Apartmán SKI-RENT ŠNEKO, Krkonoše, Vysoké nad Jizerou

Javascript is required to view this map.

Apartmán o dvou pokojích,jeden dvoulůžkový,jeden 5 lůžkový (celkem 7 dospělých lůžek).Kuchyňka s vybavením a nádobím,koupelna s velkou vanou a WC.Domek je samostatně stojící v zahradě s možností parkování(v zimě udržované),v létě je k dispozici gril,zahradní nábytek,na přání bazének.Topení ústřední-plynové.Vzdálenost od skiareálů Šachty a Větrov 300m,od centra s restauracemi ,obchody a službami od 100m.V ceně je zahrnuto vše i s poplatky,lůžkovinami a energiemi.K dispozici je vlastní SKISERVIS a PŮJČOVNA. Cena je závislá na topné sezoně a délce pobytu. V zimě cca 255,-,v létě 210,-/lůžko a noc.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 210Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 420Kč
Stravování: mimo ubytovací zařízení
Adresa: Věnceslava Metelky 65, 51211 Vysoké nad Jizerou
Telefon: +420604194071
GPS souřadnice: 50° 41' 10.9752" N, 15° 24' 1.674" E
E-mail: jinamar@seznam.cz
Kontaktní osoba: Štěpánek
Odkaz na web: http://www.sneko.zde.cz
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Gravitační přehrada Labská na Labi pod Špindlerovým Mlýnem byla vybudována v letech 1910 až 1916.
Ambrožova vyhlídka je vyhlídka v Krkonoších. Nachází se na červeně značené turistické stezce mezi Labskou boudou a Vrbatovou boudou pod Pančavskou loukou.
Tato pozdně barokní stavba vznikla na místě původního dřevěného protestanského kostelíka, který byl postaven již v roce 1598.
Zámek Sychrov, patří k našim nejvýznamnějším zámkům. Původně to byl barokní zámek, jenž v let 1690-1693 si nechal postavit rytíř Lamotte z Frintroppu.
V roce 1958 byl v přízemních místnostech farní budovy vybudován za obětavé pomoci několika paseckých občanů Památník zapadlých vlastenců.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, z nichž jeden má oddělené ložnice zvlášť pro dospělé a pro děti. Některé pokoje mají...
Penzion Martin*** nabízí ubytování v moderně a příjemně zařízených pokojích.
Penzion se nachází na krásném místě. Nabízíme ubytování pro 55 osob v pokojích pro 2 až 4 osoby a jeden pokoj pro 8 osob.
Kvalitní ubytování v 11ti zrekonstruovaných pokojích s vlastním socialním zařízením (sprchou a WC), TV s vestavěným DVD a po celém pensionu dostupný internet vysílaný...
Pension Družba lze využít k celoročnímu aktivnímu odpočinku v krásné horské přírodě Krkonoš.