Penzion Villa Rozárka

Javascript is required to view this map.

Penzion Villa Rozárka - K dispozici je ubytování se snídaní pro 31 osob ve 13 pokojích. Možnost přistýlek. Parkování pro automobily je zajištěno přímo v areálu penzionu. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC + koupelna), 5 z nich pak také kuchyňskou linkou a varnou deskou (Letní, Jarní, Zimní, Podzimní, Žlutý). Všechny pokoje jsou dále vybaveny televizí, satelitem, rádiem, lednicí, rychlovarnou konvicí, klimatizací a vysoušečem vlasů. Zvláštností je barevná originalita všech pokojů - můžete si vybrat, zda se u nás ubytujete ve žlutém, červeném, oranžovém, modrém, zeleném, bílém, jarním, letním, podzimním, zimním, jahodovém, kiwi nebo višňovém pokoji. Všem hostům rovněž nabízíme možnost připojení k internetu a ubytování jejich čtyřnohého mazlíčka zdarma. Návštěvníci příjíždějící v jedné stopě = na motocyklu, mají k dispozici bezpečné kryté stání v areálu penzionu.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 500Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 840Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Sportovní 1201, Staré Město, okres Uherské Hradiště
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 49° 4' 37.362" N, 17° 26' 20.7708" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Větrný mlýn stojí u asi 500 m jihovýchodně od obce Štípa, která leží severozápadně od Zlína. Byl postaven v letech 1958 - 60 štípským starousedlíkem Kristiánem Kovářem.
Rozhledna Velký Lopeník se nachází na stejnojmenném vrcholu (911 m n.
Popis: V aquacentru máte možnost využít šestidráhový plavecký bazén o velikosti 25 x 12,4 m s vodními reproduktory, podvodním osvětlením a vodní stěnovou masáží s proměnlivou...
Barokní hřbitov ve Střílkách je jedinečnou a významnou památkou svého druhu z období baroka ve střední Evropě.
Vrch Hostýn (736 m) u městečka Bystřice pod Hostýnem, ve Zlínském kraji, je známý jako poutní místo na jehož vrcholu stojí bazilika Nanebevzetí P. Marie, jež byla postavena v...

Tipy na ubytování v tomto regionu

Penzion Na Podťatém - Samotný penzion se nachází na rozlehlém, slunném pozemku.
Apartmány Zámeček - V penzionu je k dispozici 26 apartmánů, z nichž 21 je dvoulůžkových a 5 čtyřlůžkových, celkem tedy 62 pevných lůžek s možností jednotlivých přistýlek.
Penzion Villa Rozárka - K dispozici je ubytování se snídaní pro 31 osob ve 13 pokojích. Možnost přistýlek. Parkování pro automobily je zajištěno přímo v areálu penzionu.
BalonCentrum Břestek - Penzion se nachází v podhůří Chřibů přibližně 10 km od okresního města Uherského Hradiště. Kapacita pensionu je 20 lůžek s možností 8 přistýlek.
Horská chata Valmont - Dovolujeme si Vám nabídnout možnost ubytování ve zrekonstruované Horské chatě Valmont, která se nachází v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat...