
Penzion se nachází v klidné části Rožnova pod Radhoštěm v blízkosti lesa a potoku. Kapacita penzionu je 10 osob. V přízemí se nachází společenská místnost s krbem a vybavenou...
Pension nabízí 2x dvojlůžkový a 1x 6ti lůžkový pokoj, sprchu, sociální zařízení, kuchyňku, vařič, varnou konvici, lednici, mikrovlnnou troubu, připojení k internetu 24 hod.
Nabízíme ubytování v penzionu Utah, který se nachází na okraji města Uherského Hradiště - v Kunovicích s kapacitou 60 lůžek.
Penzion Obora je řešen jako atypický, stylový objekt pro celoroční i sezonní ubytování, jehož předností je především soukromí a klidný pobyt, neboť jeho kapacita činí pouze...
Penzion se nachází v klidné části městyse Buchlovice. Ubytování poskytujeme ve 14 pokojích: 12x pokoj – 2 lůžka (možnost přistýlky).
Penzion Na Pluskovci nabízí ubytování v příjemném rodinném prostředí v atraktivní oblasti Velkých Karlovic.
Poskytneme Vám ubytování po celý rok. K dispozici jsou 2, 3, 4-lůžkové pokoje, apartmány a chatky pro 2-4 osoby. Pokoje maji vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC),...
Penzion Era - V penzionu nabízíme šest pokojů s televizí a vlastním WC s koupelnou. V druhém patře jsou dva nadstandartní apartmány.
Penzion Ariana - Rodinný penzion Ariana se nachází v klidné okrajové části Uherského Hradiště s kapacitou 17 lůžek.
Penzion Amos - Celková kapacita penzionu je 34 míst bez přistýlek. K dispozici je 9 pokojů.
Hrozen - Penzion Hrozen destinovaný do objektu historické zástavby s pěti dvoulůžkovými pokoji a kapacitou 10ti lůžek nabízí veškerý komfort ubytovaní a odpočinku menšího...
Hotel Bečva - Hotel se nachází v katastru obce Horní Bečva, v malebné a turisticky nejnavštěvovanější části Beskyd. Je situován na polosamotě v zalesněném horském terénu (...
Hospoda na Hamrech - Penzion - Hospoda na Hamrech Vám nabízí své ubytovací služby. K dispozici je pět třílůžkových pokojů, čtyři mají možnost přistýlky.
Horská chata Valmont - Dovolujeme si Vám nabídnout možnost ubytování ve zrekonstruované Horské chatě Valmont, která se nachází v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat...
BalonCentrum Břestek - Penzion se nachází v podhůří Chřibů přibližně 10 km od okresního města Uherského Hradiště. Kapacita pensionu je 20 lůžek s možností 8 přistýlek.
Penzion Villa Rozárka - K dispozici je ubytování se snídaní pro 31 osob ve 13 pokojích. Možnost přistýlek. Parkování pro automobily je zajištěno přímo v areálu penzionu.
Apartmány Zámeček - V penzionu je k dispozici 26 apartmánů, z nichž 21 je dvoulůžkových a 5 čtyřlůžkových, celkem tedy 62 pevných lůžek s možností jednotlivých přistýlek.
Penzion Na Podťatém - Samotný penzion se nachází na rozlehlém, slunném pozemku.

Tipy na výlety v tomto regionu

Zámek Velké Hoštice se nachází uprostřed parku poblíž stejnojmenné obce 5 km východně od Opavy. Původně barokní zámek mající tvar písmene T byl přestavěn v klasicistním stylu...
Základní údaje: Území národní přírodní rezervace Radhošť zaujímá velmi prudký podhřebenový severní svah nejznámější beskydské hory Radhostě (1129 m) až po rozsochu Mjaší v...
Velká Javořina, slovensky Veľká Javorina, je s nadmořskou výškou 970 m nejvyšší hora chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty; nachází se při česko-slovenské hranici (moravsko-...
Muzeum sídlí v části dochovaného městského opevnění ze 14. – 16. století s barokním sálem pocházejícím z let 1690 – 1693.
Popis: V aquacentru máte možnost využít šestidráhový plavecký bazén o velikosti 25 x 12,4 m s vodními reproduktory, podvodním osvětlením a vodní stěnovou masáží s proměnlivou...

Tipy na ubytování v tomto regionu

Penzion Na Podťatém - Samotný penzion se nachází na rozlehlém, slunném pozemku.
Apartmány Zámeček - V penzionu je k dispozici 26 apartmánů, z nichž 21 je dvoulůžkových a 5 čtyřlůžkových, celkem tedy 62 pevných lůžek s možností jednotlivých přistýlek.
Penzion Villa Rozárka - K dispozici je ubytování se snídaní pro 31 osob ve 13 pokojích. Možnost přistýlek. Parkování pro automobily je zajištěno přímo v areálu penzionu.
BalonCentrum Břestek - Penzion se nachází v podhůří Chřibů přibližně 10 km od okresního města Uherského Hradiště. Kapacita pensionu je 20 lůžek s možností 8 přistýlek.
Horská chata Valmont - Dovolujeme si Vám nabídnout možnost ubytování ve zrekonstruované Horské chatě Valmont, která se nachází v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat...
 
Syndikovat obsah