BalonCentrum Břestek

Javascript is required to view this map.

BalonCentrum Břestek - Penzion se nachází v podhůří Chřibů přibližně 10 km od okresního města Uherského Hradiště. Kapacita pensionu je 20 lůžek s možností 8 přistýlek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprcha + WC), televizí se satelitem a přípojkou k internetu. Náš objekt je nekuřácký. Parkování zajištěno před penzionem.
Bar

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 0Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 1300Kč
Stravování: v místě - polopenze
Adresa: Břestek 109, Břestek, okres Uherské Hradiště
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 49° 6' 20.8008" N, 17° 20' 41.7552" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Leží až na samém konci země na úpatí Bílých Karpat poblíž slovenských hranic. Obyčejně neobyčejná vesnička, jejíž 240 obyvatel se před časem vydalo tak trochu z nutnosti...
Chrám sv. Vavřince je situován na vyvýšenině na severní straně města. Ke kostelu vede dvojí kamenné schodiště.
Velká Javořina, slovensky Veľká Javorina, je s nadmořskou výškou 970 m nejvyšší hora chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty; nachází se při česko-slovenské hranici (moravsko-...
lBaťův mrakodrap nechal postavit Jan Antonín Baťa ve Zlíně podle projektu architekta Vladimíra Karfíka v letech 1936 až 1938 jako sídlo ředitelství obuvnické firmy Baťa.
Bazilika Nanebevzetí Panny Marie je poutní basilica minor stojící na Svatém Hostýně.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Penzion Na Podťatém - Samotný penzion se nachází na rozlehlém, slunném pozemku.
Apartmány Zámeček - V penzionu je k dispozici 26 apartmánů, z nichž 21 je dvoulůžkových a 5 čtyřlůžkových, celkem tedy 62 pevných lůžek s možností jednotlivých přistýlek.
Penzion Villa Rozárka - K dispozici je ubytování se snídaní pro 31 osob ve 13 pokojích. Možnost přistýlek. Parkování pro automobily je zajištěno přímo v areálu penzionu.
BalonCentrum Břestek - Penzion se nachází v podhůří Chřibů přibližně 10 km od okresního města Uherského Hradiště. Kapacita pensionu je 20 lůžek s možností 8 přistýlek.
Horská chata Valmont - Dovolujeme si Vám nabídnout možnost ubytování ve zrekonstruované Horské chatě Valmont, která se nachází v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat...