Apartmány U dolu areál ADOS Harrachov

Javascript is required to view this map.

APARTMÁNY U DOLU HARRACHOV

Popis místa:
Apartmány U Dolu jsou nedaleko centra Harrachova, jsou součástí areálu ADOS. Leží v klidném místě, přímo u lesa, v blízkosti známých Mumlavských vodopádů.
Apartmánový dům je vzdálen cca 500 metrů od centra Harrachova a od čtyřsedačkové lanovky na Čertovu horu. Zastávka skibusu je asi 70 metrů od domu.

Nabízíme k pronájmu 2 apartmánové byty ( cca 50 m2 ). V každém bytě je obývací pokoj s rozkládací sedačkou s kuchyňským koutem a jídelním stolem, předsíň s vestavěnými skříněmi, ložnice, koupelna, WC, TV satelit, lyžárna (kola). Každý apartmán má k dispozici jedno parkovací místo.

Ložnice je pro 3 osoby, rozkládací sedačka v obývacím pokoji pro 2 osoby, celkový počet 5 lůžek, možnost přistýlky, vybavení kuchyně – sporák, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar.
V areálu se nachází Sportrelax 007 je v něm k dispozici restaurace a bar, zde je možné objednat snídaně, obědy, večeře nebo výběr z menu.
Harrachov:
Dvě čtyřsedačkové lanovky vedoucí na Čertovu horu – jedna vede přímo z centra Harrachova kolem Mamutího můstku, druhá vede z Rýžoviště. V létě je zde možná přeprava jizdních kol.
V Harrachově je velké množství restaurací a barů, pivovar s možností pivních koupelí, sklárna, muzeum skla, hornické muzeum.

Sportovní vyžití zima:
Běžecké a sjezdové lyžování, snowbording - lyžařské školy pro všechny věkové kategorie, půjčovny veškerého lyžařského a snowbordového vybavení. Skoky na lyžích. Je zde možné si zaplavat v krytých bazénech, zahrát si tenis. Přímo v areálu je Sportovní a relaxační centrum - Sportrelax 007 ( squash, wallyball, fitness, aerobic, indoor golf, stolní tenis ). Velice vyhledávaný je Bowling - 4 bowlové dráhy, kulečníky, šipky, šprtec, bar.

Sportovní vyžití léto:
Velké množství cyklistických a turistických značených tratí vedoucích po oblasti Krkonoš a Jizerských hor. Golfové hřiště, minigolf, tenisové kurty, přírodní koupaliště, lanové centrum.

GPS: Loc: 50°46'6.44"N, 15°26'31.863"E

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 250Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 500Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Harrachov 361, 512 46 Harrachov v Krkonoších
Telefon: +420602596066
GPS souřadnice: 50° 46' 6.4596" N, 15° 26' 31.8984" E
E-mail: silva@fabik.cz
Kontaktní osoba: Silvie Fabíková
Odkaz na web: www.fabik.cz

Tipy na výlety v tomto regionu

Představuje se vám jedna z obcí, které jako součást regionu Podzvičinsko vytvářejí v malebném Podkrkonoší kraj pod Zvičinou.
Tato pozdně barokní stavba vznikla na místě původního dřevěného protestanského kostelíka, který byl postaven již v roce 1598.
Ambrožova vyhlídka je vyhlídka v Krkonoších. Nachází se na červeně značené turistické stezce mezi Labskou boudou a Vrbatovou boudou pod Pančavskou loukou.
Zalesněný vrch v Českém hřebenu (1235 m. n. m.), tyčící se nad soutokem Labe a Bílého Labe. Strmými srázy Dívčí stráně spadá do Labského dolu a k Špindlerovu Mlýnu.
Arthurův hrad je umělá zřícenina hradu, který byl postaven v zámeckém parku zámku v Sychrově.Kdy byl hrad vystavěn není známo, protože objekt o stejném půdorysu na tomto...

Tipy na ubytování v tomto regionu

Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, z nichž jeden má oddělené ložnice zvlášť pro dospělé a pro děti. Některé pokoje mají...
Penzion Martin*** nabízí ubytování v moderně a příjemně zařízených pokojích.
Penzion se nachází na krásném místě. Nabízíme ubytování pro 55 osob v pokojích pro 2 až 4 osoby a jeden pokoj pro 8 osob.
Kvalitní ubytování v 11ti zrekonstruovaných pokojích s vlastním socialním zařízením (sprchou a WC), TV s vestavěným DVD a po celém pensionu dostupný internet vysílaný...
Pension Družba lze využít k celoročnímu aktivnímu odpočinku v krásné horské přírodě Krkonoš.