Penzion Na Podťatém

Javascript is required to view this map.

Penzion Na Podťatém - Samotný penzion se nachází na rozlehlém, slunném pozemku. Ubytování je zaměřeno na rodiny s dětmi v prostorných apartmánech, kde každý apartmán má dvě samostatné ložnice, společný předpokoj s TV a sociální zařízení se sprchovým koutem. Ubytování je situováno v podkroví budovy. V přízemí mají hosté k dispizici společenskou místnost s krbem a barem. Penzion má vlastní parkoviště u objektu - zdarma. Využít je také možné kolárnu a lyžárnu. Co se týká dosptupnosti objektu, tak ta je naprosto bezproblémová a to celoročně. Pro silvestrovský a velikonoční pobyt platí ceny hlavní sezóny + přirážka 20%.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 0Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 0Kč
Stravování: v místě - polopenze
Adresa: Velké Karlovice 1003, Velké Karlovice, okres Vsetín
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 49° 21' 43.524" N, 18° 20' 12.2244" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

U farmy se nachází vyhlídky do širého kraje - Radhošť, Kelečský Javorník, Praděd. Možnost kontaktu s koňmi v pastvinách, bylinné bludiště se studánkou a nedaleko ukrytá...
Barokní hřbitov ve Střílkách je jedinečnou a významnou památkou svého druhu z období baroka ve střední Evropě.
Větrný mlýn stojí u asi 500 m jihovýchodně od obce Štípa, která leží severozápadně od Zlína. Byl postaven v letech 1958 - 60 štípským starousedlíkem Kristiánem Kovářem.
lBaťův mrakodrap nechal postavit Jan Antonín Baťa ve Zlíně podle projektu architekta Vladimíra Karfíka v letech 1936 až 1938 jako sídlo ředitelství obuvnické firmy Baťa.
Květná zahrada je významný původní raně barokní park v geometrickém stylu francouzské zahrady s typickými prvky.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Penzion Na Podťatém - Samotný penzion se nachází na rozlehlém, slunném pozemku.
Apartmány Zámeček - V penzionu je k dispozici 26 apartmánů, z nichž 21 je dvoulůžkových a 5 čtyřlůžkových, celkem tedy 62 pevných lůžek s možností jednotlivých přistýlek.
Penzion Villa Rozárka - K dispozici je ubytování se snídaní pro 31 osob ve 13 pokojích. Možnost přistýlek. Parkování pro automobily je zajištěno přímo v areálu penzionu.
BalonCentrum Břestek - Penzion se nachází v podhůří Chřibů přibližně 10 km od okresního města Uherského Hradiště. Kapacita pensionu je 20 lůžek s možností 8 přistýlek.
Horská chata Valmont - Dovolujeme si Vám nabídnout možnost ubytování ve zrekonstruované Horské chatě Valmont, která se nachází v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat...