Apartman - Rokytnice nad Jizerou

Javascript is required to view this map.

Ubytování v soukromí v Rokytnici nad Jizerou v apartmanu
( 3 pokoje, vybavenou kuchyňkou, lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, el. sporákem, sprcha, wc, TV, vhodné pro skupinu 8 osob )
Dům je vzdálen od náměstí cca 3 min pěšky, na náměstí se nachází Tesco otevřené do 21 hod, jiné obchody vč. lyžařského vybavení, půjčovny, pošta, bankomaty, restaurace. Zde je také zastávka (dojdete v lyžařských botách) bezplatného skibusu na Lysou Horu - jede 10 min. Na lyžařské vleky U Koupaliště ( večerní lyžování ) nebo na Skiareál Studenov dojdete pěšky od domu cca za 10 min., autem za 5 min.
Běžecké tratě od domu cca 10 min. pěšky.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 200Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 0Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Rokytnice nad Jizerou 454, 512 44 Rokytnice nad Jizerou
Telefon: +420602331503
GPS souřadnice: 50° 44' 1.0176" N, 15° 26' 49.0596" E
E-mail: al.cech@seznam.cz
Kontaktní osoba: Čechová Alena
Odkaz na web: http://privat.bluefile.cz

Tipy na výlety v tomto regionu

Obec se nachází v klidném údolí Podkrkonošské pahorkatiny asi 7 km od Dvora Králové nad Labem. Návštěvníci tu mohou najít různé dokumenty, fotografie či mapy pocházející z...
V roce 1958 byl v přízemních místnostech farní budovy vybudován za obětavé pomoci několika paseckých občanů Památník zapadlých vlastenců.
Zalesněný vrch v Českém hřebenu (1235 m. n. m.), tyčící se nad soutokem Labe a Bílého Labe. Strmými srázy Dívčí stráně spadá do Labského dolu a k Špindlerovu Mlýnu.
Zámek Sychrov, patří k našim nejvýznamnějším zámkům. Původně to byl barokní zámek, jenž v let 1690-1693 si nechal postavit rytíř Lamotte z Frintroppu.
F. A. Špork koupil v roce 1717 za 2 900 zlatých od města Dvora Králové nad Labem Nový les, jenž byl součástí hlubokých lesů na pravém břehu Labe nad Žirčí.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, z nichž jeden má oddělené ložnice zvlášť pro dospělé a pro děti. Některé pokoje mají...
Penzion Martin*** nabízí ubytování v moderně a příjemně zařízených pokojích.
Penzion se nachází na krásném místě. Nabízíme ubytování pro 55 osob v pokojích pro 2 až 4 osoby a jeden pokoj pro 8 osob.
Kvalitní ubytování v 11ti zrekonstruovaných pokojích s vlastním socialním zařízením (sprchou a WC), TV s vestavěným DVD a po celém pensionu dostupný internet vysílaný...
Pension Družba lze využít k celoročnímu aktivnímu odpočinku v krásné horské přírodě Krkonoš.