Horská chata Valmont

Javascript is required to view this map.

Horská chata Valmont - Dovolujeme si Vám nabídnout možnost ubytování ve zrekonstruované Horské chatě Valmont, která se nachází v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat nedaleko slovenských hranic. Chata má celkovou kapacitu 44 lůžek. Z toho 28 pevných lůžek a 16 přistýlek. Pokoje jsou dvou, tří a čtyřlůžkové s možností přistýlky a s vlastním sociálním zařízením. Každý pokoj je vybaven TV. Možnost mít s sebou pejska (60,- Kč/noc), vhodné pro postižené osoby.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 0Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 600Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Vyškovec 138, Vyškovec, okres Uherské Hradiště
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 48° 56' 25.7712" N, 17° 51' 8.676" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:

Tipy na výlety v tomto regionu

Návštěvníci se mohou těšit na expozice věnované nejstarším dějinám Bojkovska, cechům a řemeslům, soudnictví v Bojkovicích, lidovému domu s hospodářstvím a sakrální tématice.
Bazilika Nanebevzetí Panny Marie je poutní basilica minor stojící na Svatém Hostýně.
Velká Javořina, slovensky Veľká Javorina, je s nadmořskou výškou 970 m nejvyšší hora chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty; nachází se při česko-slovenské hranici (moravsko-...
Větrný mlýn stojí u asi 500 m jihovýchodně od obce Štípa, která leží severozápadně od Zlína. Byl postaven v letech 1958 - 60 štípským starousedlíkem Kristiánem Kovářem.
Baťův plavební kanál, 52 km dlouhá vodní cesta se 13 zdymadly z let 1936-1938 spojující Otrokovice s Rohatcem, polovina délky vede korytem Moravy, zbytek uměle prokopán.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Penzion Na Podťatém - Samotný penzion se nachází na rozlehlém, slunném pozemku.
Apartmány Zámeček - V penzionu je k dispozici 26 apartmánů, z nichž 21 je dvoulůžkových a 5 čtyřlůžkových, celkem tedy 62 pevných lůžek s možností jednotlivých přistýlek.
Penzion Villa Rozárka - K dispozici je ubytování se snídaní pro 31 osob ve 13 pokojích. Možnost přistýlek. Parkování pro automobily je zajištěno přímo v areálu penzionu.
BalonCentrum Břestek - Penzion se nachází v podhůří Chřibů přibližně 10 km od okresního města Uherského Hradiště. Kapacita pensionu je 20 lůžek s možností 8 přistýlek.
Horská chata Valmont - Dovolujeme si Vám nabídnout možnost ubytování ve zrekonstruované Horské chatě Valmont, která se nachází v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat...