Penzion Na Podťatém

Javascript is required to view this map.

Penzion Na Podťatém - Samotný penzion se nachází na rozlehlém, slunném pozemku. Ubytování je zaměřeno na rodiny s dětmi v prostorných apartmánech, kde každý apartmán má dvě samostatné ložnice, společný předpokoj s TV a sociální zařízení se sprchovým koutem. Ubytování je situováno v podkroví budovy. V přízemí mají hosté k dispizici společenskou místnost s krbem a barem. Penzion má vlastní parkoviště u objektu - zdarma. Využít je také možné kolárnu a lyžárnu. Co se týká dosptupnosti objektu, tak ta je naprosto bezproblémová a to celoročně. Pro silvestrovský a velikonoční pobyt platí ceny hlavní sezóny + přirážka 20%.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 0Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 0Kč
Stravování: v místě - polopenze
Adresa: Velké Karlovice 1003, Velké Karlovice, okres Vsetín
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 49° 21' 43.524" N, 18° 20' 12.2244" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:

Tipy na výlety v tomto regionu

Provoz aquaparku s plaveckým bazénem, tobogánem a saunou.
Větrný mlýn stojí u asi 500 m jihovýchodně od obce Štípa, která leží severozápadně od Zlína. Byl postaven v letech 1958 - 60 štípským starousedlíkem Kristiánem Kovářem.
Návštěvníci se mohou těšit na expozice věnované nejstarším dějinám Bojkovska, cechům a řemeslům, soudnictví v Bojkovicích, lidovému domu s hospodářstvím a sakrální tématice.
lBaťův mrakodrap nechal postavit Jan Antonín Baťa ve Zlíně podle projektu architekta Vladimíra Karfíka v letech 1936 až 1938 jako sídlo ředitelství obuvnické firmy Baťa.
Poslední neregulovaný úsek řeky Moravy na dolním toku začíná pod Vnorovským jezem. Morava zde vstupuje do oblasti vátých písků známých jako "Moravská Sahara".

Tipy na ubytování v tomto regionu

Penzion Na Podťatém - Samotný penzion se nachází na rozlehlém, slunném pozemku.
Apartmány Zámeček - V penzionu je k dispozici 26 apartmánů, z nichž 21 je dvoulůžkových a 5 čtyřlůžkových, celkem tedy 62 pevných lůžek s možností jednotlivých přistýlek.
Penzion Villa Rozárka - K dispozici je ubytování se snídaní pro 31 osob ve 13 pokojích. Možnost přistýlek. Parkování pro automobily je zajištěno přímo v areálu penzionu.
BalonCentrum Břestek - Penzion se nachází v podhůří Chřibů přibližně 10 km od okresního města Uherského Hradiště. Kapacita pensionu je 20 lůžek s možností 8 přistýlek.
Horská chata Valmont - Dovolujeme si Vám nabídnout možnost ubytování ve zrekonstruované Horské chatě Valmont, která se nachází v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat...