Chalupa 148

Javascript is required to view this map.

Nabízíme ubytování v přízemí rodinného domu v Lánově, 2 km od Vrchlabí. K dispozici jsou 2 čtyřlůžkové pokoje (možnost pronájmu i jednotlivých pokojů ), s možností přistýlky (lůžkoviny i povlečení jsou v ceně ), dále kuchyň s plyn. sporákem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou, nádobím a lednicí s mrazákem; koupelna se sprch. koutem a umyvadlem, samostatné WC a místnost na sušení mokrých oděvů a bot (využívaná hlavně v zimě). Možno zapůjčit televizi. V celém objektu je k dispozici internetové připojení Wifi.
Zahrada je oplocena, je zde venkovní posezení, udírna, ohniště, pískoviště, houpačka a průlezka pro děti. Parkování pro několik aut na uzamčeném pozemku u objektu.
V zimě je zde možnost sjezdového i běžeckého lyžování, sáňkování i bruslení. V létě lze využít množství tras pro turisty i cyklisty, nejbližší koupání je vzdáleno 1km. V obci jsou 2 samoobsluhy, restaurace, pošta i lékař, velké dětské hřiště, půjčovna lyží, projíždí tudy cyklo i skibus.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 160Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 320Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Prostřední Lánov 148, 54341 Lánov
Telefon: +420603287169
GPS souřadnice: 50° 37' 23.4624" N, 15° 39' 26.9028" E
E-mail: nenarocne.ubyt.Lanov@seznam.cz
Kontaktní osoba: Jana Nedomová
Odkaz na web: http://www.ubytovani-vrchlabi.eu/

Tipy na výlety v tomto regionu

Tato pozdně barokní stavba vznikla na místě původního dřevěného protestanského kostelíka, který byl postaven již v roce 1598.
Gravitační přehrada Labská na Labi pod Špindlerovým Mlýnem byla vybudována v letech 1910 až 1916.
V roce 1958 byl v přízemních místnostech farní budovy vybudován za obětavé pomoci několika paseckých občanů Památník zapadlých vlastenců.
Benecko je krkonošská obec, nacházející se na Jilemnicku, v severovýchodní části okresu Semily.
Kozí hřbety jsou skalnatý (buližníkový) hřeben na okraji území čtvrti Suchdol na severozápadním okraji hlavního města Prahy, podél hranice Únětic a nedaleko Horoměřic. Dlouhé...

Tipy na ubytování v tomto regionu

Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, z nichž jeden má oddělené ložnice zvlášť pro dospělé a pro děti. Některé pokoje mají...
Penzion Martin*** nabízí ubytování v moderně a příjemně zařízených pokojích.
Penzion se nachází na krásném místě. Nabízíme ubytování pro 55 osob v pokojích pro 2 až 4 osoby a jeden pokoj pro 8 osob.
Kvalitní ubytování v 11ti zrekonstruovaných pokojích s vlastním socialním zařízením (sprchou a WC), TV s vestavěným DVD a po celém pensionu dostupný internet vysílaný...
Pension Družba lze využít k celoročnímu aktivnímu odpočinku v krásné horské přírodě Krkonoš.