Apartmány U dolu areál ADOS Harrachov

Javascript is required to view this map.

APARTMÁNY U DOLU HARRACHOV

Popis místa:
Apartmány U Dolu jsou nedaleko centra Harrachova, jsou součástí areálu ADOS. Leží v klidném místě, přímo u lesa, v blízkosti známých Mumlavských vodopádů.
Apartmánový dům je vzdálen cca 500 metrů od centra Harrachova a od čtyřsedačkové lanovky na Čertovu horu. Zastávka skibusu je asi 70 metrů od domu.

Nabízíme k pronájmu 2 apartmánové byty ( cca 50 m2 ). V každém bytě je obývací pokoj s rozkládací sedačkou s kuchyňským koutem a jídelním stolem, předsíň s vestavěnými skříněmi, ložnice, koupelna, WC, TV satelit, lyžárna (kola). Každý apartmán má k dispozici jedno parkovací místo.

Ložnice je pro 3 osoby, rozkládací sedačka v obývacím pokoji pro 2 osoby, celkový počet 5 lůžek, možnost přistýlky, vybavení kuchyně – sporák, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar.
V areálu se nachází Sportrelax 007 je v něm k dispozici restaurace a bar, zde je možné objednat snídaně, obědy, večeře nebo výběr z menu.
Harrachov:
Dvě čtyřsedačkové lanovky vedoucí na Čertovu horu – jedna vede přímo z centra Harrachova kolem Mamutího můstku, druhá vede z Rýžoviště. V létě je zde možná přeprava jizdních kol.
V Harrachově je velké množství restaurací a barů, pivovar s možností pivních koupelí, sklárna, muzeum skla, hornické muzeum.

Sportovní vyžití zima:
Běžecké a sjezdové lyžování, snowbording - lyžařské školy pro všechny věkové kategorie, půjčovny veškerého lyžařského a snowbordového vybavení. Skoky na lyžích. Je zde možné si zaplavat v krytých bazénech, zahrát si tenis. Přímo v areálu je Sportovní a relaxační centrum - Sportrelax 007 ( squash, wallyball, fitness, aerobic, indoor golf, stolní tenis ). Velice vyhledávaný je Bowling - 4 bowlové dráhy, kulečníky, šipky, šprtec, bar.

Sportovní vyžití léto:
Velké množství cyklistických a turistických značených tratí vedoucích po oblasti Krkonoš a Jizerských hor. Golfové hřiště, minigolf, tenisové kurty, přírodní koupaliště, lanové centrum.

GPS: Loc: 50°46'6.44"N, 15°26'31.863"E

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 250Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 500Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Harrachov 361, 512 46 Harrachov v Krkonoších
Telefon: +420602596066
GPS souřadnice: 50° 46' 6.4596" N, 15° 26' 31.8984" E
E-mail: silva@fabik.cz
Kontaktní osoba: Silvie Fabíková
Odkaz na web: www.fabik.cz
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Obec se nachází v klidném údolí Podkrkonošské pahorkatiny asi 7 km od Dvora Králové nad Labem. Návštěvníci tu mohou najít různé dokumenty, fotografie či mapy pocházející z...
Návštěvní doba: Vánoční otevírací doba 24. 12. zavřeno 25. 12. zavřeno 26. 12. zavřeno 27. 12. 8.00–12.00 13.00–16.00 28. 12. 8.00–12.00 13.00–16.00
Kozí hřbety jsou skalnatý (buližníkový) hřeben na okraji území čtvrti Suchdol na severozápadním okraji hlavního města Prahy, podél hranice Únětic a nedaleko Horoměřic. Dlouhé...
Tato pozdně barokní stavba vznikla na místě původního dřevěného protestanského kostelíka, který byl postaven již v roce 1598.
Zámek Sychrov, patří k našim nejvýznamnějším zámkům. Původně to byl barokní zámek, jenž v let 1690-1693 si nechal postavit rytíř Lamotte z Frintroppu.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, z nichž jeden má oddělené ložnice zvlášť pro dospělé a pro děti. Některé pokoje mají...
Penzion Martin*** nabízí ubytování v moderně a příjemně zařízených pokojích.
Penzion se nachází na krásném místě. Nabízíme ubytování pro 55 osob v pokojích pro 2 až 4 osoby a jeden pokoj pro 8 osob.
Kvalitní ubytování v 11ti zrekonstruovaných pokojích s vlastním socialním zařízením (sprchou a WC), TV s vestavěným DVD a po celém pensionu dostupný internet vysílaný...
Pension Družba lze využít k celoročnímu aktivnímu odpočinku v krásné horské přírodě Krkonoš.