Apartmány Zámeček

Umístění na mapě není správně zadáno.
Prosíme kontaktujte redakci serveru.

Apartmány Zámeček - V penzionu je k dispozici 26 apartmánů, z nichž 21 je dvoulůžkových a 5 čtyřlůžkových, celkem tedy 62 pevných lůžek s možností jednotlivých přistýlek. 3 apartmány jsou umístěny v 1. patře, ostatní jsou v přízemí. Každé apartmá je vybaveno kuchyňskou linkou s lednicí, vařičem, rychlovarnou konvicí a základním nádobím. Koupelna s umývadlem a sprchovým koutem. Čtyřlůžkové apartmá má 2 ložnicemi. Možnost parkování. Objekt je v provozu od dubna do konce září. Poznámka: 1) cena za dvoulůžkový apartmán obsazený 1 osobou 400,- Kč. 2.) všechny ceny jsou včetně DPH.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 400Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 600Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Pod Světlovem 968, Bojkovice, okres Uherské Hradiště
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 0° 0' 0" N, 0° 0' 0" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Místo, kde stojí Kroměřížská zámek v nynější podobě, má velmi bohatou historii. Již v době Velkomoravské říše se zde nacházelo hradisko, na jehož místě byl ve 13. století...
Zámek Velké Hoštice se nachází uprostřed parku poblíž stejnojmenné obce 5 km východně od Opavy. Původně barokní zámek mající tvar písmene T byl přestavěn v klasicistním stylu...
Návštěvníci se mohou těšit na expozice věnované nejstarším dějinám Bojkovska, cechům a řemeslům, soudnictví v Bojkovicích, lidovému domu s hospodářstvím a sakrální tématice.
Barokní hřbitov ve Střílkách je jedinečnou a významnou památkou svého druhu z období baroka ve střední Evropě.
Baťův plavební kanál, 52 km dlouhá vodní cesta se 13 zdymadly z let 1936-1938 spojující Otrokovice s Rohatcem, polovina délky vede korytem Moravy, zbytek uměle prokopán.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Penzion Na Podťatém - Samotný penzion se nachází na rozlehlém, slunném pozemku.
Apartmány Zámeček - V penzionu je k dispozici 26 apartmánů, z nichž 21 je dvoulůžkových a 5 čtyřlůžkových, celkem tedy 62 pevných lůžek s možností jednotlivých přistýlek.
Penzion Villa Rozárka - K dispozici je ubytování se snídaní pro 31 osob ve 13 pokojích. Možnost přistýlek. Parkování pro automobily je zajištěno přímo v areálu penzionu.
BalonCentrum Břestek - Penzion se nachází v podhůří Chřibů přibližně 10 km od okresního města Uherského Hradiště. Kapacita pensionu je 20 lůžek s možností 8 přistýlek.
Horská chata Valmont - Dovolujeme si Vám nabídnout možnost ubytování ve zrekonstruované Horské chatě Valmont, která se nachází v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat...