Apartmán-vyhlídka Harrachov

Javascript is required to view this map.

Apartmán vyhlídka

2+1 - 53 m2,dvoulůžková ložnice,obývací pokoj se dvěmi lůžky a s možností přistýlky,balkon,plně vybavená kuchyň s jídelním koutem,koupelna s vanou+wc,chodba

Pokud trávíte svůj volný čas aktivně – v přírodě, cyklistikou, lyžováním, turistikou, nebo třeba procházkami a houbařením, pak jsme tu pro vás. Pokud Vám hotely připadají poněkud neosobní a zbytečně drahé, pokud máte dost neochotného a nepříjemného personálu – pak zkuste přijet k nám.Apartmán je umístěn v klidném prostředí Harrachova v části obce Nový Svět nazývané „Klondajk“, který se nachází v těsné blízkosti centra Harrachova.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 350Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 700Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Nový svět 596, Harrachov
Telefon: +420607201270
GPS souřadnice: 50° 46' 50.2716" N, 15° 25' 27.012" E
E-mail: marekkjirka@centrum.cz
Kontaktní osoba: Marek Jiří
Odkaz na web: www.apartman-vyhlidka.cz

Tipy na výlety v tomto regionu

Představuje se vám jedna z obcí, které jako součást regionu Podzvičinsko vytvářejí v malebném Podkrkonoší kraj pod Zvičinou.
Obec se nachází v klidném údolí Podkrkonošské pahorkatiny asi 7 km od Dvora Králové nad Labem. Návštěvníci tu mohou najít různé dokumenty, fotografie či mapy pocházející z...
Tato pozdně barokní stavba vznikla na místě původního dřevěného protestanského kostelíka, který byl postaven již v roce 1598.
Ambrožova vyhlídka je vyhlídka v Krkonoších. Nachází se na červeně značené turistické stezce mezi Labskou boudou a Vrbatovou boudou pod Pančavskou loukou.
Zalesněný vrch v Českém hřebenu (1235 m. n. m.), tyčící se nad soutokem Labe a Bílého Labe. Strmými srázy Dívčí stráně spadá do Labského dolu a k Špindlerovu Mlýnu.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, z nichž jeden má oddělené ložnice zvlášť pro dospělé a pro děti. Některé pokoje mají...
Penzion Martin*** nabízí ubytování v moderně a příjemně zařízených pokojích.
Penzion se nachází na krásném místě. Nabízíme ubytování pro 55 osob v pokojích pro 2 až 4 osoby a jeden pokoj pro 8 osob.
Kvalitní ubytování v 11ti zrekonstruovaných pokojích s vlastním socialním zařízením (sprchou a WC), TV s vestavěným DVD a po celém pensionu dostupný internet vysílaný...
Pension Družba lze využít k celoročnímu aktivnímu odpočinku v krásné horské přírodě Krkonoš.